Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd






POLECAMY
AKTUALNOŚCI

Zgodnie z ustawą o dostępie do informacji publicznej (Dz. U. Nr 112, poz. 1198) obowiązującą od 1 stycznia 2012 Spółka NOR publikuje Biuletyn Informacji Publicznej w postaci wydzielonej części serwisu internetowego.


forma prawna, organizacja, przedmiot działalności NOR

  • Nyski Ośrodek Rekreacji - Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  • Spółka Gminy Nysa (REGON 531412869) - 20.639 udziałów o łacznej wartosci 10.319.500,00 ZŁ

przedmiot działalności

  • 93.11.Z Działalność obiektów sportowych
  • 93.13.Z Działalność obiektów służących poprawie kondycji fizycznej
  • 93.19.Z Pozostała działalność związana ze sportem
  • 96.04.Z Działalność usługowa związana z poprawą kondycji fizycznej
  • 77.21.Z Wypożyczanie i dzierżawa sprzętu rekreacyjnego i sportowego
  • 77.34.Z Wynajem i dzierżawa środków transportu wodnego
  • 68.20.Z Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi
  • 55.30.Z Pola kempingowe (włączajac pola dla pojazdów kempingowych) i pola namiotowe
  • 52.21.Z Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy
  • 55.20.Z Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania



kontakt, dane teleadresowe

SIEDZIBA
Nyski Ośrodek Rekreacji Sp.z o.o.
48-303 Nysa, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 40
e-mail: nor@nor.nysa.pl

NIP: 753-243-93-55
REGON: 363514663
KRS: 0000597098 Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydz.Gosp.

ADRES DO KRESPONDENCJI
Nyski Ośrodek Rekreacji Sp.z o.o.
48-300 Nysa, Skorochów

OŚRODEK
48-300 Nysa, Skorochów
tel. +48 77 4332026
tel. +48 77 4334279

KRYTA PŁYWALNIA
48-303 Nysa, ul. Piłsudskiego 40
tel. +48 77 4330995
tel. +48 77 4090177

KĄPIELISKO
48-300 Nysa, ul. Ujejskiego
tel. +48 669 550222

STADION
48-304 Nysa, ul. Kraszewskiego 2
tel. +48 77 4202828 (korty tenisowe)
tel. +48 669 730222
tel. +48 77 4753424

ORLIK
48-300 Nysa, ul. Kordeckiego
tel. +48 726 330100



struktura zarządzania, funkcje zatrudnionych osób

ZARZĄD

Prezes Zarządu
  • MIROSŁAW ARANOWICZ
  • Rada Nadzorcza
  • ZBIGNIEW TURKIEWICZ - Przewodniczący Rady Nadzorczej
  • ZYMUŁA DANUTA
  • MIECZYSŁAW KOWALCZYK
  • BARBARA CZARNECKA
  • ELZBIETA MACHACZEK
  • Prokurent
  • MAŁGORZATA BAGIŃSKA
  • Do składania oświadczeń woli w zakresie praw i obowiązków majątkowych i niemąjatkowych oraz podpisywania w imieniu spółki upoważniony jest prezes zarządu, wiceprezes zarządu, członek zarządu lub prokurent - każdy samodzielnie do kwoty 500.000,00 zł. Do składania oświadczen woli w zakresie praw i obowiązków majątkowych i niemąjatkowych oraz podpisywania w imieniu spółki przekraczajacych 500.000,00 zł upoważniony jest prezes zarządu działąjacy łącznie z wiceprezesem zarządu lub członkiem zarządu lub prokurentem, ewentualnie wiceprezes zarządu działajacy łącznie z członkiem zarządu lub każdy z nich działajacy łącznie z prokurentem.

    FUNKCJE, STANOWISKA


  • MIROSŁAW ARANOWICZ - Prezes
  • MAŁGORZATA BAGIŃSKA - Główna księgowa
  • JAN TARAMINA - Kierownik Zespołu Obiektów (Pływalnia, Kąpielisko, Stadion, Korty, Skatepark, Lodowisko)
  • EWA BYCZEK - Inspektor ds. Kadr i BHP
  • MAŁGORZATA SZCZERSKA - Inspektor
  • MONIKA DYRCZ - Kierownik Zespołu Obiektów (Jezioro, Orlik, Wieża Ciśnień)



  • majątek, budżet i struktura własnościowa,

    realizacja zadań publicznych

    obsługa klientów sposoby przyjmowania i załatwiania spraw

    Wszelkie sprawy związane z zarządzanymi obiektami załatwiane są w biurze znajdującym się na terenie Ośrodka - 48-300 Nysa, Skorochów

    GODZINY URZĘDOWANIA
    15 czerwca - 31 sierpnia : poniedziałek - piątek od 7.30 do 18.00
    1 września - 14 czerwca : poniedziałek - piątek od 7.30 do 15.30

    tel. +48 77 4332026
    e-mail nor@nor.nysa.pl



    treść dokumentów urzędowych

    dokumentacja przeprowadzonych kontroli i audytów

    postępowania przetargowe, ogłoszenia o pracę

    POSTĘPOWANIA PRZETARGOWE

    Spółka nie prowadzi obecnie żadanej procedury przetargowej.

    OGŁOSZENIA O PRACĘ

    Spółka nie prowadzi obecnie naboru na żadne stanowisko.


    cenniki i regulaminy

    redakcja BIP, rejestr zmian

    • redakcja treści : Małgorzata Szczerska
    • obsługa techniczna : Piotr Gzyl (ACENTER s.c.)

    REJESTR ZMIAN

  • 28-04-2016 - wyłączenie serwisu ze strony www.nysa.pl prowadzonej przez Gminę Nysa
  • 29-04-2016 - uruchomienie serwisu w ramach strony www.nor.nysa.pl
  • 12-05-2016 - udostępnienie Aktu Założycielskiego
  • 06-06-2016 - ogłoszenie planu połączenia Spółek NZN Sp. z o.o. z NOR Sp. z o.o.
  • 29-06-2016 - udostępnienie KRS-u po zmianach



  • instrukcja obsługi i polityka cookies

    INSTRUKCJA OBSŁUGI

    WSTĘP
    Biuletyn Informacji Publicznej jest serwisem internetowym prowadzonym przez NOR Sp.z o.o. w Nysie w ramach jej głównej strony internetowej.
    DOSTĘP DO TREŚCI
    Treść Biuletynu obejmuje całą podstronę do której można się dostać poprzez:
    • wybranie z serwisu głównego menu "BIP"
    • kliknięcie dużego pola na dole, po prawej stronie strony głównej nor.nysa.pl, oznaczonej logiem BIP i tytułem "Biuletyn Informacji Publicznej"
    • wpisanie w przeglądarce bezpośredniego adresu serwisu: bip.nor.nysa.pl

    Serwis fukcjonuje non stop i jest dostępny dla każdego.

    Dla prawidłowego wyświetlania zawartości wymagane jest użycie jednej z przeglądarek:
    • Chrome
    • Mozilla FireFox
    • Internet Explorer (w wersji nie miejszej niż 8.0)
    • Safari

    Obsługa jest zgodna z ogólnie przyjętymi standardami i polega na wybieraniu poprzez kliknięcie myszką poszczególnych opcji w menu pionowym, znajdującym się po lewej stronie serwisu.

    Niektóre punkty w Biuletynie zawierają odnośniki do serwisu głównego gdzie znajduje się treść bardziej szczegółowa. Kliknięcie w odnośnik przenosi do odpowiedniej treści, a wybranie strzałki "wstecz" w przeglądarce pozwala na powrót do Biuletynu. Powrócić do Biuletynu można również przez ponowne wybranie z menu poziomego zakładki "BIP".

    POLITYKA COOKIES

    Serwis automatycznie nie zapisuje informacji innych niż te, które są zawarte w plikach cookies.

    Pliki cookies (tzw. "ciasteczka") są to dane informatyczne, zapisywane na komputerze Użytkownika wg jawnych i ściśle okreslonych zasad. Cookies zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania oraz unikalny numer.

    Pliki cookies wykorzystywane są w celu:

    • dostosowania zawartości strony internetowej do preferencji Użytkownika,
    • tworzenia statystyk, co umożliwia ulepszanie struktury i zawartości strony,
    • utrzymania sesji Użytkownika (po zalogowaniu), aby Użytkownik nie musiał ponawiać wpisywania loginu i hasła.

    W ramach niniejszego Serwisu stosowane są jedynie pliki cookies, które wykorzystuje moduł statystyki odwiedzin. Są one przechowywane na komputerze przez czas określony w parametrach lub do czasu ich usunięcia przez Użytkownika.

    Zazwyczaj przeglądarka internetowa domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w komputerze Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą w każdym momencie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby blokować zapisywanie plików cookies oraz mogą usunąć zapisane wcześniej pliki cookies.

    Sposób obsługi plików cookies zależy od używanej przegladarki i dalszych informacji należy poszukiwać w ustawieniach lub opcji "Pomoc" przeglądarki internetowej.

    Jednocześnie informujemy, że ograniczenie stosowania plików cookies może wpłynąć na zmniejszenie funkcjonalności niektórych opcji Serwisu.

    Prowadzący Serwis przyjmują, że jeżeli Użytkownik po uzyskaniu niniejszej informacji nie zablokował plików cookies i kontynuuje używanie Serwisu, to tym samym akceptuje użycie cookies.


    statystyki oglądalności

    error: 0.01
    serwis w trakcie modyfikacji





    do pobrania : KRS (pdf 18kB)

    do pobrania : Akt Założycielski (pdf 4MB)

    NYSKI OŚRODEK REKREACJI SP. Z O.O. +48 77 433 20 26
    ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 40+48 77 433 42 79
    48-303 Nysa nor@nor.nysa.pl
    recepcja@nor.nysa.pl
    adres do krespondencji:
    Nyski Ośrodek Rekreacji Sp. z o.o.
    48-300 Nysa, Skorochów
    753-243-93-55
    363514663
    ING o/Nysa69 1050 1490 1000 0005 0292 4426
    0000597098Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydz.Gosp.
    kapitał zakł.10 506 500,00 PLN
    biuro czynneponiedziałek - piątek
    15 czerwca - 31 sierpniaod 7.30 do 18.00
    1 września - 14 czerwcaod 7.30 do 15.30
    KRYTA PŁYWALNIA +48 77 433 09 95
    ul. Piłsudskiego 40 +48 77 40 90 177
    48-303 Nysa
    KĄPIELISKO +48 669 550 222
    ul. Ujejskiego
    48-300 Nysa
    STADION +48 77 475 34 24
    ul. Kraszewskiego 2 +48 669 730 222
    48-304 Nysa +48 77 420 28 28 (korty tenisowe)
    ORLIK +48 726 330 100
    ul. Kordeckiego
    48-300 Nysa
    Mirosław Aranowicztel.: +48 77 433 42 79
    Dyrektor
    Małgorzata Bagińska tel.: +48 77 431 00 08
    ksiegowosc@nor.nysa.pl
    Główna księgowa
    Jan Taramina tel.: +48 77 40 90 177
    plywalnia@nor.nysa.pl
    Kierownik Zespołu Obiektów (Pływalnia, Kąpielisko, Stadion, Korty, Skatepark, Lodowisko)
    Ewa Byczektel.: +48 77 433 20 26
    nor@nor.nysa.pl
    Inspektor ds. Kadr i BHP
    Małgorzata Szczerskatel. +48 77 40 90 177
    Inspektor
    Monika Dyrcztel. +48 77 433 20 26 wew. 13
    Kierownik Zespołu Obiektów (Jezioro, Orlik, Wieża Ciśnień)

    Styczeń 2016

    Zatrzymaj kursor myszy nad nazwą domku poniżej - wyświetli się dymek z opisem i ceną.

    12345678910111213141516171819202122232425262728293031
    PtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNd

      OŁG
      OŁD
      RE1
      RE2
      RE3
      RE4
      RE5
      PS1
      PS2
      PS3
      PS4
      PS5
      PS6
      BR1
      BR2
      BR3
      BR4
      BR5
      BR6
      BR7
      BR8
      BR9
      BR10
      BR11
    dostępne
    rezerwacja
    zajęte
    niedostępne

    Luty 2016

    Zatrzymaj kursor myszy nad nazwą domku poniżej - wyświetli się dymek z opisem i ceną.

    1234567891011121314151617181920212223242526272829
    PnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPn

      OŁG
      OŁD
      RE1
      RE2
      RE3
      RE4
      RE5
      PS1
      PS2
      PS3
      PS4
      PS5
      PS6
      BR1
      BR2
      BR3
      BR4
      BR5
      BR6
      BR7
      BR8
      BR9
      BR10
      BR11
    dostępne
    rezerwacja
    zajęte
    niedostępne

    Marzec 2016

    Zatrzymaj kursor myszy nad nazwą domku poniżej - wyświetli się dymek z opisem i ceną.

    12345678910111213141516171819202122232425262728293031
    WtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCz

      OŁG
      OŁD
      RE1
      RE2
      RE3
      RE4
      RE5
      PS1
      PS2
      PS3
      PS4
      PS5
      PS6
      BR1
      BR2
      BR3
      BR4
      BR5
      BR6
      BR7
      BR8
      BR9
      BR10
      BR11
    dostępne
    rezerwacja
    zajęte
    niedostępne

    Kwiecień 2016

    Zatrzymaj kursor myszy nad nazwą domku poniżej - wyświetli się dymek z opisem i ceną.

    123456789101112131415161718192021222324252627282930
    PtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSo

      OŁG
      OŁD
      RE1
      RE2
      RE3
      RE4
      RE5
      PS1
      PS2
      PS3
      PS4
      PS5
      PS6
      BR1
      BR2
      BR3
      BR4
      BR5
      BR6
      BR7
      BR8
      BR9
      BR10
      BR11
    dostępne
    rezerwacja
    zajęte
    niedostępne

    Maj 2016

    Zatrzymaj kursor myszy nad nazwą domku poniżej - wyświetli się dymek z opisem i ceną.

    12345678910111213141516171819202122232425262728293031
    NdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWt

      OŁG
      OŁD
      RE1
      RE2
      RE3
      RE4
      RE5
      PS1
      PS2
      PS3
      PS4
      PS5
      PS6
      BR1
      BR2
      BR3
      BR4
      BR5
      BR6
      BR7
      BR8
      BR9
      BR10
      BR11
    dostępne
    rezerwacja
    zajęte
    niedostępne

    Czerwiec 2016

    Zatrzymaj kursor myszy nad nazwą domku poniżej - wyświetli się dymek z opisem i ceną.

    123456789101112131415161718192021222324252627282930
    SrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCz

      OŁG
      OŁD
      RE1
      RE2
      RE3
      RE4
      RE5
      PS1
      PS2
      PS3
      PS4
      PS5
      PS6
      BR1
      BR2
      BR3
      BR4
      BR5
      BR6
      BR7
      BR8
      BR9
      BR10
      BR11
    dostępne
    rezerwacja
    zajęte
    niedostępne

    Lipiec 2016

    Zatrzymaj kursor myszy nad nazwą domku poniżej - wyświetli się dymek z opisem i ceną.

    12345678910111213141516171819202122232425262728293031
    PtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNd

      OŁG
      OŁD
      RE1
      RE2
      RE3
      RE4
      RE5
      PS1
      PS2
      PS3
      PS4
      PS5
      PS6
      BR1
      BR2
      BR3
      BR4
      BR5
      BR6
      BR7
      BR8
      BR9
      BR10
      BR11
    dostępne
    rezerwacja
    zajęte
    niedostępne

    Sierpień 2016

    Zatrzymaj kursor myszy nad nazwą domku poniżej - wyświetli się dymek z opisem i ceną.

    12345678910111213141516171819202122232425262728293031
    PnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSr

      OŁG
      OŁD
      RE1
      RE2
      RE3
      RE4
      RE5
      PS1
      PS2
      PS3
      PS4
      PS5
      PS6
      BR1
      BR2
      BR3
      BR4
      BR5
      BR6
      BR7
      BR8
      BR9
      BR10
      BR11
    dostępne
    rezerwacja
    zajęte
    niedostępne

    Wrzesień 2016

    Zatrzymaj kursor myszy nad nazwą domku poniżej - wyświetli się dymek z opisem i ceną.

    123456789101112131415161718192021222324252627282930
    CzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPt

      OŁG
      OŁD
      RE1
      RE2
      RE3
      RE4
      RE5
      PS1
      PS2
      PS3
      PS4
      PS5
      PS6
      BR1
      BR2
      BR3
      BR4
      BR5
      BR6
      BR7
      BR8
      BR9
      BR10
      BR11
    dostępne
    rezerwacja
    zajęte
    niedostępne

    Październik 2016

    Zatrzymaj kursor myszy nad nazwą domku poniżej - wyświetli się dymek z opisem i ceną.

    12345678910111213141516171819202122232425262728293031
    SoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPn

      OŁG
      OŁD
      RE1
      RE2
      RE3
      RE4
      RE5
      PS1
      PS2
      PS3
      PS4
      PS5
      PS6
      BR1
      BR2
      BR3
      BR4
      BR5
      BR6
      BR7
      BR8
      BR9
      BR10
      BR11
    dostępne
    rezerwacja
    zajęte
    niedostępne

    Listopad 2016

    Zatrzymaj kursor myszy nad nazwą domku poniżej - wyświetli się dymek z opisem i ceną.

    123456789101112131415161718192021222324252627282930
    WtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSr

      OŁG
      OŁD
      RE1
      RE2
      RE3
      RE4
      RE5
      PS1
      PS2
      PS3
      PS4
      PS5
      PS6
      BR1
      BR2
      BR3
      BR4
      BR5
      BR6
      BR7
      BR8
      BR9
      BR10
      BR11
    dostępne
    rezerwacja
    zajęte
    niedostępne

    Grudzień 2016

    Zatrzymaj kursor myszy nad nazwą domku poniżej - wyświetli się dymek z opisem i ceną.

    12345678910111213141516171819202122232425262728293031
    CzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSo

      OŁG
      OŁD
      RE1
      RE2
      RE3
      RE4
      RE5
      PS1
      PS2
      PS3
      PS4
      PS5
      PS6
      BR1
      BR2
      BR3
      BR4
      BR5
      BR6
      BR7
      BR8
      BR9
      BR10
      BR11
    dostępne
    rezerwacja
    zajęte
    niedostępne

    ZASADY REZERWACJI

    Doba pobytowa
    Doba pobytowa rozpoczyna się o godzinie 15.00 a kończy o godzinie 12.00 dnia ostatniego.
    Minimalny pobyt
    Warunkiem przyjęcia zgłoszenia jest rezerwacja w okresie od 01 lipca do 31 sierpnia minimum 5 noclegów. Nie przyjmujemy rezerwacji, jeżeli chcą Państwo zarezerwować u nas tylko 1 lub 2 noclegi.
    Potwierdzenie rezerwacji
    Po odebraniu zamówienia telefonicznego należy potwierdzić rezerwację poprzez wpłatę zaliczki w wysokości 40 % opłaty za nocleg. Zaliczkę należy wpłacić 7 dni od daty rezerwacji.
    Reklamacje
    Ewentualne skargi i reklamacje dotyczące Państwa pobytu na campingu przyjmujemy na piśmie do 30 dni od zakończenia Państwa wakacji.
    Dane osobowe
    Nyski Ośrodek Rekreacji Sp. z o.o. wprowadza do bazy komputerowej firmy dane klienta zawierające jego imię, nazwisko, adres, w celu dokonania rezerwacji. Podanie danych przez klienta jest dobrowolne i oznacza jego zgodę na ich wprowadzenie do sytemu komputerowego. Klient ma prawo wglądu do swoich danych, poprawiania ich oraz żądania ich usunięcia. Powyższe dane są chronione zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych.

    INFORMACJE O OBIEKTACH


























    data: 05.02.2016
    miejsce: Kryta pływalnia

    Zawody pływackie pn. „Ferie zimowe 2016”


    data: 12.02.2016
    miejsce: Nysa – Lodowisko/Stadion Miejski

    „Bal przebierańców”


    data: 22.05.2016
    miejsce: Nysa – Korty/Stadion Miejski

    Turniej Tenisa Ziemnego dla dzieci i młodzieży z okazji „Dni Nysy 2016”


    data: 04.06.2016
    miejsce: Nysa – Korty/Stadion Miejski

    Otwarty Turniej Singlowy Tenisa Ziemnego o „Puchar Burmistrza Nysy”


    data: 03-05.06.2016
    miejsce: NOR - Skorochów

    Zlot samochodów VAG - współorganizacja


    data: 17-19.06.2016
    miejsce: NOR - Skorochów

    Eliminacje Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej mężczyzn im. Wiesława Szabata


    lipiec-sierpień
    miejsce: Nysa – Stadion Miejski

    Czwartki lekkoatletyczne


    lipiec-sierpień
    miejsce: Kompleks ORLIK 2012

    Turniej dzikich drużyn dziewcząt i chłopców w piłce nożnej i koszykówce


    data: 02 lub 03.07.2016
    miejsce: Nysa - Kąpielisko Miejskie

    Wybory Miss Plaży 2016


    data: 13-17.07.2016
    miejsce: NOR - Skorochów

    Mistrzostwa Europy w skuterach wodnych - współorganizacja


    data: 13.08.2016
    miejsce: NOR - Skorochów

    VII Festiwal Ognia i Wody nad Jeziorem Nyskim


    data: 20.08.2016
    miejsce: Nysa – Kąpielisko Miejskie

    Mistrzostwa Nysy w siatkówce plażowej im. Jakuba Zagai


    data: 20-21.08.2016
    miejsce: NOR - Skorochów

    Regaty Żeglarskie o Błękitną Wstęgę Jeziora Nyskiego


    data: 27.08.2016
    miejsce: Nysa – Korty/Stadion Miejski

    Deblowe Mistrzostwa Nysy w Tenisie Ziemnym


    data: 18.09.2016
    miejsce: Stadion Miejski, ulice miasta Nysa

    Bieg uliczny „Szlakiem zabytków Nysy”


    data: 10.11.2016
    miejsce: Kryta Pływalnia

    Sztafetowe zawody pływackie szkół podstawowych i gimnazjum z okazji Święta Niepodległości


    data: 06.12.2016
    miejsce: Nysa – Lodowisko/Stadion Miejski

    „Święty Mikołaj na lodowisku”

    #167
    ogłoszono 30-08-2016

    TURNIEJ DEBLOWY

    Zapraszamy do zapoznania się z relacją z Otwartego Turnieju Deblowego Tenisa Ziemnego o „Puchar Burmistrza Nysy” 26  sierpnia 2016 r.
    więcej ...
       W  dniu  27  sierpnia 2016 r. na kortach tenisowych Stadionu Miejskiego przy ul. Kraszewskiego odbył się  Otwarty Turniej Deblowy Tenisa Ziemnego o „Puchar Burmistrza Nysy” . Do turnieju zgłosiło się 11 par zawodników z Zębic, Prudnika oraz Nysy. 

    Turniej rozegrany został systemem grupowym. W meczach rozgrywano 2 sety. W przypadku remisu w setach 1:1, rozgrywano super tie-break. Z wyłonionych drogą losowania czterech grup do dalszych rozgrywek awansowały z grypy po 2 pary. 

    W meczach ćwierćfinałowych  spotkały się pary:

    Sebastian Kruszelnicki / Sebastian Kujda - Jacek Ostrowski/Tomasz Szeptycki – 6:3,6:4
    Jerzy Osiński/Andrzej Nowak - Stanisław Picheta/Przemysław Unicki – 3:6,7:5,9:11
    Szymon Gromuł/Grzegorz Born-Sebastian Kujda Jr./Oskar Kraciński – 6:3,7:5
    Krzysztof Pokusa/Adam Fałat- Rafał Janocha/Dominik Świerk – 3:6,3:6 
    W meczach półfinałowych  spotkały się pary:

    Sebastian Kruszelnicki / Sebastian Kujda z Rafał Janocha/Dominik Świerk – 6:2, 2:6, 10:5
    Stanisław Picheta/Przemysław Unicki z Szymon Gromuł/Grzegorz Born – 2:6, 3:6
    W meczu o I miejsce spotkały się pary: Sebastian Kruszelnicki/Sebastian Kujda z parą Szymon Gromuł/Grzegorz Born . Niepokonana okazała się para S. Kruszelnicki/ S. Kujda, która zwyciężyła wynikiem 7:5, 2:6, 10:8.

     

    KLASYFIKACJA KOŃCOWA

    I miejsce – Sebastian Kruszelnicki / Sebastian Kujda 

    II miejsce – z Szymon Gromuł/Grzegorz Born

    III – IV  miejsce – Stanisław Picheta/Przemysław Unicki

    III – IV miejsce – Rafał Janocha/Dominik Świerk

    Zwycięzcy turnieju otrzymali puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Nyski Ośrodek Rekreacji oraz Urząd Miejski w Nysie. Puchary wręczał Prezes Nyskiego Ośrodka Rekreacji Mirosław Aranowicz.

     

    mniej ...
    #166
    ogłoszono 30-08-2016

    KRYTA PŁYWALNIA

    W dniach 01.09. do 11.09 br. Kryta Pływalnia czynna w godzinach 13.00-21.00
    Szczegółowy grafik znajduje się w zakładce "KRYTA PŁYWALNIA"
    Zapraszamy
    #165
    ogłoszono 30-08-2016

    BIURO

    Od dnia 01.09.br. Biuro NOR czynne w godzinach 7.30-15.30
    Zapraszamy
    #164
    ogłoszono 26-08-2016

    CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE PODSUMOWANIE

    W miesiącach lipcu i sierpniu zorganizowano 7 „czwartków lekkoatletycznych” w których wzięło udział 805 dzieci i młodzieży. Ogólna klasyfikacja znajduje się w zakładce.
    więcej ...
    W imprezie uczestniczyły dzieci i młodzież nie tylko z Nysy, lecz również z innych miast Polski ( Opole, Wrocław, Warszawa, Chorzów, Kraków) oraz z innych krajów tj. Francja, Anglia, Irlandia i Niemcy. Nad sprawnym przebiegiem zawodów czuwali sędziowie : Fabiola Manuel (Meksykanka mieszkająca w Nysie), Marcin Konarski, Andrzej Rogowski, Grzegorz Chmura, Mirosław  Tulik. Sekretariat zawodów prowadziły: Maria Rogowska, Małgorzata Przybyszewska oraz Emilia Dudek. Spikerem zawodów był Wojciech Prędota. Opiekę medyczną sprawował Waldemar Wastrak. Obsługę techniczną imprezy zajmowali się pracownicy NOR: Ryszard Jaeckel, Wojciech Węglarz, Piotr Pach pod kierunkiem Kierownika Zespołu Obiektów Jana Taraminy a nad całością imprezy „czwartki lekkoatletyczne 2016” czuwał Prezes NOR Mirosław Aranowicz.
    Zwycięzcy zawodów nagradzani byli: medalami, dyplomami, nagrodami rzeczowymi oraz słodyczami, które wręczał sekretarz Urzędu Miasta Robert Piegza.  Współorganizatorem imprezy był Urząd Miejski w Nysie. Sponsorem głównym zawodów była firma „INTERSNCK”, producent słonych przekąsek. 

    W rankingu najlepszych zawodników  „czwartków lekkoatletycznych”  zostali:

    PRZEDSZKOLAKI 
    I miejsce – Dawid Dąbdrowski – 112 pkt.
    II miejsce – Oliwia Fitas – 80 pkt.
    III miejsce – Bartosz Paluch – 69 pkt.
    IV miejsce – Kamil Połata – 63 pkt.
    V miejsce – Tomasz Orłowski – 52 pkt.
    VI  miejsce – Wojciech Trzaskowski – 49 pkt.


    SZK. PODST. KL. I – II – DZIEWCZĘTA
    I miejsce – Lena Rogowska – 84 pkt.
    II miejsce – Oliwia Piechnik – 51 pkt.
    III miejsce – Milena Maj – 48 pkt.
    IV miejsce – Laura Żukowska – 47 pkt.
    V miejsce – Natalia Soloch – 45 pkt.
    VI miejsce – Zuzanna Szewczul – 41 pkt.

    SZK. PODST. KL. I – II – CHŁOPCY
    I miejsce – Adam Rydlewski – 104 pkt.
    II miejsce – Karol Połata – 90 pkt.
    II miejsce – Oskar Dudek – 90 pkt.
    III miejsce – Filip Tomaszewski – 64 pkt.
    IV miejsce – Szymon Dąbrowski – 37 pkt. – 47 pkt.
    V miejsce – Michał Hajdas – 28pkt.
    VI miejsce – Dawid Kulesza – 25 pkt.

    SZK. PODST. KL. III – IV – DZIEWCZĘTA
    I miejsce – Aleksandra Malara – 112 pkt.
    II miejsce – Maja Czarnobrewa – 104 pkt.
    III miejsce – Klaudia Szostek – 64 pkt.
    IV miejsce – Małgorzata Brzezińska – 53 pkt.
    V miejsce – Wiktoria Dykta – 47 pkt.
    VI miejsce – Hanna Czwórnóg – 44 pkt.

    SZK. PODST. KL. III – IV – CHŁOPCY
    I miejsce – Adrian Malara – 122 pkt.
    II miejsce – Jakub Olejniczak – 101 pkt.
    III miejsce – Wojciech Mazański – 83 pkt.
    IV miejsce – Michał Raczek – 58 pkt.
    V miejsce – Filip Woroniecki – 46 pkt.
    VI miejsce – Mateusz Kocyba – 43 pkt.

    SZK. PODST. KL. V – VI – DZIEWCZĘTA
    I miejsce – Daria Chmura – 91 pkt.
    II miejsce – Julia Chudy – 86 pkt.
    III miejsce – Zuzanna Kapuścik – 76 pkt.
    IV miejsce – Julia Rogowska – 74 pkt.
    V miejsce – Nina Słobodzian – 56 pkt.
    VI miejsce – Julia Zaczyk – 49 pkt.


    SZK. PODST. KL. V – VI – CHŁOPCY
    I miejsce – Dominik Rydlewski – 78 pkt.
    II miejsce – Paweł Doński – 44 pkt.
    III miejsce – Jakub Soloch – 37 pkt.
    IV miejsce – Tobiasz Jezierski – 35 pkt.
    V miejsce – Mikołaj Gnot – 30 pkt.
    V miejsce – Jakub Herman – 30 pkt.
    V miejsce – Filip Leja – 30 pkt.

    SZK. GIMNAZJALNE – DZIEWCZĘTA
    I miejsce – Wiktoria Zaczyk – 36 pkt.
    II miejsce – Lidia Otrocka – 20 pkt.
    II miejsce – Agata Chudy – 20 pkt. 
    III miejsce – Anna Karwowska – 15 pkt.

    SZK. GIMNAZJALNE – CHŁOPCY
    I miejsce – Kamil Przybyszewski – 95 pkt.
    II miejsce – Paweł Jaeckel – 92 pkt.
    II miejsce – Mateusz Olesiak – 49 pkt. 
    III miejsce – Maciej Ryszewski – 32 pkt.

    mniej ...
    #163
    ogłoszono 26-08-2016

    CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE 25.08.2016

    W dniu 25.08.2016 r. na Stadionie Miejskim przy ul. Kraszewskiego odbyły  się kolejne  zawody w ramach „Czwartków lekkoatletycznych 2016” zapraszamy do zapoznania się z relacją.
    więcej ...
    Do zawodów zgłosiło się 141 dzieci i młodzieży. W poszczególnych konkurencjach zwyciężyli:

    PRZEDSZKOLAKI
    Tor przeszkód 
    I miejsce – Wojciech Trzaskowski – 9,90 s
    II miejsce – Bartosz Paluch – 9,99 s
    III miejsce – Dawid Dąbrowski – 10,03 s
    IV miejsce – Oliwia Fitas – 10,12 s
    V miejsce – Adam Słobodzian – 10,31 s

    Bieg na 50 m 
    I miejsce – Oliwia Fitas – 10,34 s
    II miejsce – Wojciech Trzaskowski – 10,37s
    III miejsce – Aleksander Piechnik – 10,54 s
    IV miejsce – Bartosz Paluch – 10,60 s
    V miejsce – Natalia Czajka – 10, 88 s

    SZKOŁY PODSTAWOWE KL. I – II
    Bieg na 50 m - dziewczęta
    I miejsce –Aleksandra  Winkowska – 9,46 s
    I miejsce – Oliwia Piechnik – 9,46 s
    III miejsce – Magda Trzaskowska – 9,71 s
    IV miejsce – Emilia Gryc – 9,98 s
    V miejsce – Lena Rogowska – 10,14 s

    Bieg na 50 m - chłopcy
    I miejsce – Adam Rydlewski – 8,99 s
    II miejsce – Karol Połata – 9,12 s
    III miejsce – Oskar Dudek –  9,22 s
    IV miejsce – Aleksander Boracino – 9,30 s
    V miejsce – Adam Nowak  – 9,68 s

    Skok w dal - dziewczęta
    I miejsce – Magda Trzaskowska – 2,56 m
    II miejsce – Lena Rogowska – 2,48 m
    III miejsce – Zuzanna Szewczul – 2,40 m
    IV miejsce – Aleksandra Winkowska – 2,39 m
    V miejsce – Oliwia Piechnik – 2,35 m

    Skok w dal - chłopcy
    I miejsce – Adam Rydlewski – 3,00 m
    II miejsce – Oskar Dudek – 2,76 m
    III miejsce – Karol Połata – 2,71 m
    IV miejsce – Aleksander Boracino – 2,65 m
    V  miejsce – Filip Tomaszewski – 2,40 m



    SZKOŁY PODSTAWOWE KL. III - IV
    Bieg na 100 m - dziewczęta
    I miejsce – Klaudia Szostek – 16,91 s
    II miejsce – Ola Malara  – 17,29 s
    III miejsce – Maja Czarnobrewa – 17,67 s
    IV miejsce – Agata Trzaskowska – 17,68 s
    V  miejsce – Karolina Juszkiewicz – 18,08 s

    Bieg na 100 m - chłopcy
    I miejsce – Michał Raczek – 16,20 s
    II miejsce – Wojciech Mazański  – 16,50 s 
    III miejsce – Jakub Olejniczak – 17,00 s
    III miejsce – Jakub Czarnobrewy – 17,00 s
    III  miejsce – Adrian Malara – 17,00 s

    Skok w dal - dziewczęta
    I miejsce – Zuzanna Lizon – 3,16 m
    II miejsce – Ola Malara – 3,11 m
    III miejsce – Izabela Grubiak – 3,05 m
    IV miejsce – Klaudia Szostek  – 2,88 m
    V miejsce – Hanna Kamienik – 2,62 m 

    Skok w dal - chłopcy
    I miejsce –  Jakub Olejniczak – 3,34 m
    II miejsce – Adrian Malara  – 3,32 m
    III miejsce – Mariusz Waiskopf – 3,09 m
    IV miejsce – Mikołaj Oleś – 3,06 m
    V  miejsce – Wojciech Mazański – 3,02  m

    Rzut piłeczką palantową – dziewczęta
    I miejsce – Maja Czarnobrewa -  17,70 m
    II miejsce – Hanna Czwórnóg – 14,50 m
    III miejsce – Zuzanna Czwórnóg – 14,00 m 
    IV miejsce – Antonina Burcek – 11,10 m
    V miejsce – Małgorzata Nosal – 9,50 m

    Rzut piłeczką palantową – chłopcy
    I miejsce – Michał Raczek – 32,70 m
    II miejsce – Filip Woroniecki – 27,10 m
    III miejsce – Jakub Czarnobrewy – 26,90 m
    IV miejsce – Filip Jastrzębski – 13,90 m

    SZKOŁY PODSTAWOWE KL. V - VI
    Bieg na 200 m - dziewczęta
     I miejsce – Julia Rogowska – 32,51 s 
    II miejsce – Zuzanna Kapuścik – 33,32 s
    III miejsce – Hanna Pankiewicz – 33,57 s
    IV miejsce – Daria Chmura – 34,49 s
    V miejsce – Julia Chudy – 35,30 s

    Bieg na 200 m – chłopcy
    I miejsce – Paweł Doński – 33,22 s
    II miejsce – Tomasz Bułka – 34,74 s
    III miejsce – Daniel Filipek – 36,44 s


    Skok w dal - dziewczęta
    I miejsce – Julia Rogowska – 3,22 m
    II miejsce – Julia Chudy – 3,12 m
    III miejsce – Hanna Pankiewicz – 2,92 m
    IV miejsce – Liwia Gryc – 2,81 m

    Skok w dal – chłopcy
    I miejsce – Tomasz Bułka – 3,10 m
    II miejsce – Paweł Doński  – 3,09 m
    III miejsce – Daniel Filipek  – 2,82 m
    IV miejsce – Tadeusz Proszek – 2,52 m

    Rzut piłeczką palantową – dziewczęta
    I miejsce – Zuzanna Kapuścik – 22,60 m
    II miejsce – Daria Chmura – 20,90 m
    III miejsce – Paulina Nowak – 17,60 m

    SZKOŁY GIMNAZJALNE
    Bieg na 400 m – chłopcy
    I miejsce – Kamil Przybyszewski – 1.04,78 s
    II miejsce – Paweł Jaeckel – 1.06.06 s
    III miejsce – Mateusz Olesiak – 1.06,97 s

    Skok w dal – chłopcy
    I miejsce – Kamil Przybyszewski – 4,45 m
    II miejsce –Mateusz Olesiak – 4,42 m
    III miejsce – Paweł Jaeckel – 4,40 m 

    mniej ...
    #160
    ogłoszono 12-08-2016

    MISTRZOSTWA NYSY W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ

    Dnia 20 sierpnia br. odbyły się   Mistrzostwa Nysy w siatkówce plażowej mężczyzn im. Jakuba Zagai.
    więcej ...
    Do turnieju przystąpiło 6 par  z Kędzierzyna i Nysy. W wyniku eliminacji do dalszych rozgrywek, które rozegrano systemem „każdy z każdym”, przystąpiły 4 pary.

    Para Aleksander Januszkiewicz / Grzegorz Barciak wygrała z parą Szymon Kieszczyński/Adam Przybyszewski setach 2:0, parą Tomasz Kołodziejczyk/Przemysław Kołodziejczyk w setach 2:0 oraz z parą Kamil Przybyszewski/Fabian Szewczyk również  w setach 2:0.

    Para Tomasz Kołodziejczyk/Przemysław Kołodziejczyk wygrała z parą Adam Przybyszewski/Szymon Kieszczyński w setach 2:0 oraz  z parą Kamil Przybyszewski/Fabian Szewczyk w setach 2:0. Para Adam Przybyszewski/Szymon Kieszczyński wygrała z parą Kamil Przybyszewski/ Fabian Szewczyk w setach 2:0.

    Klasyfikacja końcowa mistrzostw:

    I miejsce – Aleksander Januszkiewicz/Grzegorz Barciak – 6 pkt.
    II miejsce – Tomasz Kołodziejczyk/Przemysław Kołodziejczyk – 4 pkt.
    III miejsce – Adam Przybyszewski/Szymon Kieszczyński – 2 pkt.
    IV miejsce – Kamil Przybyszewski/Fabian Szewczyk – 0 pkt.

    Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwali : sędzia główny  - Marek Dudek oraz sędzia Tomasz Sajdak. 

    Zwycięskie pary otrzymały puchary, dyplomy  oraz nagrody rzeczowe, które wręczył Prezes Nyskiego Ośrodka Rekreacji Mirosław Aranowicz.

    mniej ...
    #144
    ogłoszono 21-07-2016

    RATOWNIK WODNY

    Ogłoszenie o naborze na stanowisko ratownika wodnego.
    więcej ...



    Nyski Ośrodek Rekreacji w Skorochowie ogłasza nabór na stanowisko ratownika wodnego
    - ilość etatów –1
    okres zatrudnienia – od 25 lipca do 30 września 2016 roku 
    Wynagrodzenie : 2000,00zł brutto
    Praca w systemie dwuzmianowym 
    Kandydaci na w/w stanowisko powinni posiadać ukończony kurs ratownika wodnego śródlądowego lub kurs starszego ratownika wodnego, kurs KPP oraz inne uprawnienia przydatne w pracy ratownika
    Zakres obowiązków: zapewnienie bezpieczeństwa osób przebywających w wodzie

    Wymagane dokumenty:
    1)Życiorys z opisem dotychczasowej działalności zawodowej.
    2) List motywacyjny.
    3) Kserokopie świadectw pracy.
    4) Kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie.
    5) Kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach, uprawnieniach do pracy na stanowisku ratownika wodnego.
    6) Inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach

    Dokumenty można składać osobiście lub pocztą na adres :
    Nyski Ośrodek Rekreacji sp. z o.o.
    Skorochów
    48-300 Nysa

    Więcej informacji o naborze można uzyskać pod numerem telefonu:
    77 433 20 26 wew. 24

    Prezes Zarządu
    Mirosław Aranowicz
    mniej ...
    #133
    ogłoszono 22-04-2016

    WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU REKREACYJNEGO

    Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego nad Jeziorem czynna będzie od dnia 01.07. br.: 
    poniedziałek-czwartek 
    w godzinach 10.00-18.00
    piątek-niedziela
    w godzinach 10.00-19.00
    Zapraszamy
    #108
    ogłoszono 09-02-2016

    ROWERY SZOSOWE

    Informujemy, że istnieje możliwość wypożyczenia rowerów szosowych z wyposażeniem ( kask, sakwa rowerowa ) na Stadionie Miejskim przy ul. Kraszewskiego oraz na Ośrodku nad Jeziorem Nyskim.
    więcej ...
    Cennik znajduje się w zakładce jezioro cennik usług
    mniej ...
    ogłoszono 19-08-2016

    CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE

    W dniu 18.08.2016 r. na Stadionie Miejskim przy ul. Kraszewskiego odbyły  się kolejne  zawody w ramach „Czwartków lekkoatletycznych 2016” . Do zawodów zgłosiło się 104 dzieci i młodzieży
    więcej ...

    „CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE”
    Stadion Miejski 
    18.08.2016 r.

    W poszczególnych konkurencjach zwyciężyli:

    PRZEDSZKOLAKI
    Tor przeszkód 
    I miejsce – Dawid Dąbrowski – 10,41 s
    II miejsce – Oliwia Fitas – 10,71 s
    III miejsce – Adam Słobodzian – 10,85 s
    III miejsce – Kamil Połata – 10,85 s
    IV miejsce – Bartosz Paluch – 11,12 s
    V miejsce – Jakub Gromuł – 11,16 s

    Bieg na 50 m 
    I miejsce – Dawid Dąbrowski – 9,22 s
    II miejsce – Bartosz Paluch – 9,51 s
    III miejsce – Kamil Połata – 9,54 s
    IV miejsce – Jakub Gromuł – 9,63 s
    V miejsce – Milena Orzeszek – 10, 17 s

    SZKOŁY PODSTAWOWE KL. I – II
    Bieg na 50 m - dziewczęta
    I miejsce – Lena Rogowska – 10,04 s
    II miejsce – Nadia Gromuł – 10,17 s
    III miejsce – Zuzanna Szewczul – 10,60 s
    IV miejsce – Kinga Broda – 10,86 s
    V miejsce – Magda Bernacka – 10,88 s

    Bieg na 50 m - chłopcy
    I miejsce – Karol Połata – 9,11 s
    II miejsce – Adam Rydlewski – 9,15 s
    III miejsce – Oskar Dudek –  9,19 s
    IV miejsce – Piotr Gromala – 9,72 s
    V miejsce – Filip Tomaszewski – 9,90 s

    Skok w dal - dziewczęta
    I miejsce – Lena Rogowska – 2,42 m
    II miejsce – Nadia Gromuł – 2,35 m
    III miejsce – Roksana Pochopień – 2,19 m
    IV miejsce – Zuzanna Szewczul – 2,00 m
    V miejsce – Kinga Broda – 1,99 m

    Skok w dal - chłopcy
    I miejsce – Oskar Dudek – 2,95 m
    II miejsce – Adam Rydlewski – 2,84 m
    III miejsce – Michał Hajdas – 2,65 m
    IV miejsce – Karol Połata – 2,59 m
    V  miejsce – Filip Tomaszewski – 2,56 m


    SZKOŁY PODSTAWOWE KL. III - IV
    Bieg na 100 m - dziewczęta
    I miejsce – Zuzanna Król – 17,06 s
    II miejsce – Klaudia Szostek – 17,21 s
    III miejsce – Maja Czarnobrewa – 17,28 s
    IV miejsce – Ola Malara – 17,46 s
    V  miejsce – Karolina Juszkiewicz – 18,40 s

    Bieg na 100 m - chłopcy
    I miejsce – Wojciech Mazański – 16,54 s
    II miejsce – Jakub Czarnobrewy – 16,85 s 
    III miejsce – Adrian Malara – 17,07 s
    IV miejsce – Mikołaj Oles – 18,24 s
    V  miejsce – Filip Woroniecki – 18,57 s

    Skok w dal - dziewczęta
    I miejsce – Aleksandra Malara – 3,20 m
    II miejsce – Maja Czarnobrewa – 2,99 m
    III miejsce – Monika Fiech – 2,62 m
    IV miejsce – Zuzanna Król  – 2,59 m
    V miejsce – Karolina Juszkiewicz – 2,52 m 

    Skok w dal - chłopcy
    I miejsce –  Wojciech Mazański – 3,20 m
    II miejsce – Adrian Malara  – 3,16 m
    III miejsce – Mikołaj Oleś – 3,00 m
    IV miejsce – Filip Woroniecki – 2,98 m
    V  miejsce – Jakub Czarnobrewy – 2,97  m


    SZKOŁY PODSTAWOWE KL. V - VI
    Bieg na 200 m - dziewczęta
     I miejsce – Zuzanna Kapuścik – 32,68 s 
    II miejsce – Julia Rogowska – 33,07 s
    III miejsce – Daria Chmura – 33,45 s
    IV miejsce – Zuzanna Paluch – 33,84 s
    V miejsce – Julia Chudy – 34,34 s

    Skok w dal - dziewczęta
    I miejsce – Julia Rogowska – 3,36 m
    II miejsce – Zuzanna Paluch – 3,22 m
    III miejsce – Julia Chudy – 3,04 m
    IV miejsce – Daria Chmura – 2,98 m
    V miejsce – Oliwia Nowak – 2,87 m

    Skok w dal – chłopcy
    I miejsce – Daniel Hund – 3,57 m
    II miejsce – Maciej Kwaśniak – 3,55 m
    III miejsce – Maciej Bojan – 2,61 m


    SZKOŁY GIMNAZJALNE
    Bieg na 400 m – chłopcy
    I miejsce – Kamil Przybyszewski – 1.04,44 s
    II miejsce – Paweł Jaeckel – 1.06.95 s
    III miejsce – Mateusz Olesiak – 1.12,12 s
    Skok w dal – dziewczęta
    I miejsce – Sylwia Siemiątkowska – 3,64 m
    II miejsce – Izabela Klimczak – 3,40 m
    III miejsce – Kamila Kornacka – 3,20 m

    Skok w dal – chłopcy
    I miejsce – Mateusz Olesiak – 4,40 m
    II miejsce – Kamil Przybyszewski – 4,30 m
    III miejsce – Paweł Jaeckel – 4,24 m 

    Uczestnicy zawodów otrzymali medale, dyplomy, nagrody rzeczowe oraz słodycze.
    Ostatnie  zawody i ogłoszenie rankingu  „Czwartków lekkoatletycznych 2016”  odbędzie się
     25 sierpnia 2016 r. 
    Organizatorem zawodów jest Nyski Ośrodek Rekreacji a współorganizatorem Urząd Miejski w Nysie. Sponsor główny zawodów – Intersnack. 

    mniej ...
    ogłoszono 12-08-2016

    CZWARTKI LA - 11 SIERPNIA

    W dniu 11.08.2016 r. na Stadionie Miejskim przy ul. Kraszewskiego odbyły  się kolejne  zawody w ramach „Czwartków lekkoatletycznych 2016” . Do zawodów zgłosiło się 116 dzieci i młodzieży. 
    więcej ...
    W poszczególnych konkurencjach zwyciężyli:

    PRZEDSZKOLAKI
    Tor przeszkód 
    I miejsce – Wojtek Trzaskowski – 10,06 s
    II miejsce – Dawid Dąbrowski – 10,21 s
    III miejsce – Tomasz Tarnowski – 10,56 s
    IV miejsce – Kamil Połata – 10,78 s
    V miejsce – Oliwia Fitas – 11,00 s

    Bieg na 50 m 
    I miejsce – Wojciech Trzaskowski – 9,71 s
    II miejsce – Dawid Dąbrowski – 10,09 s
    III miejsce – Tomasz Tarnowski – 10,52 s
    IV miejsce – Kamil Połata – 10,72 s
    V miejsce – Jakub Marciniak – 10, 77 
    V miejsce – Błażej Bogucki – 10,77 s

    SZKOŁY PODSTAWOWE KL. I – II
    Bieg na 50 m - dziewczęta
    I miejsce – Magda Trzaskowska  – 9,17 s
    II miejsce – Martha Herman – 9,44 s
    III miejsce – Lena Rogowska – 9,71 s
    IV miejsce – Zuzanna Szewczul – 10,36 s
    V miejsce – Natalia Soloch – 10,51s

    Bieg na 50 m - chłopcy
    I miejsce – Karol Połata – 8,88 s
    II miejsce – Adam Rydlewski – 9,07 s
    III miejsce – Oskar Dudek – 9,20 s
    III miejsce – Filip Tomaszewski – 9,20 s
    IV miejsce – Krzysztof  Waszak – 10,20 s
    V miejsce – Dawid Szymkiewicz – 10,23 s

    Skok w dal - dziewczęta
    I miejsce – Lena Rogowska – 2,32 m
    II miejsce – Magda Trzaskowska – 2,22 m
    III miejsce – Martha Herman – 2,20 m
    IV miejsce – Natalia Soloch – 2,18 m
    V miejsce – Oliwia Zaremba – 2,00 m

    Skok w dal - chłopcy
    I miejsce – Oskar Dudek – 3,00 m
    II miejsce – Adam Rydlewski – 2,95 m
    III miejsce – Karol Połata  – 2,80 m
    IV miejsce – Filip Trzaskowski  – 2,66 m
    V  miejsce – Florian Koronczok – 2,50 m

    SZKOŁY PODSTAWOWE KL. III - IV
    Bieg na 100 m - dziewczęta
    I miejsce – Klaudia Szostek – 17,05 s
    II miejsce – Aleksandra Malara – 17,08 s
    III miejsce – Maja Czarnobrewa – 17,64 s
    IV miejsce – Sara Marciniak – 18,22s
    V  miejsce – Hanna Czwórnóg – 18,78 s

    Bieg na 100 m - chłopcy
    I miejsce – Wojciech Mazański – 16,36 s
    II miejsce – Jakub Olejniczak – 16,93 s
    III miejsce – Tomasz Koronczok – 17,31 s
    III miejsce – Adrian Malara  – 17,31 s
    IV  miejsce – Jakub Czarnobrewy – 17,45 s
    V miejsce – Filip Woroniecki – 18,30 s

    Skok w dal - dziewczęta
    I miejsce – Aleksandra Malara – 3,07 m
    II miejsce – Małgorzata Brzezińska – 2,70 m
    III miejsce –Hanna Dytko – 2,57 m
    IV miejsce – Sara Marciniak  – 2,35 m
    V miejsce – Nikola Nowak – 2,33 m 

    Skok w dal - chłopcy
    I miejsce –  Jakub Olejniczak – 3,09 m
    II miejsce – Wojciech Mazański – 2,91 m
    III miejsce – Antoni Zaremba – 2,88 m
    IV miejsce – Adrian Malara  – 2,86 m
    V  miejsce – Filip Mazurkiewicz – 2,56  m

    Rzut piłeczką palantową - dziewczęta
    I miejsce – Maja Czarnobrewa – 26,50 m
    II miejsce – Hanna Czwórnóg – 25,90 m
    III miejsce – Zuzanna Czwórnóg – 24,50 m
    IV miejsce – Oliwia Pyka  – 23,40 m
    V miejsce – Hanna Gorczyńska  – 21,90 m

    Rzut piłeczką palantową – chłopcy
    I miejsce – Jakub Czarnobrewy – 27,20 m
    II miejsce – Tomasz Koronczok – 26,30 m
    III miejsce – Filip Woroniecki – 24,60 m
    IV miejsce – Piotr Janik – 23,00 m
    V miejsce – Mateusz Kocyba – 20,60 m

    SZKOŁY PODSTAWOWE KL. V - VI
    Bieg na 200 m - dziewczęta
    I miejsce – Weronika Jonientz – 32,09 s 
    II miejsce – Zuzanna Kapuścik  – 33,92 s
    III miejsce – Daria Chmura – 34,00 s
    IV miejsce – Oliwia Nowak – 34,98 s
    V miejsce – Julia Chudy – 36,23 s

    Bieg na 200 m - chłopcy
    I miejsce – Dominik Rydlewski –  30,12 s
    II miejsce – Paweł Doński – 31,16 s
    III miejsce – Jakub Herman – 32,18 s 
    IV miejsce – Jan Koronczok – 32,28 s

    Rzut piłeczką palantową – dziewczęta
    I miejsce – Zuzanna Kapuścik – 26,50 m
    II miejsce – Kalina Orlińska  – 21,10 m
    III miejsce – Daria Chmura – 20,00 m
    IV miejsce – Weronika Sączek – 16,50 m

    Rzut piłeczką palantową – chłopcy
    I miejsce – Dominik Rydlewski – 31,00 m
    II miejsce – Cyprian Orluk – 25,20 m
    III miejsce – Kacper Zoń – 25,10 m

    Skok w dal - dziewczęta
    I miejsce – Weronika Jonientz – 3,28 m
    II miejsce – Oliwia Nowak – 3,00 m
    III miejsce – Julia Chudy – 2,83 m
    IV miejsce – Julia Zaczyk– 2,77 m
    V miejsce – Lilianna Hnat – 2,44 m 

    Skok w dal – chłopcy
    I miejsce – Jakub Herman – 3,25 m
    II miejsce – Jan Koronczok  – 2,87 m
    III miejsce – Paweł Doński – 2,83 m

    SZKOŁY GIMNAZJALNE
    Bieg na 400 m – dziewczęta 
    I miejsce – Agata Chudy – 1.19,08 s
    II miejsce – Wiktoria Zaczyk – 1.29,46 s

    Bieg na 400 m – chłopcy 
    I miejsce – Kamil Przybyszewski – 1.03,35 s
    II miejsce – Paweł Jaeckel – 1.04,52 s
    III miejsce – Mateusz Olesiak – 1.14,19 s
    IV miejsce – Alan Sakowicz – 1.16,04 s

    Skok w dal - dziewczęta
    I miejsce – Agata Chudy – 3,55 m
    II miejsce – Wiktoria Zaczyk – 3,17 m

    Skok w dal - chłopcy
    I miejsce – Paweł Jaeckel – 4,30 m
    II miejsce – Kamil Przybyszewski – 4,19 m
    III miejsce – Mateusz Olesiak – 4,06 m
    IV miejsce – Alan Sakowicz – 3,45 m

    Uczestnicy zawodów otrzymali medale, dyplomy, nagrody rzeczowe oraz słodycze.
    Kolejne spotkania odbędą się w dniach 18,25 sierpnia 2016 r. 
    Organizatorem zawodów jest Nyski Ośrodek Rekreacji a współorganizatorem Urząd Miejski w Nysie. Sponsor główny zawodów – Intersnack. 

    mniej ...
    ogłoszono 09-08-2016

    KĄPIELISKO NAD JEZIOREM

    Decyzją Państwowego Powiatowego Inspektora sanitarnego w Nysie HK.4327.1.17.2016.JT woda w kąpielisku jest zdatna do kąpieli.
    ogłoszono 03-08-2016

    BŁĘKITNA WSTĘGA

    W dniach 20-21 sierpnia 2016 roku na Jeziorze Nyskim odbyły się Regaty o Błękitną Wstęgę Jeziora Nyskiego zorganizowane przez Nyski Ośrodek Rekreacji sp. z o.o.
    więcej ...
    W regatach uczestniczyło 19 załóg - 37 zawodników reprezentowało 3 kluby. 
    Informacje o imprezie ukazały się na stronach internetowych Nyskiego Ośrodka Rekreacji, w lokalnej prasie i radiu. Regaty relacjonowane były przez lokalne media: TVP Opole, Radio Opole.
    Regulamin przewidywał uczestnictwo jednokadłubowych jachtów żaglowych 
    w klasach : „Wolna”, ”Omega”, „Optimist ” oraz klasa „470”. 
    Podczas regat rozegrano 3 wyścigi w każdej klasie. W niedzielę 21.08. ze względu na niesprzyjającą pogodę nie rozegrano żadnego wyścigu.
    Wyniki regat w poszczególnych klasach:

    Klasa OPTIMIST:
    I miejsce: Wiktor Orzeszko
    II Karolina Jałoszyńska
    III Marcel Skubański
    IV Kacper Kulawiak
    V Kacper Michalski
    VI Mateusz Chrobak
    VII Kajetan Żarów
    VIII Michał KAczmarek

    Klasa 470
    I Maciej Kaczmarek, Wojciech Nowosielski
    II Mateusz Chrobak, Wojciech Żarów
    III Arek Konsencjusz, Jerzy Stefaniak
    IV Andrzej Buchert, Marek Buchert

    Klasa OMEGA
    I Andrzej Kowalski, Krzysztof Juras, Rafał Koziarski
    II Sylwester Lach, Robert Matyaszczyk, Michał Kolorz
    III Jacek Grużlewski, Wojciech Cezara, Roman Grużlewski
    IV Leszek Francyk, Tadeusz Hoffman

    Klasa Wolna/Kabinowa
    I miejsce: Rafał Tyrala, Krystian Tyrała, Grzegorz Wojciechowski
    II Tomasz Piasecki, Krystyna Płoskonka
    III Janusz Borowy, Piotr Narloch

    Sędzią głównym regat był pan Tomasz Michalski, sekretarzem pan Marek Michalski. 
    Kierownikiem zabezpieczenia regat był p. Michał Grzeszczyszyn.
    Regaty zakończono w niedzielę 21.08. 16 o godz. 11.30 uroczystym zamknięciem, podczas którego puchary i szarfy  najlepszym załogom oraz dyplomy i nagrody rzeczowe dla wszystkich uczestników zawodów wręczali p. Marek Rymarz – zastępca Burmistrza Nysy i p. Mirosław Baranowicz – Prezes Nyskiego Ośrodka Rekreacji sp. z o.o..  

    mniej ...
    ogłoszono 22-10-2015

    FESTIWAL OGNIA I WODY

    Woda i ogień, dwa żywioły w spektakularnym widowisku nad Jeziorem Nyskim. 

    W dniu 13 sierpnia 2016  na plaży Nyskiego Ośrodka Rekreacji odbył się  VII Festiwal Ognia i Wody.  Zapraszamy do zapoznania się z relacją.
    więcej ...
    Najbardziej renomowane firmy pirotechniczne w kraju dały popis swoich możliwości W tym roku zaprezentowały się  trzy firmy Weko Plus, Nakaja Art, Superpower. Liczba publiczności pobiła wszystkie dotychczasowe rekordy fajerwerki podziwiało blisko 30 tysięcy widzów.

    Najlepsza okazała się  firma Weko Plus z Poznania, drugie miejsce przypadło firmie Nakaja Art z Krakowa, natomiast trzecie miejsce zajęła firma Superpower z Pęcic.

    mniej ...
    ogłoszono 26-07-2016

    KRYTA PŁYWALNIA

    Zapraszamy od dnia 01 sierpnia na Krytą Pływalnię, która zostanie otwarta po przerwie technicznej.
    poniedziałek-niedziela 13.00-21.00
    ogłoszono 21-07-2016

    CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE 21 lipiec 2016

    W dniu 21.07.2016 r. na Stadionie Miejskim przy ul. Kraszewskiego rozpoczęły  się 
    VI zawody w ramach „Czwartków lekkoatletycznych 2016” .  Zapraszamy do zapoznania się z relacją.
    więcej ...
    „CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE”
    Stadion Miejski 
    21.07.2016 r.

    Do zawodów zgłosiło się 105 dzieci i młodzieży. W poszczególnych konkurencjach zwyciężyli:

    PRZEDSZKOLAKI
    Tor przeszkód 
    I miejsce – Dawid Dąbrowski – 9,79 s
    II miejsce – Kamil Połata – 9,93 s
    III miejsce – Tomasz Orłowski – 9,96 s
    IV miejsce – Oliwia Fitas – 9,98 s
    V miejsce – Błażej Bogucki – 10,00 s

    Bieg na 50 m 
    I miejsce – Dawid Dąbrowski – 10,10 s
    II miejsce – Bartek Paluch – 10,26 s
    III miejsce – Tomek Orłowski – 10,28 s
    IV miejsce – Oliwia Fitas – 10,31 s
    V miejsce – Błażej Bogucki – 10, 55 s

    SZKOŁY PODSTAWOWE KL. I – II
    Bieg na 50 m - dziewczęta
    I miejsce – Lena Paluch – 8,98 s
    II miejsce – Milena Maj – 9,31 s
    II miejsce – Nadia Gromuł – 9,31 s
    III miejsce – Iza Jezierska – 9,62 s
    IV miejsce – Lena Rogowska – 9,90 s
    V miejsce – Agnieszka Kubaszewska – 10,04 s

    Bieg na 50 m - chłopcy
    I miejsce – Karol Połata – 8,91 s
    II miejsce – Adam Rydlewski – 8,96 s
    III miejsce – Bartosz  Żabnicki – 9,38 s
    IV miejsce – Mateusz Próchniak – 9,66 s
    V miejsce – Michał Hajdas – 9,73 s

    Skok w dal - dziewczęta
    I miejsce – Lena Paluch – 2,65 m
    II miejsce – Laura Żukowska – 2,60 m
    III miejsce – Lena Rogowska – 2,37 m
    IV miejsce – Milena Maj– 2,22 m
    V miejsce – Natalia Soloch – 2,20 m

    Skok w dal - chłopcy
    I miejsce – Michał Hajdas – 2,69 m
    II miejsce – Karol Połata – 2,52 m
    III miejsce – Filip Tomaszewski – 2,47 m
    IV miejsce – Bartosz Żabnicki – 2,45 m
    V  miejsce – Szymon Dąbrowski – 2,35 m


    SZKOŁY PODSTAWOWE KL. III - IV
    Bieg na 100 m - dziewczęta
    I miejsce – Zuzanna Maj – 16,66 s
    II miejsce – Klaudia Szostek– 17,14 s
    III miejsce – Maja Czarnobrewa – 17,71 s
    IV miejsce – Małgorzata Brzezińska – 18,23 s
    V  miejsce – Wiktoria Dykta – 19,03 s

    Bieg na 100 m - chłopcy
    I miejsce – Adrian Malara – 17,07 s
    II miejsce – Jakub Czarnobrewy – 17,30 s
    III miejsce – Jakub Olejniczak – 17,32 s
    IV miejsce – Mariusz Wajskopf – 17,61 s
    V  miejsce – Maciej Szczygieł – 17,95 s

    Skok w dal - dziewczęta
    I miejsce – Zuzanna Maj – 2,92 m
    II miejsce – Małgorzata Brzezińska – 2,62 m
    III miejsce – Wiktoria Ferlyjiwska – 2,57 m
    IV miejsce – Hanna Kamienik  – 2,52 m
    V miejsce – Wiktoria Dykta – 2,20 m 

    Skok w dal - chłopcy
    I miejsce –  Jakub Olejniczak – 3,01 m
    II miejsce – Adrian Malara  – 2,85 m
    III miejsce – Krzysztof  Pawlik – 2,75 m
    IV miejsce – Nikodem Musiał – 2,43 m
    IV  miejsce – Łukasz Matura – 2,32  m

    Rzut piłeczką palantową - dziewczęta
    I miejsce Zuzanna Kapuścik – 20,70 m
    I miejsce – Daria Chmura – 20,70 m
    II miejsce – Maja Czarnobrewa – 19,00 m
    III miejsce – Zuzanna Spychalska – 17,30 m
    IV miejsce – Wiktoria Soroko – 11,50 m

    Rzut piłeczką palantową – chłopcy
    I miejsce – Jakub Czarnobrewy – 27,10 m
    II miejsce – Mariusz Wajskopf – 23,70 m
    III miejsce – Adam Rydlewski – 21,60 m
    III miejsce – Mateusz Kocyba – 21,60 m
    IV miejsce – Filip Jastrzębski – 16,00 m
    V miejsce – Łukasz Seniak – 15,00 m

    SZKOŁY PODSTAWOWE KL. V - VI
    Bieg na 200 m - dziewczęta
     I miejsce – Ola Janusz – 36,15 s 
    II miejsce – Zuzanna Kapuścik – 33,45 s
    III miejsce – Julia Rogowska – 33,87 s
    IV miejsce – Julia Chudy – 34,21 s
    V miejsce – Zuzanna Paluch – 34,26 s
    Bieg na 200 m - chłopcy
    I miejsce – Dominik Rydlewski –  31,04 s
    II miejsce – Tobiasz Jezierski – 31,68 s
    III miejsce – Jakub Soloch – 31,70 s 
    IV miejsce – Filip Leja – 32,29 s

    Rzut piłeczką palantową – dziewczęta
    I miejsce – Zuzanna Paluch – 29,00m
    II miejsce – Ola Janusz  – 25,90 m
    III miejsce – Ola Pabiś – 18,90 m
    IV miejsce – Magdalena Kozak – 13,80 m
    V miejsce – Klaudia Nawrocka – 12,00 m

    Rzut piłeczką palantową – chłopcy
    I miejsce – Dominik Rydlewski – 34,00 m
    II miejsce – Filip Leja – 33,20 m
    III miejsce – Oskar Skirzewski – 28,00 m 

    Skok w dal - dziewczęta
    I miejsce – Julia Rogowska – 3,28 m
    II miejsce – Julia Chudy – 3,10 m
    III miejsce – Martyna Kloc – 2,90 m
    IV miejsce – Julia Zaczyk – 2,80 m
    V miejsce – Zuzanna Terteka – 2,75 m

    Skok w dal – chłopcy
    I miejsce – Jakub Soloch – 3,81 m
    II miejsce – Tobiasz Jezierski – 3,64 m
    III miejsce – Maciej Szczygieł – 2,85 m


    Uczestnicy zawodów otrzymali medale, dyplomy, nagrody rzeczowe oraz słodycze.
    Kolejne spotkania odbędą się w dniach 28 lipca oraz 4,11,18,25 sierpnia 2016 r. 
    Organizatorem zawodów jest Nyski Ośrodek Rekreacji a współorganizatorem Urząd Miejski w Nysie. Sponsor główny zawodów – Intersnack. 
    mniej ...
    ogłoszono 08-07-2016

    CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE - 7 lipiec 2016

    W dniu 7.07.2016 r. na Stadionie Miejskim przy ul. Kraszewskiego odbyły  się pierwsze zmagania sportowe  w ramach „Czwartków lekkoatletycznych 2016” . Do zawodów zgłosiło się 84 dzieci i młodzieży. 
    więcej ...
     W poszczególnych konkurencjach zwyciężyli:

    PRZEDSZKOLAKI
    Tor przeszkód 
    I miejsce – Filip Łysy – 11,79 s
    II miejsce – Kamil Połata – 12,06 s
    III miejsce – Filip Pepel – 12,11 s
    IV miejsce – Tomasz Orłowski – 12,40 s
    V miejsce – Oliwia Fitas – 12,42 s

    Bieg na 50 m 
    I miejsce – Filip Pepel – 8,90 s
    II miejsce – Dawid Dąbrowski – 10,35 s
    II miejsce – Filip Łysy – 10,35 s
    II miejsce – Błażej Bogucki – 10,35 s
    II miejsce – Oliwia Fitas – 10, 35 s
    III miejsce – Tomasz Orłowski – 10,62 s
    IV miejsce – Natalia Bławat – 10,92 s
    V miejsce – Wojtek Tokarczyk – 11,15 s

    SZKOŁY PODSTAWOWE KL. I – II
    Bieg na 50 m - dziewczęta
    I miejsce – Laura Zukowska – 9,64 s
    II miejsce – Hanna Jurczyk – 9,94 s
    III miejsce – Ola Ferlyjiwska – 11,14 s
    IV miejsce – Zuzanna Bławat – 11,44 s

    Bieg na 50 m - chłopcy
    I miejsce – Karol Połata – 8,91 s
    II miejsce – Kacper Lichoń – 9,17 s
    III miejsce – Oskar Dudek – 9,38 s
    IV miejsce – Bartosz Chojecki – 9,76 s
    V miejsce – Bartosz Graczyk – 10,19 s

    Skok w dal - dziewczęta
    I miejsce – Laura Zukowska – 2,46 m
    II miejsce – Hanna Jurczyk – 2,40 m
    III miejsce – Ola Ferlyjiwska – 1,80 m
    IV miejsce – Zuzanna Bławat – 1,80 m

    Skok w dal - chłopcy
    I miejsce – Oskar Dudek – 2,81 m
    II miejsce – Karol Połata – 2,52 m
    III miejsce – Kacper Lichoń – 2,35 m
    IV miejsce – Bartosz Graczyk – 2,18 m
    V  miejsce – Dawid Kulesza – 2,15 m

    SZKOŁY PODSTAWOWE KL. III - IV
    Bieg na 100 m - dziewczęta
    I miejsce – Ola Malara – 17,76 s
    II miejsce – Wiktoria Dykta – 18,96 s
    III miejsce – Wiktoria Ferlyjiwska – 19,32 s
    IV miejsce – Bianka Telatyńska – 20,14 s
    V  miejsce – Anna Gwiazda – 22,81 s

    Bieg na 100 m - chłopcy
    I miejsce – Michał Raczek – 16,11 s
    II miejsce – Adrian Malara – 17,31 s
    III miejsce – Jakub Olejniczak – 17,88 s
    IV miejsce – Mateusz Sosulski – 18,80 s
    V  miejsce – Krystian Swarlik – 19,40 s

    Skok w dal - dziewczęta
    I miejsce – Ola Malara – 2,96 m
    II miejsce – Wiktoria Ferlyjiwska – 2,70 m
    III miejsce – Bianka Telatyńska – 2,55 m
    III miejsce – Wiktoria Dykta  – 2,55 m 

    Skok w dal - chłopcy
    I miejsce – Adrian Malara – 3,23 m
    II miejsce – Jakub Olejniczak – 3,21 m
    III miejsce – Michał Raczek – 3,17 m
    IV miejsce – Krystian Swarlik – 2,63 m
    IV  miejsce – Karol Kwiatek – 2,54 m

    SZKOŁY PODSTAWOWE KL. V - VI
    Bieg na 200 m - dziewczęta
     I miejsce – Iza Klimczak – 29,92 s 
    II miejsce – Nina Słobodzian – 33,37 s
    III miejsce – Daria Chmura – 35,43 s

    Bieg na 200 m - chłopcy
    I miejsce – Wiktor Pliś –  37,37 s
    I miejsce – Mikołaj Gnot – 37,37 s
    II miejsce – Jacek Kowalski – 38,20 s 

    Rzut piłeczką palantową - dziewczęta
    I miejsce – Nina Słobodzian – 32,20 m
    II miejsce – Iza Klimczak – 27,20 m
    III miejsce – Daria Chmura – 20,20 m
    IV miejsce – Anna Gwiazda – 11,70 m

    Skok w dal - chłopcy
    I miejsce – Mikołaj Gnot – 3,28 m
    II miejsce – Wiktor Pliś – 2,83 m
    III miejsce – Jacek Kowalski – 2,56 m

    Uczestnicy zawodów otrzymali medale, dyplomy, nagrody rzeczowe oraz słodycze.
    Kolejne spotkania odbędą się w dniach 14, 21, 28 lipca oraz 4, 11, 18, 25 sierpnia 2016 r. 

    Organizatorem zawodów jest Nyski Ośrodek Rekreacji a współorganizatorem Urząd Miejski w Nysie. Sponsor główny zawodów – Intersnack. 

    mniej ...
    ogłoszono 04-07-2016

    MISS PLAŻY 2016

    Nyski Ośrodek Rekreacji w dniu 2 lipca 2016 r. o godz. 13.00 na obiekcie pn. „Kąpielisko Miejskie” w Nysie zorganizował po raz XIV Wybory „Miss Plaży 2016”. W imprezie udział wzięła „Miss Opolszczyzny 2016” Natalia Szałagan, która była członkiem jury oraz nagradzała tegoroczne laureatki wyborów.
    więcej ...
    Do ścisłego finału zakwalifikowało się 8 dziewcząt z Nysy, Maciejowic, Nowak, Radzionkowa oraz Opola: Natalia Marek, Klaudia Stanisz, Mariola Wełniak, Monika Czuczman, Angelika Olejnik, Kamila Złośnik, Agnieszka Paruzel oraz Magda Jurek .
    Dziewczęta zaprezentowały się w strojach kąpielowych ufundowanych przez Sklep z Bielizną MERI oraz w strojach własnych.

    Jury w składzie: 
    1. Przewodniczący – Pan Paweł Kostrzewa – przedstawiciel Urzędu Miejskiego w Nysie
    2. Pani Ania Grigoryan – Sklep z Bielizną MERI
    3. Pani Natalia Szałagan – Miss Opolszczyzny 2016
    4. Pani Iwona Szabat – Sklep Lewiatan
    5. Pan Jerzy Piertaszko – Fotograf
    6. Pani Małgorzata Szczerska – przedstawicielka Nyskiego Ośrodka Rekreacji

    po obejrzeniu trzech prezentacji kandydatek oraz wysłuchaniu odpowiedzi na zadawane pytania postanowiło przyznać tytuły:

    Miss Plaży 2016 – Natalia Marek
    I v-ce Miss Plaży 2016 – Agnieszka Parazul
    II v-ce Miss Plaży 2016 –  Angelika Olejnik
    Miss Gracji 2016 – Kamila Złośnik

    Wybory uświetniły występy artystycznej grupy tanecznej  z LO „Carolinum” w Nysie, która zaprezentowała pokaz tańca paso doble oraz wokalistki Weroniki Strombek. 

    Nagrody dla wszystkich uczestniczek wyborów ufundowali: 
    • Firma Jubilerska AMETYST – Państwo Weronika i Jan Sieroń, 
    • Sklep z Bielizną MERI – Państwo Lala Margaryan i Hovik Grigoryan, 
    • Firma LEWIATAN – Pani Iwona Szabat, 
    • Urząd Miejski w Nysie, 
    • Nyski Ośrodek Rekreacji.

    Laureatki konkursu otrzymały: diadem /Miss Plaży/, szarfy tytułowe, złotą i srebrną biżuterię, stroje kąpielowe, kosmetyki oraz dyplomy.
    Pozostałe uczestniczki otrzymały dyplomy, stroje kąpielowe oraz kosmetyki.

    Zaprezentowane przez uczestniczki układy choreograficzne przygotowała Pani Izabela Grzybowska. 

    Patronat medialny wyborów zapewnili: tygodnik „Nowiny Nyskie”, tygodnik „Fakty Nyskie”, Regionalna Telewizja Opolskie, Radio Doxa, Radio Nysa, portal  „Nysa Online” .


    mniej ...
    ogłoszono 30-06-2016

    TENIS

    OGŁOSZENIE!

    Nyski Ośrodek Rekreacji zaprasza dzieci i młodzież 
    na naukę oraz doskonalenie gry w tenisa.
    Zajęcia z Trenerem odbywać się będą na kortach „Stali”, 
    przy ulicy Kraszewskiego.
    Zapisy pod numerami telefonu:
    500 045 836 oraz 606 749 881
    cena: 300 zł/ 10 lekcji
    Spotkanie organizacyjne odbędzie się 1 sierpnia o godzinie 10.00 na kortach „Stali”.
    ogłoszono 22-06-2016

    POLE NAMIOTOWE

    W dniach 13-17 lipiec na terenie Nyskiego Ośrodka Rekreacji odbywać się będą Mistrzostwa Europy Skuterów Wodnych w związku z czym zapraszamy do wcześniejszego przybycia na pole namiotowe z powodu ograniczonej ilości miejsc pobytowych.
    ogłoszono 22-06-2016

    CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE

    Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież na czwartki lekkoatletyczne, które będą odbywały się na Stadionie Stali. Szczegóły w zakładce.
    więcej ...

    Konkurencje biegowe :

    - bieg na 50 m dla przedszkolaków

    - tor przeszkód dla przedszkolaków

    - bieg na 50 m w kat. szk. podst. kl. I – II

    - bieg na 100 m w kat. szk. podst. kl. III – IV

    - bieg na 200 m w kat. szk. podst. kl. V – VI

    - bieg na 400 m w kat. szk. gimnazjalne i średnie

    Pozostałe konkurencje :

    - rzut piłeczką palantowa

    - skok w dal

    Zwycięzcy otrzymają medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe

    Wszyscy uczestnicy czwartków otrzymają

    napoje i słodycze.

    Organizator: Nyski Ośrodek Rekreacji

    Współorganizator: Urząd Miejski w Nysie

    Sponsorem głównym zawodów jest

    Firma „INTERSNACK”

    mniej ...
    ogłoszono 22-06-2016

    BIEŻĄCA OCENA JAKOŚCI WODY

    Zarządzeniem Państwowego Inspektoratu Sanitarnego w Nysie  nr HK.4327.1.8.2016.AO  woda w Kąpielisku nad Jeziorem Nyskim jest przydatna do kąpieli.
    Zarządzeniem Państwowego Inspektoratu Sanitarnego w Nysie nr HK.4327.2.3.2016.AO woda w Kąpielisku Miejski przy ul. Ujejskiego jest przydatna do kąpieli.
    ogłoszono 18-05-2016

    SIATKÓWKA PLAŻOWA

    W dniach 17-19 czerwca na plaży Nyskiego Ośrodka Rekreacji odbyły się Eliminacje do Mistrzostw Polski Mężczyzn w Siatkówce Plażowej im. Wiesława Szabata.
    Zapraszamy do zapoznania się z relacją w zakładce.
    więcej ...
    Do Turnieju zgłosiły się 22 pary z całej Polski (m.in. Gdyni, Wrocławia, Sosnowca, Gołdapi, Łodzi, Kraśnika, Kędzierzyna Koźla, Radomia).
    Nysę reprezentowała  para Michał Nalborski Szymon Bieniek, grająca w Turnieju z dziką kartą.

    W piątek 17.06. rozegrano eliminacje, w których wystartowało 14 par.
    Do sobotniego turnieju głównego awansowało 8 drużyn, które spotkały się z zespołami rozstawionymi, nie biorącymi udziału w piątkowych rozgrywkach.

    W niedzielę 19.06. rozegrano mecze o miejsca I-VI.

    Wyniki końcowe Turnieju:

    I miejsce Janiak Piotr/Kaczmarek Sebastian
    II miejsce Pietruczuk Bartosz/Białecki Adrian
    III miejsce Witczak Dominik/ Ociepski Marcin
    IV miejsce Łukasik Piotr/Mariański Bartosz

    Nagrody pieniężne, puchary oraz pamiątkowe dyplomy  wręczali p. Iwona Szabat – żona śp. Wiesława Szabata, p . Piotr Bobak – Zastępca Burmistrza Nysy oraz P. Mirosław Aranowicz – Prezes Zarządu Nyskiego Ośrodka Rekreacji sp. z o.o.
    Nagrodę MVP Eliminacji przyznawaną wspólnie przez komisarza zawodów p. Bogusława Kawiaka i Prezesa NOR sp. z o.o  Mirosława Aranowicza otrzymał Piotr Janiak.
    Nysianie zajęli miejsce XIII.

    Zawody zorganizowane przez Nyski Ośrodek Rekreacji sp. z o.o przy współpracy Gminy Nysa i Powiatu Nyskiego. 
    Sponsorami imprezy była Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie oraz Lewiatan Opole a także sklep Pogotowie Sportowe z Nysy.

    Podczas zawodów podobnie jak w latach ubiegłych pomagała młodzież z Nysy. W tym roku ‘podawaczami piłek’ byli wychowankowie Ochotniczego Hufca Pracy w Nysie, uczniowie Gimnazjum nr 2 w Nysie oraz Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Nysie. 

    mniej ...
    ogłoszono 07-06-2016

    KĄPIELISKA

    Kąpielisko przy ul. Ujejskiego czynne poniedziałek-niedziela 10.00-19.00
    Kąpielisko nad Jeziorem Nyskim poniedziałek- niedziela 10.00-18.00
    Zapraszamy
    ogłoszono 06-06-2016

    Turniej Tenisa Ziemnego

    W  dniu  4  czerwca 2016 r. na kortach tenisowych Stadionu Miejskiego przy ul. Kraszewskiego odbył się Otwarty Turniej Singlowy Tenisa Ziemnego o „Puchar Burmistrza Nysy”
    Do turnieju zgłosiło się 20 zawodników: 

    więcej ...
    1. Grzegorz Born - Nysa
    2. Sebastian Kruszelnicki – Ziębice
    3. Sebastian Kujda – Nysa
    4. Arkadiusz Czarny– Nysa
    5. Kazimierz Tyczyński – Nysa
    6. Ryszard Białochławek – Nysa
    7. Dominik Świerk – Nysa
    8. Piotr Soja – Nysa
    9. Adam Fałat - Nysa
    10. Rafał Janocha – Piątkowice
    11. Andrzej Nowak – Hajduki Nyskie
    12. Grzegorz Gontarz – Nysa
    13. Stanisław Picheta – Nysa
    14. Adam Dumański – Nysa
    15. Paweł Mrożek -  Głuchołazy
    16. Jacek Nietrzeba – Głuchołazy
    17. Paweł Iżycki – Głuchołazy
    18. Jacek Ostrowski – Nysa
    19. Norbert Zuber – Otmuchów
    20. Piotr Stryszewski - Ziębice

    Turniej rozegrany został systemem pucharowym. W meczach półfinałowych  spotkali się:
    Sebastian Kruszelnicki / Adam Dumański – 6:2, 6:3
    Piotr Stryszewski / Sebastian Kujda – 3:6, 5:7

    W meczu o I miejsce spotkali się: Sebastian Kruszelnicki oraz Sebastian Kujda. Niepokonany okazał się Sebastian Kruszelnicki, który zwyciężył wynikiem 6:2, 6:3.

    KLASYFIKACJA KOŃCOWA
    I miejsce – Sebastian Kruszelnicki
    II miejsce – Sebastian Kujda
    III – IV  miejsce – Adam Dumański, Piotr Stryszewski

    Dla zawodników którzy przegrali w pierwszym etapie turnieju przeprowadzono turniej pocieszenia. W finale spotkali się Jacek Nietrzeba oraz Stanisław Picheta. Zwyciężył Jacek Nietrzeba wynikiem 6:2, 6:3. 

    Zwycięzcy turnieju otrzymali  puchary,  statuetki, nagrody rzeczowe oraz dyplomy ufundowane przez Nyski Ośrodek Rekreacji Spółka z o.o. oraz Urząd Miejski w Nysie.

    mniej ...
    ogłoszono 20-05-2016

    TENIS "DNI NYSY"

    W dniu 20 maja 2016r. o godz. 9.00 na kortach tenisowych Stadionu Miejskiego Nyski Ośrodek Rekreacji zorganizował Turniej Tenisa Ziemnego dla dzieci i młodzieży oraz gry i zabawy dla przedszkolaków z okazji obchodów „Dni Nysy 2016”.
    więcej ...
    W imprezie wzięło udział 58 uczestników – 37 dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i  ponadgimnazjalnych oraz 21 przedszkolaków z Przedszkola Nr 1 w Nysie –            grupa „Tygrysków”. Przedszkolakami opiekowały się Panie: Sylwia Rębisz, Małgorzata Hutmańska.  Gry i zabawy ( rzut piłeczką do celu, zbieranie piłek na czas, rzut piłeczką do wiaderka, slalom z prowadzeniem piłki ) przygotował i przeprowadził Pan Zenon Chudziński. 

    Starsze dzieci konkurowały ze sobą w tenisie oraz mini tenisie ziemnym. Mecze w poszczególnych grupach rozegrane zostały systemem „każdy z każdym”. 
    Wyniki turnieju:
    MINI TENIS ZIEMNY – grupa młodsza

    I miejsce – Tomasz Kanonowicz – SP 10 Nysa
    II miejsce – Krzysztof Ryndak  – SP 10 Nysa
    III miejsce – Wojciech Dumański – SP 2 Nysa
     
    MINI TENIS ZIEMNY – grupa starsza

    I miejsce – Tomasz Chudziński – SP 10 Nysa
    II miejsce –  Piotr Jasiński – ZSP Goświnowice
    III miejsce – Sebastian Pędzik – SP 10 Nysa
    IV miejsce – Kamila Jasińska – ZSP Goświnowice

     TENIS ZIEMNY – grupa młodsza

    I miejsce – Aleksandra Kujda – Gimnazjum Diecezjalne
    II miejsce – Magda Klubkowska – ZSE Nysa
    III miejsce – Bartosz Szyra – Gimnazjum Diecezjalne
    IV miejsce – Radosław Rejmoniak – Gimnazjum Diecezjalne

    TENIS ZIEMNY – grupa starsza

    I miejsce – Mateusz Zuber – Liceum Diecezjalne
    II miejsce – Krystian Drewniak – ZSE Nysa
    III miejsce – Adrian Soja – SP 10 Nysa

    Rozegrano również turniej pocieszenia, w którym zwyciężyli :
    I miejsce – Milena Tarasek – SP 10 Nysa
    II miejsce – Maja Czanobrewa – SP 1 Nysa
    III miejsce – Szymon Garbacz – NSP Nysa

    W przeprowadzeniu turnieju  pomogły Panie  Monika Chudzińska oraz Agnieszka Bryś.
    Zwycięzcy poszczególnych konkurencji otrzymali 5 godzinne bezpłatne karnety gry na kortach ufundowane przez Nyski Ośrodek Rekreacji oraz  dyplomy i  nagrody rzeczowe ufundowane przez Urząd Miejski w Nysie.

    mniej ...
    ogłoszono 11-04-2016

    Wieża Ciśnień- WYNAJEM POWIERZCHNI

    NYSKI OŚRODEK REKREACJI sp. z o.o
    z siedzibą w Nysie
    ogłasza ofertę specjalną na najem lokali użytkowych położonych w Fortecznej Wieży Ciśnień przy ul. Obrońców Tobruku w Nysie
    więcej ...
    1. Lokal użytkowy o łącznej powierzchni  
    297,00 m2

    Położenie:  lokal położony na poziomie 0  (pierścień zewnętrzny) 
    Opis lokalu: hall/recepcja, wielofunkcyjna sala, wc., szatnie, sauna,  zaplecze socjalne,  zaplecze magazynowe.
    Przeznaczenie : funkcja usługowa rekreacyjna, klub fitness, siłownia, sauna. 
    Stawka czynszu:1 ,00zł/m2  + 23% VAT

    2. Lokal użytkowy o łącznej powierzchni  
    167,72 m2 (w tym zaplecze pow. 44,56 m2) 
    wraz z tarasem o powierzchni 316,44m2.
    Położenie:  lokal położony na poziomie I, antresole  lokalu  położone na poziomach  - II, III, IV;  główny  taras  położony na poziomie I;  
    zaplecze lokalu gastronomicznego położone na poziomie 0 (pierścień wewnętrzny) 
    Opis lokalu:mini bufet,  wc., antresole,  zaplecze  gastronomiczne
    Przeznaczenie : funkcja usługowo gastronomiczna („Centrum Zdrowego Żywienia”) 
    Stawka czynszu: 1,00 zł./m2  + 23% VAT
     
    3. Lokal użytkowy o łącznej powierzchni  
    107,24 m2
    Położenie:  dwukondygnacyjny lokal usługowy położony na poziomie VI i VII 
    Opis lokalu: w dolnej części hall z recepcją, odnowa biologiczna z zapleczem sanitarnym w części górnej pomieszczenia odnowy biologicznej z zapleczem sanitarnym
    Przeznaczenie : gabinet odnowy biologicznej, solarium masaż 
    Stawka czynszu: 1,00 zł./m2  + 23% VAT

    W pierwszej kolejności rozpatrywane będą oferty na wynajem całego obiektu!
    Wszystkie lokale są w pełni dostępne dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózku inwalidzkim. 
    Szczegółowe informacje można uzyskać w sekretariacie Nyskiego Ośrodka Rekreacji sp. z o.o z/s w Nysie  
    tel. 77 4332026, 77 4333881, fax. 77 4334279, e-mail: nor@nor.nysa.pl
    mniej ...
    ogłoszono 06-04-2016

    NESTLE PORUSZA POLSKĘ

    Z okazji jubileuszu 150 – lecia istnienia Nestlé organizuje wielką akcję pod hasłem „Nestlé poRusza Polskę!”. 
    W ramach propagowania wysiłku fizycznego, Nestlé zorganizowała internetowy konkurs dla gmin, w którym do wygrania są siłownie miejskie. W każdym województwie powstanie jedna siłownia w lokalizacji, która uzyska najwięcej głosów. ZAPRASZAMY DO GŁOSOWANIA
    więcej ...
    Siłownia zewnętrzna będzie się składała z 9 urządzeń, tj. poręcze + podciąg nóg, wioślarz, rower + jeździec, biegacz + orbitek, twister + surfer, oraz tablica 
    z regulaminem i projekt zagospodarowania terenu.
    Udział w konkursie bierze również Gmina Nysa, która zgłosiła dwie lokalizacje:
    1) teren przy ul. Nowowiejskiej
    2) teren przy ul. Brodzińskiego 

    Jak głosować?
    Wejdź na  stronę: http://www.nestleporusza.pl/glosowanie/nysa i zagłosuj na wybraną lokalizację.

    Każdego dnia z użyciem jednego adresu mailowego można oddać jeden głos na jedną lokalizację.
    Głosowanie trwa od 5 kwietnia do 30 czerwca
    To od nas zależy czy w naszym mieście powstanie siłownia zewnętrzna.
    Zachęcamy wszystkich do codziennego głosowania!


    mniej ...
    ogłoszono 01-04-2016

    WYNAJEM DOMKÓW

    Zapraszamy do wynajmowania całorocznych pokoi w budynku Recepcji oraz do dokonywania rezerwacji na sezon 2016 r. 
    Szczegółowy grafik rezerwacji znajduje się w zakładce "Rezerwacja".
    ogłoszono 22-12-2015

    GODZINY PRACY BIURA NOR

    GODZINY PRACY BIURA NOR 
    31 XII 7.30-13.00
    ogłoszono 04-12-2015

    Życzenia

    Wyjątkowych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęścia w nadchodzącym Nowym Roku wraz z serdecznymi podziękowaniami za dotychczasową współpracę 
    składa w imieniu załogi  Nyskiego Ośrodka Rekreacji oraz własnym 
    Mirosław Aranowicz
    Dyrektor
    ogłoszono 21-03-2016

    WIELKANOC

    Godziny otwarcia obiektów NOR Sp z o.o. podczas Świąt Wielkanocnych

    26 marca br.
    Kryta Pływalnia - 11.00 – 18.00
    Skate Park - 9.00 – 18.00 
    Orlik - 10.00 – 18.00 
    Wieża Ciśnień - 12.00 – 18.00

    27 marca br.
    Wszystkie obiekty nieczynne

    28 marca b.r.
    Kryta Pływalnia - 13.00 – 21.00
    Skate Park - 11.00 – 19.00
    Orlik - 13.00 – 21.00
    Wieża Ciśnień - 12.00 – 18.00
    ogłoszono 07-03-2016

    ANIMATOR SPORTU

    Prezes Zarządu Nyskiego Ośrodka Rekreacji sp. z o.o
    ogłasza konkurs,
    którego celem jest wyłonienie kandydatów na animatorów organizujących                                  i prowadzących zajęcia sportowe oraz sportowo-rekreacyjne kompleksie boisk powstałych            w ramach programu „Moje Boisko Orlik 2012” w Nysie przy ul. Kordeckiego
    więcej ...
    Forma świadczenia usługi: umowa zlecenie.
    Okres obowiązywania umowy zlecenia: kwiecień-grudzień 2016 r. (9 miesięcy).
    Wymiar czasu pracy w ciągu miesiąca na jedno stanowisko – 80 godzin.
    Praca w godzinach popołudniowych w dni robocze oraz wolne od pracy w systemie zmiennym.
    Wysokość wynagrodzenia: 1.000 zł brutto - (500 zł brutto - umowa zlecenie z Nyskim Ośrodkiem Rekreacji sp. z o.o + 500 zł brutto – umowa zlecenie z wyłonionym Operatorem projektu „Animator – Moje Boisko – Orlik 2012” przez Ministerstwo Sportu i Turystyki).
    1) Kwalifikacje i wymagania:
    Konkurs adresowany jest do pasjonatów sportu i osób chcących propagować sport w Gminie Nysa.
    Wymagania niezbędne:
    1. Doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą w zakresie sportu.
    2. Dokładność w wykonywaniu zadań, uprzejmość, systematyczność, obowiązkowość, punktualność, dyspozycyjność.
    2) Zakres wykonywanych zadań: 
    1. Organizacja zajęć sportowo-rekreacyjnych (w tym imprez, turniejów itp.).
    2. Upowszechnienie kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży.
    3. Nadzór na realizacją harmonogramu korzystania z boisk.
    4. Prowadzenie rejestru użytkowników obiektu.
    5. Prowadzenie „Kalendarza Orlika”.
    6. Dbanie o odpowiedni stan techniczny powierzonego mienia oraz dbanie o porządek na obiekcie i wokół niego.
    7. Przestrzeganie i stosowanie Regulaminu korzystania z kompleksu boisk sportowych.
    8. Współpraca z dyrektorami i nauczycielami szkół podstawowych i gimnazjum oraz ze stowarzyszeniami działającymi na terenie Gminy Nysa w zakresie popularyzacji zajęć sportowych i rekreacyjnych. 
    Zawarta z animatorem umowa zlecenie, określi szczegółowy zakres zadań i obowiązków, sposób dokumentowania wykonywanych czynności. 
    Zajęcia prowadzone przez animatorów odbywać się będą w systemie zmiennym w dni robocze oraz dni wolne od pracy zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem.
    3) Wymagane dokumenty:
    1. Życiorys (CV).
    2. List motywacyjny.
    3. Kserokopia posiadanych ewentualnych uprawnień zawodowych kandydata na animatora.
    4. Oświadczenie kandydata na animatora o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz o korzystaniu z pełni praw publicznych.
    5. Oświadczenie kandydata o braku skazaniu prawomocnym wyroku sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.
    6. Oświadczenie kandydata dotyczące zgody na przetwarzanie danych osobowych.
    7. Proponowany zarys koncepcji funkcjonowania obiektu „Orlik 2012” w okresie
    od kwietnia do grudnia 2016 r.
    4) Sposób i termin składania ofert: 
    1. Oferty należy składać osobiście w Nyskim Ośrodku Rekreacji sp. z o.o w Skorochowie lub na e-mail: nor@nor.nysa.pl w terminie do dnia 22.03.2016 r. do godziny 9:00.
    Prezes Nyskiego Ośrodka rekreacji sp. z o.o zastrzega sobie prawo nierozstrzygnięcia konkursu w przypadku nieuzyskania dofinansowania na zatrudnienie Animatorów Sportu pracujących na obiektach sportowych powstałych w ramach programu „Moje Boisko Orlik 2012” w Nysie.

    mniej ...
    ogłoszono 24-02-2016

    FESTIWAL OGNIA I WODY

    Zapraszamy do składania ofert na  wykonie pokazu fajerwerków podczas „VII Festiwalu Ognia i Wody”, który rozpocznie się w Nyskim Ośrodku Rekreacji nad Jeziorem Nyskim w dniu 13 sierpnia 2016 od godz. 22.00
    więcej ...

    ZAPYTANIE OFERTOWE

    1. ZAMAWIAJĄCY:

    Nyski Ośrodek Rekreacji sp. z o.o z/s w Nysie; ul. Piłsudskiego 40; 48-303 Nysa

    NIP: 753-243-93-55; Regon: 363514663



    1. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA:

    1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu pokazu fajerwerków podczas „VII Festiwalu Ognia i Wody”, który rozpocznie się w Nyskim Ośrodku Rekreacji nad Jeziorem Nyskim w dniu 13 sierpnia 2016 od godz. 22.00

    2. Na sfinansowanie przedmiotu zamawiający ma zamiar przeznaczyć kwotę 25 000 zł brutto.

    3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:


    a) Zakres materiałów użytych do pokazu, przy czym łączna punktacja za materiały pirotechniczne powinna wynosić min. 15 000 punktów.


    Lp.

    Nazwa materiałów (minimalna ilość)

    PUNKTACJA



    1.

    2.

    3.

    4.


    5.

    6.

    7.


    8.

    9.

    10.


    11.

    12.


    13.

    14.

    15.


    16.

    17.


    18.

    19.


    20.

    GRUPA MATERIAŁÓW:

    Ładunki kuliste:

    3”

    4”

    5”

    6”

    Ładunki cylindryczne:

    3”

    4”

    5”

    Ładunki jednostrzałowe:

    1,5”

    2”

    3”

    Ładunki wielostrzałowe:

    Kal. 12-20 mm

    Kal. 25-30 mm

    Rzymskie Ognie:

    8 sh kal. 1,2”

    8 sh kal. 1,5”

    8 sh kal 2”

    Baterie Wodne:

    Kal. 1,2”

    Kal. 1,5”

    Bomby Wodne:

    Kal. 3”

    Kal. 4”

    Baterie jednorzędowe

    Kal. 1,2”



    6

    11

    22

    36


    32

    60

    104


    4

    7

    14


    1

    2


    17

    25

    35


    4

    5


    12

    22


    2,5


    Dodatkowe materiały*


    1.

    2.





    *Dodatkowe materiały:


    Inne materiały pirotechniczne należy przedłożyć do akceptacji Komitetu Organizacyjnego.




    b) Oferent zobowiązany jest do dołączenia do oferty wykazu wykonanych pokazów referencyjnych w cenie min, 20 000 pln brutto, na przestrzeni 5 ostatnich lat wraz z filmami z wykonanych realizacji.


    c) Oferent zobowiązany jest do przedłożenia wykazu materiałów, planowanych do użycia podczas realizacji pokazu, w oparciu o tabelę załączoną w punkcie II a.) wraz ze wskazaniem pochodzenia produktów.


    III. TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA: 13.08.2016r


    IV. OPIS SPOSBU PRZYGOTOWANIA OFERTY

    Oferta powinna być:

    - opatrzona pieczątką firmową,

    - posiadać datę sporządzenia,

    - zawierać adres lub siedzibę oferenta, numer telefonu, numer NIP,

    - podpisana czytelnie przez wykonawcę.


    V. MIEJSCE ORAZ TERMIN SKŁADANIA OFERT

    1. Oferta powinna być przesłana za pośrednictwem: poczty elektronicznej na adres: nor@nor.nysa.pl, poczty, kuriera lub też dostarczona osobiście na adres: Nyski Ośrodek Rekreacji z/s w Skorochowie, 48-300 Nysa do dnia 11.03.2016r.

    2. Ocena ofert zostanie dokonana w dniu 18.03.2016r.


    VI. OCENA OFERT

    Zamawiający dokona oceny ważnych ofert na podstawie następujących kryteriów:

    1 – Użyte materiały ponad wymagane minimum

    2 – Udokumentowane doświadczenie

    3 – Zastosowane dodatkowe materiały

    4 – Cena ofertowa

    VII. INFORMACJE DOTYCZĄCE WYBORU NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

    O wyborze najkorzystniejszej oferty Zamawiający zawiadomi oferentów.


    VIII. DODATKOWE INFORMACJE

    1. Dodatkowych informacji udziela Monika Dyrcz pod numerem telefonu 726 150 300 oraz adresem email: obiekty@nor.nysa.pl

    2. Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania

    3. Do przedmiotowego postępowania nie mają zastosowania przepisy ustawy prawo zamówień publicznych.



    REGULAMIN


    § 1.


    1. Uczestnik zobowiązuje się do wykonania pokazu fajerwerków podczas Festiwalu Ognia
      i Wody,
      który rozpocznie się w Nyskim Ośrodku Rekreacji nad Jeziorem Nyskim w dniu 13 sierpnia 2016 od godz. 22.00.

    2. Czas trwania pokazu 9 min. (+ - 30 sek) Pokaz zostanie przygotowany do 3 minutowego fragmentu muzyki przekazanej przez Organizatora oraz 6 minutowego fragmentu muzyki przygotowanego przez Uczestnika.

    3. Uczestnik zobowiązuje się do użycia w pokazie materiałów zgodnie z zakresem wymienionym w ofercie.

    4. Ostateczne sprawdzenie materiałów zostanie przeprowadzone przez komisję na dwie godziny przed pokazem.

    5. Nie dostosowanie się do wskazanej ilości materiałów skutkuje karą umowną w wysokości 3000,00. brutto.

    6. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania bezpieczeństwa zgodnie z przepisami.

    7. Niedostosowanie się do regulaminowego czasu pokazu ( patrz pkt.2 ), skutkować będzie obniżeniem wynagrodzenia, zgodnie z procentową proporcją braku.

    § 2.

    1. W Festiwalu Ognia i Wody uczestniczą trzy firmy pirotechniczne wyłonione w ramach konkursu ofert.


    § 3.


    1. Rozpoczęcie prac montażowych przewidziane jest na dzień poprzedzający Festiwal, tj. 12.08.2016 r. ( piątek ) od godziny 14.

    2. Organizator zobowiązuje się do zabezpieczenia terenu wodnego w obszarze od 150-200 m od barki.

    3. Organizator zobowiązuje się do zapewnienia ekipie przygotowującej pokaz na miejscu załadunku i przygotowania ciepłego posiłku oraz napoi.

    4. Organizator zapewnia 3 miejsca noclegowe (w razie przyjazdu większej ilości osób pozostałe noclegi zapewnia uczestnik).

    5. Komitet Organizacyjny ustali kolejność prezentacji widowisk konkursowych w dniu 12.05.2016 r.

    Przewidywany jest następujący przydział barki:

      • 1. pokaz barka 1 (30m x 7m)

      • 2. pokaz barka 2 (33m x 7m)

      • 3. pokaz barka 3 (30m x 7m)

    1. Organizator zobowiązuje się do pozyskania niezbędnych pozwoleń na przeprowadzenie pokazu.

    2. Nagrodą dla zwycięzcy jest gwarantowany występ na Mistrzowskiej edycji Festiwalu w 2019 roku.

    § 4.

    1. Komisja potwierdzająca ilość materiałów i dopuszczająca do udziału w festiwalu składa się z trzech osób.

    2. Jury składa się z pięciu osób, które wyłoni zwycięzcę festiwalu.

    § 5.

    Minimalny zakres punktowych materiałów użytych podczas festiwalu wynosi 15 000 pkt., według poniższej punktacji ( ostateczny wykaz materiałów sporządza Uczestnik Festiwalu):


    Lp.

    Nazwa materiałów

    PUNKTACJA



    1.

    2.

    3.

    4.


    5.

    6.

    7.


    8.

    9.

    10.


    11.

    12.


    13.


    14.

    15.

    16.


    17.

    18.


    19.

    20.

    GRUPA MATERIAŁÓW:

    Ładunki kuliste:

    3”

    4”

    5”

    6”

    Ładunki cylindryczne:

    3”

    4”

    5”

    Ładunki jednostrzałowe:

    1,5”

    2”

    3”

    Ładunki wielostrzałowe:

    Kal. 12-20 mm

    Kal. 25-30 mm

    Baterie jednorzędowe

    Kal. 1,2”

    Rzymskie Ognie:

    8 sh kal. 1,2”

    8 sh kal. 1,5”

    8 sh kal 2”

    Baterie Wodne:

    Kal. 1,2”

    Kal. 1,5”

    Bomby Wodne:

    Kal. 3”

    Kal. 4”




    6

    11

    22

    36


    32

    60

    104


    4

    7

    14


    1

    2


    2,5


    17

    25

    35


    4

    5


    12

    22



    Inne materiały pirotechniczne należy przedłożyć do akceptacji Komitetu Organizacyjnego.




    mniej ...
    ogłoszono 22-02-2016

    FESTIWAL OGNIA I WODY

    W związku z organizacją imprezy: VII Festiwal Ognia i Wody nad Jeziorem Nyskim, Nyski Ośrodek Rekreacji sp. z o.o z/s w Nysie zaprasza do złożenia oferty cenowej na zorganizowanie artystycznej części Festiwalu
    więcej ...

    Nysa, 22.02.2015 r.

    ZAPYTANIE OFERTOWE
     
    W związku z organizacją imprezy: VII Festiwal Ognia i Wody nad Jeziorem Nyskim, Nyski Ośrodek Rekreacji sp. z o.o z/s w Nysie zaprasza do złożenia oferty cenowej na:
     
    ZORGANIZOWANIE ARTYSTYCZNEJ CZĘŚCI FESTIWALU W DNIU 13/14.08.2016r.
     
    I. ZAMAWIAJĄCY
    Nyski Ośrodek Rekreacji sp. zo.o
    z/s w Nysie
    ul. Piłsudskiego 40 
    48-303 Nysa
    Tel. 77 433 20 26
    obiekty@nor.nysa.pl
    NIP 753-243-93-55
    II. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
    Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na przeprowadzeniu muzycznej części VII Festiwalu Ognia i Wody”, który rozpocznie się w Nyskim Ośrodku Rekreacji nad Jeziorem Nyskim w dniu 13 sierpnia 2016 od godz. 16:00 
    Na sfinansowanie przedmiotu zamawiający ma zamiar przeznaczyć kwotę 50.000,00 zł brutto (słownie pięćdziesiąt tysięcy złotych 00/100). 
    Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: 
    1. Koncert zespołu (wykonawca polski) wraz z techniką - profesjonalna scena z zadaszeniem
    - profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie
    - telebim z realizacją obrazu na żywo
    - balon z logotypem imprezy
    2. Pokaz laserowy ze sceny
    3. Pokaz iluzjonisty
    4. Pokaz fireshow
    5. Pokazy grup tanecznych
    6. Zorganizowanie strefy dla dzieci
    7. Zorganizowanie koncertu nocnego (w godz. 0:00-4:00)
    8. Zorganizowanie bloku konferencyjnego
    9. Realizacja video Festiwalu Ognia i Wody
     
    Dodatkowe atrakcje*
    Lampiony do nieba, stoiska handlowe (twórcy ludowi, świecidełka, wata cukrowa itp.) – nie dotyczy gastronomii,
    Oferent zobowiązany jest do dołączenia do oferty wykazu imprez, w których firma brała udział na przestrzeni 5 ostatnich lat oraz referencje od organizatorów imprez.
     
    III. TERMIN I LOKALIZACJA WYKONANIA ZAMÓWIENIA
    13/14.07.2016r  Plaża Nyskiego Ośrodka Rekreacji w Skorochowie
     
     
    IV. OPIS SPOSBU PRZYGOTOWANIA OFERTY
                Oferta powinna być:
                - opatrzona pieczątką firmową,
                - posiadać datę sporządzenia, 
                - zawierać adres lub siedzibę oferenta, numer telefonu, numer NIP,
                - podpisana czytelnie przez wykonawcę. 
     
    V. MIEJSCE ORAZ TERMIN SKŁADANIA OFERT
    1.    Oferta powinna być przesłana za pośrednictwem: poczty elektronicznej na adres: mor@nor.nysa.pl, poczty, kuriera lub też dostarczona osobiście na  adres: Nyski Ośrodek Rekreacji w Skorochowie, 48-300 Nysa do dnia 7.03.2016r. 
    2.    Ocena ofert  zostanie  dokonana  w dniu  8.03.2016r.
     
    VI. OCENA OFERT
                Zamawiający dokona oceny ważnych ofert na podstawie następujących kryteriów:
                1 – Przedstawiony program imprezy
                2 – Udokumentowane doświadczenie 
                3 –  Dodatkowe atrakcje
                4 – Cena ofertowa
                
    VII. INFORMACJE DOTYCZĄCE WYBORU NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY
    O wyborze najkorzystniejszej oferty Zamawiający zawiadomi oferentów telefonicznie
     
    VIII. DODATKOWE INFORMACJE
    1. Dodatkowych informacji udziela Monika Dyrcz pod numerem telefonu 726 150 300 oraz adresem email: obiekty@nor.nysa.pl
    2. Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania
    3. Do przedmiotowego postępowania  nie mają zastosowania przepisy ustawy prawo  zamówień publicznych.
     
     
     

    mniej ...
    ogłoszono 19-02-2016

    LODOWISKO

    Informujemy, że sztuczne lodowisko na Stadionie Miejskim przy ul. Kraszewskiego czynne będzie do 12 marca br. 
    ogłoszono 19-02-2016

    KURS NAUKI PŁYWANIA

    Dnia 1 marca br. o godz. 16.00 rozpoczyna się
    kurs nauki pływania.
    Zapisy przyjmowane są:
    • w biurze pływalni , 
    • telefonicznie pod nr 77 40 90 177, 
    • drogą poczty elektronicznej - plywalnia@nor.nysa.pl


    więcej ...
    Cena kursu wynosi 300,00 zł i obejmuje 10 zajęć 45-minutowych.

    ZAPRASZAMY
    mniej ...
    ogłoszono 12-02-2016

    ZAWODY PŁYWACKIE

    W dniu 12.02.2016 r. na Krytej Pływalni w Nysie przy ul. Piłsudskiego odbyły się Zawody Pływackie dla dzieci i młodzieży zorganizowane z okazji ferii zimowych w ramach akcji „Zima w Gminie Nysa 2016”.
    W  imprezie wzięło udział 78 dzieci. Organizatorem zawodów był Nyski Ośrodek Rekreacji Sp. o.o.
    więcej ...
    Zwycięzcami w poszczególnych konkurencjach zostali:

    Szkoły podstawowe -  klasy I – II
    STYL DOWOLNY – 25 m
    Dziewczęta:
    I miejsce – Anna Wierzchowiec – SP 3 – czas 29,47 s
    II miejsce – Kornelia Kufa – SP 3 – czas 40,12 s
    III miejsce – Martyna Olchawa – SP 3 – czas 47,19 s
    Chłopcy: 
    I miejsce – Tomasz Kanonowicz – SP 10 – czas 25,18 s
    II miejsce – Kajetan Wójs – SP 10 – czas 28,15 s
    III miejsce – Aleksander Grzeszczak – NSP – czas 34,01 s

    STYL KLASYCZNY – 25 m
    Dziewczęta:
    I miejsce – Hanna Król – SP 3 – czas 37,37 s
    II miejsce – Anna Wierzchowiec – SP 3 – czas 38,73 s
    III miejsce – Martyna Olchawa – SP 3 – czas 48,22 s

    Szkoły podstawowe -  klasy III - IV
    STYL KLASYCZNY – 25 m
    Dziewczęta: 
    I miejsce – Zuzanna Kapuścik – SP 3 – czas 24,16 s
    II miejsce – Aleksandra Gąsiorek – SP 1 – czas 25,25 s
    III miejsce – Hanna Kret – SP 3 – czas 32,29 s
    Chłopcy: 
    I miejsce – Maciej Kwaśniak – SP 3 – czas 25,15 s
    II miejsce – Maksymilian Baliński – SP Goszowice – czas 33,56 s
    III miejsce – Aleksy Torchała – SP 10 – czas 36,60 s

    STYL DOWOLNY – 25 m
    Dziewczęta:
    I miejsce – Aleksandra Gąsiorek – SP 1 – 20,28 s
    II miejsce – Amelia Wójcik – SP 1 – 21,66 s
    III miejsce – Zuzanna Kapuścik – SP 3 – czas 22,03 s 
    Chłopcy: 
    I miejsce – Maciej Kwaśniak – SP 3 – czas 21,67 s
    II miejsce – Maksymilian Baliński – SP Goszowice – czas 25,00 s
    III miejsce – Tomasz Kaliński – SP 3 – czas 25,25 s

    Szkoły podstawowe -  klasy V - VI
    STYL KLASYCZNY – 25 m
    Dziewczęta: 
    I miejsce –– Lidia Otrocka - SP Bielawa – czas 19,75 s
    II miejsce – Nikola Woźniak – SP 3 – czas 21,31 s
    III miejsce – Magdalena Gąsiorek – SP 1 – czas 21,57 s
    Chłopcy: 
    I miejsce – Daniek Filipek – SP 1 – czas 21,00 s
    II miejsce – Grzegorz Bednarz – SP 3 – czas 25,47 s
    III miejsce – Marcel Kurzeja – SP 1 – 26,39 s

    STYL DOWOLNY – 25 m
    Dziewczęta:
    I miejsce – Lidia Otrocka - SP Bielawa – czas 15,41 s
    II miejsce – Agnieszka Dudek – SP 1 – czas 16,44 s
    III miejsce – Aleksandra Janusz – SP 1 – czas 16,67 s
    Chłopcy: 
    I miejsce – Daniek Filipek – SP 1 – czas 14,79 s
    II miejsce – Grzegorz Bednarz – SP 3 – czas 15,86 s
    III miejsce – Karol Grubiak – SP 1 – czas 18,47 s

    Szkoły gimnazjalne
    STYL KLASYCZNY – 50 m
    Dziewczęta:
    I miejsce – Laura Wójcik – G 4 – czas 47,84 s
    II miejsce – Nikola Kowalska – Gimnazjum „Carolinum” – czas 52,78 s
    Chłopcy: 
    I miejsce – Bartosz Kłonowski – G 1 – czas 45,18 s
    II miejsce – Jan Krakowski – Gimnazjum Diecezjalne – czas 55,84 s
    III miejsce – Dominik Szulc – G 1 – czas 1.06,75 s
    STYL DOWOLNY – 50 m
    Dziewczęta:
    I miejsce – Laura Wójcik – G 4 – czas 36,40 s
    Chłopcy: 
    I miejsce – Bartosz Kłonowski – G 1 – czas 29,56 s
    II miejsce – Jan Krakowski– Gimnazjum Diecezjalne – czas 36,13 s
    III miejsce – Dominik Szulc – G 1 – 37,22 s

    Szkoły ponadgimnazjalne
    STYL DOWOLNY – 50 m
    Dziewczęta: 
    I miejsce – Aleksandra Kowalewska  – ZSR „Rolnik” – czas 30,50 s
    II miejsce – Julia Opałko – LO „Carolinum” – czas 39,38 s
    Chłopcy: 
    I miejsce – Dawid Seremet – ZSR „Rolnik” – czas 31,04 s

    Nagrody i medale ufundował Urząd Miejski w Nysie. Zwycięzcom dyplomy i medale wręczali Prezes  NOR –  Mirosław Aranowicz oraz przedstawiciel Urzędu Miasta Paweł Kostrzewa. Wszystkie dzieci zostały poczęstowane słodyczami.
    Sędzią Głównym zawodów oraz prowadzącym był pan Marcin Konarski. Czasy notowali  ratownicy Nyskiego Ośrodka Rekreacji .

    mniej ...
    ogłoszono 05-02-2016

    BAL PRZEBIERAŃCÓW

    Dnia 5 lutego 2016 r. o godz. 11.00 na lodowisku przy ul. Kraszewskiego odbył się Bal Przebierańców dla dzieci i młodzieży zorganizowany w ramach akcji „Zima w Gminie Nysa 2016”.  W zabawie wzięło udział 78 uczestników m.in. z  Opola, Wrocławia oraz  Nysy. 
    więcej ...
    Przeprowadzono n/w konkurencje sportowe w których zwyciężyli :

    Slalom łyżwiarski kl. I –III dziewczęta:
    1. miejsce – Milena Tarasek  – 16,44 sek.
    2. miejsce – Ivana Liber – 16,73 sek.
    3. miejsce – Lena Rogowska – 17,85 sek.

    Slalom łyżwiarski kl. I –III chłopcy:
    4. miejsce – Adrian Malara  – 15,44 sek.
    5. miejsce – Dawid Nagórski – 15,95 sek.
    6. miejsce –  Michał Kowalski – 19,00 sek.

    Short track  kl. IV – VI dziewczęta :
    1. miejsce – Aleksandra Hejduk – 33, 41 sek.
    2. miejsce – Milena Tarasek – 34,32 sek.
    3. miejsce – Angelika Nagórska – 35,41 sek.

    Short track  kl. IV – VI chłopcy :
    4. miejsce – Marcel Kurzeja – 29,03 sek.
    5. miejsce – Mikołaj Rajter – 31,31 sek.
    6. miejsce – Jakub Mikucki – 31,83 sek.

    Za najładniejsze stroje zostali nagrodzeni : Oliwia Babicz – przebrana za „Indiankę”,  Kornelia Majchrzak – przebrana za „Cheerleaderke”, Lena i Julia Rogowskie przebrane za „Papużki”, Magdalena Podsiadło przebrana za „Wampira”, Adrian Malara – przebrany za „Rzymianina”.

    Za taniec na lodzie najwyżej zostali ocenieni : Roksana Kurzeja, Ivana Liber, Gabriela Mikulska, Marcel Kurzeja oraz Adrian Malara.
    Królową balu została jedna z najmłodszych uczestniczek  zabawy, Nina Tarasek  przebrana za „Baba Jagę”, natomiast Królem Balu został Michał Kowalski przebrany za „Indianina”. 

    Zwycięzcy i wyróżnieni w poszczególnych konkurencjach otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe które, wręczali Prezes Zarządu Nyskiego Ośrodka Rekreacji Sp. z o.o. oraz przedstawicielka Urzędu Miejskiego w Nysie  Małgorzata Wawrzkowicz.
    Wszyscy uczestnicy zabawy poczęstowani zostali gorącą czekoladą.


    mniej ...
    ogłoszono 22-01-2016

    FERIE ZIMOWE 2016

    W okresie ferii zimowych tj. 1 - 14 lutego 2016 r.w godz. 8.00 - 15.00 zapraszamy dzieci i młodzież  do bezpłatnego korzystania z lodowiska i Krytej Pływalni - w ramach akcji "Zima w mieście 2016"
    więcej ...
    REGULAMIN WEJŚĆ NA KRYTĄ PŁYWALNIĘ

    1. W dniach  1 – 14 lutego 2016 roku w godz. 8.00       – 15.00 wstęp na Krytą Pływalnię dla dzieci i             młodzieży ze szkół podstawowych i gimnazjum z     gminy Nysa jest bezpłatny.
    2. Wejściówki na dany dzień i na daną godzinę            wydawane są w godz. 8.00 – 10.00.
    3. Wejściówka obowiązuje w dniu jej pobrania.
    4. Jednorazowo można pobrać jedną wejściówkę.
    5. Wejściówki wydawane są za okazaniem                     legitymacji szkolnej.
    6. Korzystający z pływalni zobowiązani są do               przestrzegania regulaminu obowiązującego na       obiekcie.
       
                                                    
    REGULAMIN WEJŚĆ NA LODOWISKO

    1. W dniach  1 – 14 lutego 2016 roku w godz. 8.00       – 15.00 wstęp na lodowisko dla dzieci ze szkół         podstawowych i gimnazjum z gminy Nysa jest         bezpłatny.
    2. Wejściówki na dany dzień i na daną godzinę są        wydawane w godz. 8.00 – 10.00.
    3. Wejściówka obowiązuje w dniu jej pobrania.
    4. Jednorazowo można pobrać jedną wejściówkę.
    5. Wejściówki wydawane są za okazaniem                      legitymacji.
    6. Ostatnia tura rozpoczyna się o godz. 14.00.
    7. Korzystający z lodowiska zobowiązani są do             przestrzegania regulaminu obowiązującego na       obiekcie.
             

                                                             Zatwierdził:
                                                    PREZES NOR
                                               Mirosław Aranowicz


    mniej ...
    ogłoszono 30-10-2015

    REKLAMA NA LODOWISKU

    Informujemy, że istnieje możliwość zamieszczenia banerów reklamowych wokół lodowiska  na Stadionie Miejskim przy ul. Kraszewskiego.
    Cennik w zakładce lodowisko.
    Zapraszamy
    ogłoszono 24-09-2015

    NAUKA PŁYWANIA

    Nyski Ośrodek Rekreacji organizuje kolejny cykl nauki pływania.  Zapisy przyjmowane są do 30.09.br. na pływalni, telefonicznie pod nr 77 40 90 177 lub drogą poczty elektronicznej plywalnia@nor.nysa.pl.

    Cena za 10 lekcji - 300,00 zł. 

    Zapraszamy

    więcej ...

    mniej ...
    ogłoszono 24-09-2015

    VI TURNIEJ ORLIKA O PUCHAR PREMIERA PR

    Do turnieju Eliminacyjnego Województwa Opolskiego w Nysie awansowało 5 drużyn: Biała Nyska/Sidzina, Orlik Team Głuchołazy, PSP nr 3 z Paczkowa, Publiczne Gimnazjum nr 1 z Prudnika.
    Zapraszamy do zapoznania się z relacją.
    więcej ...
    Biała Nyska/Sidzina 6:0 Orlik Team Głuchołazy
    Biała Nyska/Sidzina 2:1 PG nr 1 Prudnik
    Biała Nyska/Sidzina 10:0 PSP nr 3 Paczków
    Orlik Team Głuchołazy 0:4  PSP nr 3 Paczków
    Orlik Team Głuchołazy 0:1  PSP nr 3 Paczków
    PSP nr 3 Paczków 0:2  PSP nr 3 Paczków

    Rywalizację wygrały dziewczęta z
    Białej Nyskiej/Sidziny
    Zwyciężczynią gratulujemy i życzymy powodzenia na Finałach Wojewódzkich.
    mniej ...
    ogłoszono 21-09-2015

    III BIEG ULICZNY "SZLAKIEM ZABYTKÓW NYSY"

    W dniu 20.09.2015 r.  Nyski Ośrodek Rekreacji  zorganizował III Bieg uliczny „Szlakiem zabytków Nysy”. 
    Łącznie w biegu  udział wzięło 278 uczestników.
    Bieg główny:
    2000 m – 71 zawodników
    4000 m – 87 zawodników
    Biegi towarzyszące:
    Przedszkolaki i uczniowie szkół podstawowych – 120 uczestników.
    więcej ...

    Bieg odbył się na ulicach miasta: Kraszewskiego, Moniuszki, Celna,  Rynek, Wrocławska, Chodowieckiego. Start i meta odbyły się na Stadionie Miejskim przy ul. Kraszewskiego.

    Podczas biegu głównego na 4000 m ustanowiony został nowy rekord trasy:
    • w kategorii mężczyzn -  Pan Piotr Piotrowski – z czasem 0:13:46 s, który pobił swój własny rekord z roku ubiegłego.

    Najstarszą uczestniczką biegu była Pani Urszula Motylska, najstarszym zawodnikiem Pan Lech Kotliński.
    Zawody uświetnił pokaz mażoretek prowadzony przez panią Izabelę Grzybowską oraz występy wokalne młodzieży ze "Studia Piosenki" prowadzonego przez pana Dariusza Orłowskiego.

    W klasyfikacji ogólnej zwyciężyli:
    Kobiety:
    I miejsce – Izabela Stanulewicz – czas 0:20:04
    II miejsce – Joanna Batóg – czas 0:20:37
    III miejsce – Aleksandra Kowalewska – czas 0:20:39

    Mężczyźni:
    I miejsce – Piotr Piotrowski – czas 00:13:46 s
    II miejsce – Kamil Dąbek – czas 0:15:41 s
    III miejsce – Robert Figura – czas 0:15:53

    Wszyscy uczestnicy biegu otrzymali medale, dyplomy, okolicznościowe koszulki oraz słone przekąski, a zwycięzcy biegu w poszczególnych kategoriach  dodatkowo zostali uhonorowani pucharami oraz nagrodami rzeczowymi,  które wręczali V-ce Burmistrz Nysy Pan Marek Rymarz, Naczelnik Wydziału Rozwoju Polityki Społecznej  Pani Elwira Ślimak  oraz Dyrektor  Nyskiego Ośrodka Rekreacji Pan Mirosław Aranowicz.
    Współorganizatorem zawodów był Urząd Miejski w Nysie.

    Sponsorami turnieju byli: Sponsor główny – Intersnack oraz WSSE „Invest – Park” i Lotto o/Opole
    Patronat medialny zapewnili: Radio Nysa, Radio Opole, Nowiny Nyskie, Regionalna Telewizja Opolskie,  Fakty Nyskie oraz Nysa Online.

                                         WYNIKI

    Bieg uliczny odbył się na dwóch dystansach: 2 km dla uczniów szkół  gimnazjalnych oraz na 4 km dla pozostałych kategorii wiekowych. Bieg odbył się w następujących kategoriach:

    1. Gimnazja – dziewczęta i chłopcy
    2. Od  17 do 25 lat – kobiety i mężczyźni
    3. Od 26  do 39 lat – kobiety i mężczyźni
    4. Od 40  do 55 lat – kobiety i mężczyźni
    5. Od 56 do 65 lat – kobiety i mężczyźni
    6. Powyżej 65 lat – kobiety i mężczyźni

    GIMNAZJA – 2000 m
    Dziewczęta
    I miejsce – Magdalena Gajda – czas 0.11,17 s
    II miejsce – Agata Strama – czas 0.13,00 s
    III miejsce – Katarzyna Paterek – 0.13,15 s

    Chłopcy
    I miejsce – Tomasz Szymków – czas 0.09,27 s
    II miejsce – Radosław Lis – czas 0.09,37 s
    III miejsce – Dawid Błachut – czas 0.10,00 s

    KATEGORIA 17 – 25 lat
    Kobiety

    I miejsce – Joanna Batóg – czas 0.20,37 s
    II miejsce – Aleksandra Kowalewska – czas 0.20,39 s
    III miejsce –Ewelina Bajcar – czas 0.20,48 s

    Mężczyźni
    I miejsce – Piotr Piotrowski – czas 0.13,46 s
    II miejsce – Kamil Dąbek – czas 0.15,41 s
    III miejsce – Dominik Lis – czas 0.16,00 s

    KATEGORIA 26 - 39 lat
    Kobiety
    I miejsce – Izabela Stanulewicz – czas 0.20,04 s
    II miejsce – Agnieszka Wróbel – czas 0.20,41 s
    III miejsce – Dorota Kulpa – czas 0.20,51 s

    Mężczyźni
    I miejsce – Robert Figura – czas 0.0.15,53 s
    II miejsce – Bartosz Gonera – czas 0.16,16 s
    III miejsce – Nicolas Dermine – czas 0.16,44 s

    KATEGORIA 40 - 55 lat
    Kobiety
    I miejsce – Anna Żukowska – czas 0.21,24 s
    II miejsce – Emilia Dudek – czas 0.22,34 s
    III miejsce – Jolanta Sajek – Stadnik – czas 0.23,26 s

    Mężczyźni
    I miejsce – Robert Tarnowski – czas 0.17,01 s
    II miejsce – Artur Kulpa – 0.18,16 s
    III miejsce – Tomasz Kruk – czas 0.18,21 s

    KATEGORIA 56 – 65 lat
    Kobiety
    I miejsce – Katarzyna Gwiazdoń – czas 0.26,08 s
    II miejsce – Urszula Motylska – czas0.29,57 s

    Mężczyźni
    I miejsce – Sanjaya Jaraszek – czas 0.17,06 s
    II miejsce – Marian Jakubowski – czas 0.17,42 s
    III miejsce –Czesław Dysiewicz – czas 0.19,56 s

    KATEGORIA powyżej 65 lat
    Mężczyźni
    I miejsce – Lech Kotliński – czas 0.30,43 s

    Wyniki biegów przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych:


    BIEGI PRZEDSZKOLAKÓW NA 50 m
    Dziewczynki
    I miejsce – Roksana Kurzeja – czas 15,90 s
    II miejsce – Martyna Droździk – czas 16,71 s
    III miejsce – Alicja Rękas – czas 17,98 s

    Chłopcy
    I miejsce – Wojciech Kołodziej – czas 11,67 s
    II miejsce – Marcin Schucki – czas 11,89 s
    III miejsce – Oliwier Blacharczyk – czas 12,81 s

    BIEG UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH KLASY I – II NA 100 m
    Dziewczynki

    I miejsce – Hanna Kamiennik – czas 18,64 s
    II miejsce – Małgorzata Paterek – czas 18,95 s
    III miejsce – Justyna Kurowska – 18,96 s

    Chłopcy
    I miejsce – Franciszek Kołodziej – czas 17,30 s
    II miejsce – Kuba Olejniczak – czas 17,67 s
    III miejsce – Adam Rydlewski – 18,02 s

    BIEG UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH KLASY III – IV NA 200 m
    Dziewczynki

    I miejsce – Ivana Liber – czas 36,28 s
    II miejsce – Amelia Krysiak – czas 37,54 s
    III miejsce –  Amelia Rejmoniak – czas 39,16 s

    Chłopcy
    I miejsce – Dominik Rydlewski – czas 33,94 s
    II miejsce – Adam Tarnowski – czas 34,34 s
    III miejsce – Kuba Stanisławczuk – 37,00 s

    BIEG UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH KLASY V - VI NA 400 m
    Dziewczynki

    I miejsce – Aleksandra Strąk – czas 1.14,67 s
    II miejsce – Barbara Chwalenia – czas 1.17,67 s
    III miejsce – Aleksandra Janusz – czas 1.18,26 s

    Chłopcy
    I miejsce – Gracjan Figura – 1.01,65 s
    II miejsce – Dominik Węgrzynowski – 1.11,14 s
    III miejsce – Maciej Wójcik – czas 1.14,66 s


    SZTAFETA RODZINNA „JA – PRZEDSZKOLAK, MAMA I TATO”
    50m x 100m x 250m

    I miejsce – Martyna, Magdalena, Paweł Droździk – czas 1.44,00 s
    Roksana, Sławek, Marcel Kurzeja – czas – 1.44,00 s

    SZTAFETA RODZINNA „JA – UCZEŃ, MAMA I TATO”
    100m x 100m x 200m

    I miejsce – Gracjan, Ewelina, Robert Figura – czas 1.00,68 s
    II miejsce – Karol, Agnieszka, Wojciech  Grubiak – czas 1.08,10 s
    III miejsce – Aleksandra, Katarzyna, Maciej Janusz – czas 1.10,80 s

    BIEG UCZNIÓW SZKÓŁ PODTSAWOWYCH NA 800 M – „OPEN”
    Dziewczynki

    I miejsce – Natalia Bentka – czas 2.55,66 s
    II miejsce – Katarzyna Ostrowska – czas 3.00,18 s
    III miejsce – Karolina Szelwach – 3.06,20 s

    Chłopcy
    I miejsce – Maciej Ryszewski - 2.43,65 s
    II miejsce – Piotr Dżendżera – czas 2.56,45 s
    III miejsce – Adam Tarnowski – 2.57, 04 s

    do pobrania:

    * klasyfikacja - kategorie wiekowe
    * klasyfikacja ogólna - 4km
    * klasyfikacja ogólna - gimnazjum

    mniej ...
    ogłoszono 15-09-2015

    WIATY OGNISKOWE


    Zapraszamy do wynajmowania miejsca pod wiatą ogniskową na Ośrodku nad Jeziorem Nyskim oraz na Kąpielisku Miejskim.
    Wynajem wiaty ogniskowej   45,00 zł do 2 godz
    + 27,50 zł za każde rozpoczęte kolejne 2 godz.
    Podłączenie energii elektrycznej   11,00 zł

    ogłoszono 14-09-2015

    DNI TALENTU AKADEMIA MŁODYCH ORŁÓW NYSA

    Zapraszamy do udziału w „Dniach Talentu” , na których odbędzie się dodatkowa rekrutacja dzieci do Akademii Młodych Orłów PZPN w Nysie
    Prosimy rodziców opiekunów dzieci o zarezerwowanie terminu i przyprowadzenie dziecka, aby mogło sprawdzić się w testach sprawnościowych. 
    Testy sprawnościowe polegają na wykonanie przez dziecko 4 zadań piłkarskich (zwroty z piłką, drybling, żonglerka nogą, bieg bez piłki, 
    oraz udział w krótkiej grze kontrolnej.
    więcej ...
    Termin i harmonogram naboru przedstawia się następująco:
    26.09.2015 sobota
    Godz.10.00 – 14.00 – Grupa Skrzat – rocznik 2009/2010
    27.09.2015 niedziela
    Godz.10.00 – 14.00 – Grupa Skrzat – rocznik 2009/2010
    Miejsce:
    Rekrutacja dodatkowa prowadzona będzie w Nysie na obiekcie „ORLIK” ulica Augustyna Kordeckiego (osiedle Podzamcze)
    Jak należy się zgłosić?
    Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w „Dniach Talentu” należy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie 
    www.opolskizpn.pl Wszyscy chętni poddani zostaną testom sprawnościowym, których wyniki zadecydują o przyjęciu młodych piłkarzy i piłkarek 
    do Akademii. Formularz można pobrać ze strony www.opolskizpn.pl . Oryginał formularza rejestracyjnego opiekun dziecka powinien dostarczyć 
    w dniu rozpoczęcia zajęć. Uczestnik powinien posiadać sprzęt sportowy do udziału w zajęciach sportowych na orliku.
    Dodatkowe informacje można uzyskać u trenera koordynatora Adama Czabanowskiego Tel.795 101 578 
    lub u trenera Marcina Krótkiewicza Tel.504 143 990 .
    mniej ...
    ogłoszono 11-09-2015

    KRYTA PŁYWALNIA

    Od dnia 14 września br. Kryta Pływalnia czynna w godzinach :
    poniedziałek - piątek - 7.00 - 22.00
    sobota - niedziela - 11.00-21.00

    Sauna:
    poniedziałek - piątek - 16.00-22.00
    sobota - niedziela - 11.00-21.00

    więcej ...

    mniej ...
    ogłoszono 03-09-2015

    AKADEMIA MŁODYCH ORŁÓW

    W dniu 1 wrzesnia 2015 roku w Nysie na boisku Orlik 
    przy ulicy Kordeckiego odbyło się spotkanie organizacyjne Akademii Młodych Orłów PZPN. 
    To już drugi rok działalności AMO w Nysie.W spotkaniu udział wzięli zawodnicy 
    zakwalifikowani po Dniach Talentu ich rodzice oraz trenerzy. 
    Zawodnicy zostali podzieleni na grupy treningowe, oraz został im wręczony harmonogram zajęć AMO Nysa. 
    Wszystkim dzieciom życzymy miłej zabawy, wytrwałości i zdrowia trenerzy AMO Nysa

    Trener koordynator Adam Czabanowski i Piotr Janczar
    ogłoszono 30-08-2015

    DEBLOWE MISTRZOSTWA NYSY W TENISIE ZIEMNYM

    W dniu 29 sierpnia 2015r. na kortach tenisowych Stadionu Miejskiego przy ul. Kraszewskiego odbyły się Deblowe Mistrzostwa Nysy w Tenisie Ziemnym. Do turnieju zgłosiło się 11 par, wszystkie reprezentujące Nysę.
    więcej ...

    Turniej rozegrano systemem grupowym. Dwie zwycięskie pary z każdej grupy awansowały do meczów ćwierćfinałowych.

    W wyniku rozegranych spotkań w półfinale spotkały się pary :
    Sebastian Kujda Jr. / Mikołaj Bal – Sebastian Kujda / Sebastian Kruszelnicki ( 4:6, 6:7 )
    Stanisław  Picheta / Wojciech Grzebski – Grzegorz Born / Szymon Gromuł ( 2:6, 2:6 )

    W meczu finałowym spotkały się pary Sebastian Kujda / Sebastian Kruszelnicki - Grzegorz Born / Szymon Gromuł. Zwyciężyła para Kujda / Kruszelnicki wynikiem 6:2, 3:6, 6:3.

    Klasyfikacja końcowa:
    I miejsce
    Sebastian Kujda / Sebastian Kruszelnicki
    II miejsce
    Grzegorz Born / Szymon Gromuł
    III miejsce
    Stanisław  Picheta / Wojciech Grzebski
    Sebastian Kujda Jr. / Mikołaj Bal
    V – VIII miejsce
    Przemysław Unicki / Michał Unicki
    Jarosław Kochanowski / Waldemar Szelka
    Jacek Ostrowski / Arkadiusz Czarny
    Dominik Świerk / Rafał Janocha

    Najmłodszymi zawodnikami turnieju byli 13 – letni Mikołaj Bal oraz 14 – letni Sebastian Kujda Jr., którzy wywalczyli wysokie trzecie miejsce.

    Zwycięskie pary otrzymały puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Urząd Miejski w Nysie oraz Nyski Ośrodek Rekreacji, które wręczali: Z-ca Naczelnika Wydziału Rozwoju Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego w Nysie  – Pani Zofia Kajling - Rudzka oraz Kierownik Nyskiego Ośrodka Rekreacji – Pan Jan Taramina.

    mniej ...
    ogłoszono 28-08-2015

    III BIEG ULICZNY "SZLAKIEM ZABYTKÓW NYSY"

    W dniu 20 września br. o godz. 14.00 odbędzie się III Bieg uliczny "Szlakiem zabytków Nysy".
    więcej ...
    Trasa biegu:
    Start - Stadion Miejski
    - ul. Kraszewskiego
    - ul. Moniuszki
    - Aleja Lompy
    - ul. Celna
    - Rynek
    - ul. Wrocławska
    - ul. Kolejowa - Rondo
    - ul. Chodowieckiego
    - ul. Kraszewskiego
    Meta - Stadion Miejski 

    Kategorie wiekowe:
    1. Gimnazja - dziewczęta i chłopcy 1 x 2000 m
    2. Od 17 do 25 lat - kobiety i mężczyźni 2 x 2000 m
    3. Od 26 do 39 lat - kobiety i mężczyźni 2 x 2000 m
    4. Od 40 do 55 lat - kobiety i mężczyźni 2 x 2000 m
    5. Od 56 do 65 lat - kobiety i mężczyźni 2 x 2000 m
    6. Powyżej 65 lat - kobiety i mężczyźni 2 x 2000 m

    Prze biegiem głównym w godz. 11.00 - 13.00 na płycie głównej Stadionu odbędą się imprezy towarzyszące w kat.
    - biegi przedszkolaków i uczniów kl. 0 na dystansie  50 m,
    - biegi uczniów kl. I-II szkoły podstawowej na          dystansie 100 m,
    - biegi uczniów kl. III-IV szkoły podstawowej na      dystansie 200 m,
    - biegi uczniów kl. V - VI szkoły podstawowej na    dystansie 400 m,
    - sztafeta rodzinna „Ja – przedszkolak, mama i    tata” na dystansie 50 m -100 m – 250 m,
    - sztafeta rodzinna „Ja – uczeń, mama i tata” na    dystansie 100 m – 100 m – 200 m,
    - biegi uczniów w kat. OPEN szkół podstawowych    na dystansie 800 m

    Karty zgłoszeniowe do odbioru na Stadionie Miejskim oraz Krytej Pływalni oraz do pobrania tutaj.

    Sponsor główny biegu - Intersnack.

    mniej ...
    ogłoszono 24-08-2015

    DEBLOWE MISTRZOSTWA NYSY W TENISIE ZIEMNYM

    W dniu 29 sierpnia 2015r. o godz. 9.00 na kortach tenisowych na Stadionie Miejskim przy ul. Kraszewskiego odbędą się Deblowe Mistrzostwa Nysy w Tenisie Ziemnym.
    więcej ...

                                    REGULAMIN
               DEBLOWYCH MISTRZOSTW NYSY
                           W TENISIE ZIEMNYM

    1.Organizator:

    Nyski Ośrodek Rekreacji.

    2.Termin i miejsce:
    Turniej odbędzie się w dniu 29 sierpnia 2015r. Rozpoczęcie o godz. 9.00 na kortach tenisowych Stadionu Miejskiego przy ul. Kraszewskiego. W przypadku zgłoszenia większej ilości drużyn mecze finałowe rozegrane zostaną 30 sierpnia 2015r.

    3.Zgłoszenia:
    Zgłoszenia przyjmowane są w biurze kortów tenisowych w godz. 8.00 – 20.00 oraz bezpośrednio przed turniejem do godz. 8.45.

    4.System gry:
    Turniej rozgrywany będzie systemem pucharowym wraz z turniejem pocieszenia lub grupowym w zależności od ilości zgłoszeń. W obu przypadkach przed losowaniem zostanie dokonany podział par.

    SYSTEM GRUPOWY – cztery grupy A, B, C, D, losowanie do grup z uwzględnieniem wyników z turnieju z roku 2014, w grupach każdy z każdym w kolejności wyznaczonej przez organizatora do 6 gemów przy stanie 6 : 6 tie-break. Przy równej ilości punktów decyduje różnica gemów. Z każdej grypy do play-off wchodzą osoby z pierwszego i drugiego miejsca. Zwycięzcy grup w ćwierćfinale grają systemem pucharowym: A1 z C2, B1 z D2, C1 z A2, D1 z B2. Do półfinału przechodzą zwycięzcy spotkań.

    SYSTEM PUCHAROWY – losowanie z uwzględnieniem wyników z turnieju z roku 2014, mecze /zgodnie z „drabinką”/ do dwóch wygranych setów w przypadku wyniku 6 : 6 tie-break. 

    5.Ubezpieczenie:
    Uczestnictwo w Turnieju jest dobrowolne a zawody mają charakter wyłącznie rekreacyjny, uczestnicy nie są objęci przez Organizatora dodatkowym ubezpieczeniem NNW, każdy biorący w nich udział czyni to na własną odpowiedzialność. Wskazane jest, aby wszyscy uczestnicy Turnieju zasięgnęli konsultacji lekarskiej.

    6.Nagrody:
    W turnieju zasadniczym nagrodzone będą pary z miejsc I – IV.

    W turnieju pocieszenia nagrodzeni zostaną zwycięzcy. 

    7.Wpisowe:
    Wpisowe wynosi 30,- zł od pary.

    O wszystkich sprawach dotyczących rozgrywek decyduje Organizator zawodów.

    Wszelkie dodatkowe informacje pod nr tel. 606 749 881.

                                                 Dyrektor NOR

                                             Mirosław Aranowicz


    mniej ...
    ogłoszono 20-08-2015

    CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE - 2O SIERPNIA

    Do ostatnich już  zawodów organizowanych w ramach Czwartków Lekkoatletycznych 2015 zgłosiło się 125 dzieci i młodzieży, w tym rekordowa ilość  przedszkolaków – 47 dzieci. W poszczególnych konkurencjach zwyciężyli:
    więcej ...

    PRZEDSZKOLAKI
    Tor przeszkód
    I miejsce – Milena Maj – 11,46 s
    II miejsce – Laura Dmochowska – 12,22 s
    III miejsce – Michał Gorząd – 12,35 s
    IV miejsce – Laura Żukowska – 12,57 s
    V miejsce – Filip Pepel – 13,19 s

    Bieg na 50 m
    I miejsce – Lena Rogowska – 11,50 s
    II miejsce – Milena Maj – 11,70 s
    III miejsce – Filip Pepel- 11,71 s
    IV miejsce – Laura Żukowska – 12,06 s
    V miejsce – Michał Gorząd – 12,22 s

    SZKOŁY PODSTAWOWE KL. I – III
    Bieg na 100 m - dziewczęta
    I miejsce – Zuzia Król – 17,11 s
    II miejsce – Nelly Kasperek – 17,84 s
    III miejsce – Ola Malara – 17,94 s
    IV miejsce – Zuzia Maj – 18,33 s
    V miejsce – Wiktoria Adamów – 18,75 s

    Bieg na 100 m - chłopcy
    I miejsce – Tobiasz Kupis – 17,56 s
    II miejsce – Wojtek Mazański – 17,61 s
    III miejsce – Jakub Olejniczak – 17,87 s
    IV miejsce – Adrian Malara – 18,03 s
    V miejsce – Mariusz Wajskopf – 18,21 s

    Skok w dal - dziewczęta
    I miejsce – Ola Malara – 2,91 m
    II miejsce – Hania Kownacka – 2,50 m
    III miejsce – Anastazja Rumianowska – 2,58 m
    IV miejsce – Nelly Kasperek – 2,30 m
    IV miejsce – Wiktoria Adamów – 2,30 m
    V miejsce – Monika Fiech – 2,10 m

    Skok w dal - chłopcy
    I miejsce – Adrian Malara – 3,05 m
    II miejsce – Jakub Olejniczak – 2,75 m
    III miejsce – Mariusz Wajskopf – 2,70 m
    IV miejsce – Tobiasz Kupis – 2,57 m
    V miejsce – Patryk Antkowicz – 2,46 m

    SZKOŁY PODSTAWOWE KL. IV - VI
    Bieg na 200 m - dziewczęta
    I miejsce – Natalia Bentka – 32,51 s
    II miejsce – Ola Strąk – 33,26 s
    III miejsce – Kasia Ostrowska – 33,41 s
    IV miejsce – Agata Chudy – 34,18 s
    V miejsce – Julia Rogowska – 34,28 s

    Bieg na 200 m - chłopcy
    I miejsce – Denis Dudek – 31,41 s
    II miejsce – Maciej Ryszewski – 32,78 s
    III miejsce – Dominik Rydlewski – 34,82 s
    IV miejsce – Adam Tarnowski – 35,07 s
    V miejsce – Karol Grubiak – 36,56 s

    Skok w dal - dziewczęta
    I miejsce – Ola Strąk – 3,70 m
    II miejsce – Kasia Ostrowska – 3,45 m
    III miejsce – Natalia Bentka – 3,44 m
    IV miejsce – Marta Słomska – 3,18 m
    V miejsce – Agata Chudy – 3,17 m

    Skok w dal - chłopcy
    I miejsce – Denis Dudek – 3,68 m
    II miejsce – Dominik Rydlewski – 3,57 m
    III miejsce – Karol Grubiak – 3,40 m
    IV miejsce – Adam Tarnowski – 3,38 m
    V miejsce – Grzegorz Bury – 3,19 m

    SZKOŁY GIMNAZJALNE
    Bieg na 400 m - dziewczęta
    I miejsce – Zuzanna Żukowska – 1.11,22 s
    II miejsce – Marta Fiech – 1.28,81 s

    Bieg na 400 m - chłopcy
    I miejsce – Mateusz Olesiak – 1.09,28 s
    II miejsce – Radosław Pawlik – 1.15,60 s
    III miejsce – Michał Doński – 1.16,25 s

    Skok w dal - dziewczęta
    I miejsce – Zuzanna Żukowska – 3,70 m
    II miejsce – Marta Fiech – 3,23 m

    Skok w dal – chłopcy
    I miejsce – Mateusz Olesiak – 4,00 m
    II miejsce – Michał Doński – 3,42 m
    III miejsce – Radosław Pawlik – 3,35 m

    Uczestnicy zawodów otrzymali medale, dyplomy, nagrody rzeczowe oraz słodycze, które wręczali Wiceburmisrz Nysy Pan Marek Rymarz oraz Dyrektor Nyskiego Ośrodka Rekreacji Pan Mirosław Aranowicz.

    Organizatorem zawodów był Nyski Ośrodek Rekreacji a współorganizatorem Urząd Miejski w Nysie. Sponsor główny zawodów – Intersnack.

    mniej ...
    ogłoszono 14-08-2015

    CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE - RANKING ZAWODNIKÓW

    Najlepsze wyniki po zakończeniu sześciu „Czwartków LA” uzyskali zawodnicy:
    więcej ...

    PRZEDSZKOLAKI
    I miejsce – Filip Pepel – 105 pkt.
    II miejsce – Lena Rogowska – 77 pkt.
    III Miejsce – Michał Gorząd – 52 pkt.
    IV miejsce – Kacper Buczma – 41 pkt.
    V miejsce –  Łukasz Kocierz – 29 pkt.

    SZKOŁY PODSTAWOWE KL. I – III
    DZIEWCZĘTA
    I miejsce – Ola Malara – 72 pkt.
    II miejsce – Zuzanna Król – 36 pkt.
    III miejsce – Bianka Telatyńska  – 35 pkt.
    IV miejsce – Wiktoria Adamów – 32 pkt.
    V miejsce – Natalia Soloch – 25 pkt.

    CHŁOPCY
    I miejsce – Jakub Olejniczak – 85 pkt.
    II miejsce – Mariusz Wajskopf– 47 pkt.
    III miejsce – Wojtek Mazański – 43 pkt.
    IV miejsce – Oskar Skirzewski – 38 pkt.
    V miejsce – Adrian Malara – 36 pkt.

    SZKOŁY PODSTAWOWE KL. IV - VI
    DZIEWCZĘTA
    I miejsce – Kasia Ostrowska  – 63 pkt.
    II miejsce – Agnieszka Dudek – 61 pkt.
    III miejsce – Ola Janusz – 60 pkt.
    IV miejsce – Ola Strąk – 54 pkt.
    V miejsce – Natalia Bentka – 46 pkt.

    CHŁOPCY
    I miejsce – Filip Leja – 54 pkt.
    II miejsce – Dominik Rydlewski – 52
    II miejsce – Adam Tarnowski – 52 pkt.
    III miejsce – Maciej Ryszewski – 51 pkt.
    IV miejsce – Daniel Hund – 48 pkt.
    V miejsce – Denis Dudek – 36 pkt.

    SZKOŁY GIMNAZJALNE
    DZIEWCZĘTA
    I miejsce – Julia Dudek  – 55 pkt.
    II miejsce – Zuzanna Żukowska – 50 pkt.
    III miejsce – Małgorzata Polak – 37 pkt.
    IV miejsce – Agata Krawczyk – 34 pkt.
    V miejsce – Aleksandra Stefanowicz – 31 pkt.

    CHŁOPCY
    I miejsce – Piotr Hajdas – 49 pkt.
    II miejsce – Mateusz Jemielewski – 44 pkt.
    III miejsce – Tomasz Szymków – 40 pkt.
    IV miejsce – Szymon Kotygin – 35 pkt.
    V miejsce – Kacper Smakulski – 27 pkt.

    mniej ...
    ogłoszono 13-08-2015

    CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE - 13 SIERPNIA

    Do VI zawodów organizowanych w ramach Czwartków Lekkoatletycznych 2015 zgłosiło się 102 dzieci i młodzieży. Najlepsze wyniki uzyskali:
    więcej ...

    PRZEDSZKOLAKI
    Tor przeszkód
    I miejsce – Filip Pepel – 15,38 s
    II miejsce – Lena Rogowska – 15,46 s
    III miejsce – Laura Dmochowska – 16,13 s
    IV miejsce – Kinga Pfeifer – 16,38 s
    V miejsce – Ryszard Białczyk – 17,18

    Bieg na 50 m
    I miejsce – Lena Rogowska – 10,62 s
    II miejsce – Bartek Paluch – 10,63 s
    III miejsce – Filip Pepel – 10,80 s
    IV miejsce – Kinga Pfeifer – 10,84 s
    V miejsce –Tomasz Tarnowski – 11,68 s

    SZKOŁY PODSTAWOWE KL. I – III
    Bieg na 100 m - dziewczęta
    I miejsce – Zuzanna Król – 17,12 s
    II miejsce – Nelly Kasperek – 17,63 s
    III miejsce – Ola Malara – 18,17 s
    IV miejsce – Wiktoria Adamów – 18,68 s
    V miejsce –Lena Paluch – 19,07 s

    Bieg na 100 m - chłopcy
    I miejsce – Wojtek Mazański – 17,60 s
    II miejsce – Adam Rydlewski – 17,84 s
    III miejsce – Adrian Malara – 18,00 s
    IV miejsce – Mariusz Wajskopf – 18,52 s
    V miejsce – Mikołaj Oleś – 18,53 s

    Skok w dal - dziewczęta
    I miejsce – Ola Malara – 2,60 m
    II miejsce – Wiktoria Adamów – 2,55 m
    III miejsce – Marta Herman – 2,30 m
    III miejsce – Zuzanna Król – 2,30 m
    III miejsce – Nelly Kasperek – 2,30 m
    IV miejsce – Bianka Telatyńska – 2,23 m
    V miejsce – Oliwia Słobodzian – 1,88 m
    V miejsce – Kamila Słobodzian – 1,88 m
    V miejsce – Wiktoria Dykta – 1,88 m

    Skok w dal - chłopcy
    I miejsce – Adrian Malara – 2,95 m
    II miejsce – Mariusz Wajskopf – 2,68 m
    III miejsce – Mikołaj Oleś – 2,54 m
    IV miejsce – Adam Rydlewski – 2,50 m
    V miejsce – Wojtek Mazański – 2,27 m

    SZKOŁY PODSTAWOWE KL. IV - VI
    Bieg na 200 m - dziewczęta
    I miejsce – Ola Strąk – 33,50 s
    II miejsce – Natalia Bentka – 33,57 s
    III miejsce – Kasia Ostrowska – 34,30 s
    IV miejsce – Ola Janusz – 36,54 s
    V miejsce –Weronika Jonientz – 36,57 s

    Bieg na 200 m - chłopcy
    I miejsce – Maciej Ryszewski – 32,36 s
    II miejsce – Dominik Rydlewski – 34,34 s
    III miejsce – Adam Tarnowski – 34,74 s
    IV miejsce – Jacob Herman – 38,57 s
    V miejsce – Paweł Doński – 40,53 s

    Skok w dal - dziewczęta
    I miejsce – Ola Strąk – 3,48 m
    II miejsce – Kasia Ostrowska – 3,35 m
    III miejsce – Agata Chudy – 2,90 m
    IV miejsce – Julia Rogowska – 2,85 m
    V miejsce – Weronika Jonientz – 2,83 m

    Skok w dal - chłopcy
    I miejsce – Maciej Ryszewski – 3,44 m
    II miejsce – Adam Tarnowski – 3,38 m
    III miejsce – Jacob Herman – 3,08 m
    IV miejsce – Paweł Doński – 2,70 m

    Rzut piłeczką palantową - dziewczęta
    I miejsce – Agnieszka Dudek – 27,30 m
    II miejsce – Aleksandra  Janusz – 19,50 m
    III miejsce – Nadia Raczyńska – 18,90 m
    IV miejsce – Zuzanna Wójcik – 17,50 m
    V miejsce – Klaudia Gancarz – 16,10 m

    Rzut piłeczką palantową - chłopcy
    I miejsce – Dominik Rydlewski – 32,00 m
    II miejsce – Daniel Hubka – 19,50 m

    SZKOŁY GIMNAZJALNE
    Bieg na 400 m - dziewczęta
    I miejsce – Julia Dudek – 1.26,20 s
    II miejsce – Małgorzata Polak – 1.35,18 s

    Bieg na 400 m - chłopcy
    I miejsce – Paweł Jaeckel – 1.08,79 s
    II miejsce – Tomasz Styrcz – 1.13,00 s
    III miejsce – Szymon Kotygin – 1.15,73 s
    IV miejsce – Michał Doński – 1.16,19 s
    V miejsce –Tomasz Kłapkowski – 1.45,12 s

    Skok w dal - dziewczęta
    I miejsce – Małgorzata Polak – 2,62 m

    Skok w dal – chłopcy
    I miejsce – Paweł Jaeckel – 3,65 m

    Rzut piłeczką palantową – dziewczęta
    I miejsce – Julia Dudek – 32,00 m

    Rzut piłeczką palantową - chłopcy
    I miejsce – Michał Doński – 41,20 m
    II miejsce – Tomasz Kłapkowski – 33,80 m

    Uczestnicy zawodów otrzymali medale, dyplomy, nagrody rzeczowe oraz słodycze.

    Ostatnie zawody w ramach „Czwartków lekkoatletycznych 2015” odbędą się 20 sierpnia. Wyłonieni zostaną wtedy najlepsi zawodnicy całego cyklu zmagań sportowych.
    Organizatorem zawodów jest Nyski Ośrodek Rekreacji a współorganizatorem Urząd Miejski w Nysie. Sponsor główny zawodów – Intersnack.

    mniej ...
    ogłoszono 12-08-2015

    MISTRZOSTWA NYSY W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ MĘŻCZYZN

    W dniu 22 sierpnia br. o godz. 9.00 na kąpielisku przy ul. Ujejskiego odbędą się Mistrzostwa Nysy w siatkówce plażowej mężczyzn im. Jakuba Zagai.
    więcej ...

    Wpisowe - 30,00 zł od pary

    PROGRAM:
    8.00 - 8.45 - zapisy
    9.00 - rozpoczęcie zawodów
    16.00 - mecz o III miejsce
    18.00 - mecz finałowy

    W przypadku większej ilości zawodników mecze półfinałowe i finał zostaną rozegrane 23 sierpnia br.

                                 REGULAMIN
    I. Organizatorzy:
    Nyski Ośrodek Rekreacji, Urząd Miejski w Nysie.

    II. Termin i miejsce:
    1. Plaża kąpieliska przy ul. Ujejskiego w Nysie – 22 sierpnia 2015r.
    2. Zapisy drużyn przyjmowane są do godziny 8.45
    3. Odprawa techniczna dla drużyn o godz. 9.00.
    4. Pierwszy mecz turnieju rozpoczyna się  o godz. 9:15 (niepunktualne przybycie na zawody będzie bezwzględnie karane walkowerem).
    5. Wszystkie informacje dotyczące rozgrywek są na bieżąco umieszczane na oficjalnej stronie Turnieju: www.nor.nysa.pl.

    III. Uczestnictwo i system rozgrywek:
    1. Uczestnictwo w turnieju jest dobrowolne a zawody mają charakter wyłącznie rekreacyjny, uczestnicy nie są objęci przez Organizatora dodatkowym ubezpieczeniem NNW, każdy biorący w nich udział czyni to na własną odpowiedzialność. Wskazane jest, aby wszyscy uczestnicy zawodów zasięgnęli konsultacji lekarskiej. Organizator zapewnia opiekę medyczną.
    2. Zawodnik przed pierwszym turniejem w którym startuje,  jest zobowiązany do podpisania oświadczenia  o ubezpieczeniu i stanie zdrowia.
    3. Uczestnikami mogą być osoby, które do dnia turnieju ukończyły 16 lat.
    4. Zawody zostały zgłoszone do Wydziału Siatkówki Plażowej OZPS.
    5. Turniej ma charakter otwarty.
    6. Mecze rozgrywane będą zgodnie z aktualną wersją "Oficjalnych Przepisów Gry w Siatkówkę Plażową PZPS".
    7. Mecze będą rozgrywane system brazylijskim (w przypadku większej ilości drużyn nie wykluczamy wstępnych eliminacji z wyłączeniem najlepszych drużyn z rankingu).
    8. Mecze mogą być rozgrywane systemem grupowym.
    9. System rozgrywek turnieju zostanie tak zaplanowany, aby każdy zgłoszony zespół rozegrał minimum dwa spotkania.
    10. Mecze eliminacyjne będą rozgrywane na jednym boisku w formie jednego seta
    (do 21 pkt z przewagą dwóch punktów).
    11. Mecze ćwierćfinałowe, półfinałowe i finałowe rozgrywane będą na jednym boisku w formie do dwóch wygranych setów (do 21 pkt z przewagą dwóch punktów w przypadku 3 seta – do 15 punktów z przewagą dwóch punktów).
    12. Przerwy między meczami wynoszą 5 min. (w sytuacji, gdy zespół gra mecz po meczu, przerwa może być przedłużona do 10 min.)

    IV. Zgłoszenia i wpisowe:
    1. W turniejach mogą uczestniczyć pary, które:
    • Zgłoszą wcześniej swój udział do organizatora, do 20 sierpnia br.  poprzez przesłanie zgłoszenia na adres Nyskiego Ośrodka Rekreacji  plywalnia@nor.nysa.pl 
    • Zgłoszą się do zawodów bezpośrednio przed turniejem do godz. 8.45
    2. Wpisowe do turnieju wynosi: 30,00 zł od pary. W ramach wpisowego wszyscy startujący zawodnicy otrzymają od organizatorów talony żywieniowe.

    V. Nagrody
    1. Zwycięzcy turnieju otrzymają puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.
    VI. Prawa i obowiązki drużyn:
    1. Każda drużyna przystępując do rozgrywek wyraża zgodę na warunki uczestnictwa określone niniejszym regulaminem.
    2. Zawody będą prowadzić sędziowie OZPS, przeszkoleni z zakresu siatkówki plażowej.  Zawodnicy proszeni są o zachowanie fair-play. 
    3. Drużyny muszą występować w jednolitych koszulkach. Zespół nie spełniający tego wymogu przegrywa spotkanie walkowerem.
    4. Za zniszczenia obiektu lub jego wyposażenia wszelkie koszty związane z jego naprawą ponoszą zawodnicy zespołu.
    5. Drużyny w trakcie trwania zawodów odpowiedzialne są za osoby towarzyszące im oraz zobowiązane są do niesienia czynnej pomocy w jawnych przypadkach naruszenia porządku publicznego.
    6. W przypadku, gdy turniej będzie rozgrywany w ciągu dwóch dni, to zespół który po pierwszym dniu będzie zajmował miejsce upoważniające go do gry drugiego dnia nie stawi się na zawody, zostanie automatycznie zdyskwalifikowany i przesunięty na ostatnie miejsce w danym turnieju, bez prawa do nagrody.
    VII. Postanowienia końcowe:
    1. Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w powyższym regulaminie.
    2. Wpisowe do rozgrywek nie podlega zwrotowi.
    3. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zmianę terminu z przyczyn od niego niezależnych.
    4. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione lub zagubione.
    5. W sprawach spornych lub nie objętych regulaminem decyduje obecny na turnieju Przedstawiciel organizatora.

    Dyrektor NOR

    Mirosław Aranowicz

    mniej ...
    ogłoszono 10-08-2015

    ZAWIADOMIENIE O REGATACH

    W dniach 22-23 sierpnia br. zapraszamy na "Regaty o Błękitną Wstęgę Jeziora Nyskiego".
    22. sierpnia otwarcie regat o godzinie 11.00
    Szczegóły w zakładce.
    więcej ...

    ZAWIADOMIENIE O REGATACH

    Puchar „ Błękitna Wstęga Jeziora Nyskiego ”

    Nyski Ośrodek Rekreacji - Skorochów 22-23.08.2015r.

    1. TERMIN I MIEJSCE

    Regaty będą w rozgrywane na Jeziorze Nyskim w dniach 22-23.08.2015r.

    2. ORGANIZATOR Nyski Ośrodek Rekreacji

    3. PRZEPISY Regaty zostaną rozegrane zgodnie z „Przepisami” zdefiniowanymi w Przepisach regatowych żeglarstwa

    ISAF na lata 2013 - 2016

    4. KLASY Regaty zostaną rozegrane w następujących klasach jednokadłubowych: „OPTIMIST”, „OMEGA”, „WOLNA” i „470”. Warunkiem wyróżnienia i klasyfikacji klasy jest start i udział w całych regatach minimum 3 jachtów w danej klasie.

    5. WARUNKI UCZESTNICTWA I ZGŁOSZENIA

    5.1 W regatach mogą uczestniczyć zawodnicy posiadający uprawnienia wynikające z Kodeksu Uprawnień ISAF oraz następujące dokumenty, które należy przedstawić podczas procedury zgłoszeniowej:

    • dowód wpłaty wpisowego (20 PLN od osoby);

    • ubezpieczenie OC

    • patent upoważniający do prowadzenia jachtu.

    • zawodnicy niepełnoletni muszą dołączyć zgodę rodziców lub prawnych opiekunów na udział w regatach,

    5.2 Zgłoszenia wstępne należy składać w Biurze NOR w Skorochowie ( tel. 077 433 20 26 ). Zgłoszenia imienne jachtów przyjmowane będą w dniu 23.08.br. w  godz.8.00 – 10.00 w sekretariacie regat.

    Na dwie godziny przed planowanym startem do pierwszego wyścigu zostaje zamknięta lista startujących.

    6. PROGRAM REGAT

    Sobota 22.08.2015 08.00 – 10.00 Przyjmowanie zgłoszeń, 11.00 – Otwarcie regat, 11.55 – Sygnał Ostrzeżenia do I-go wyścigu dnia,

    Niedziela 23.08.2015- 10.55 – Sygnał Ostrzeżenia do I-go wyścigu dnia, uroczyste zakończenie regat godzinę po zakończeniu ostatniego wyścigu.

    7. PUNKTACJA

    7.1 Stosowany będzie System Małych Punktów, wg Dodatku „A” PRŻ. W klasie „Wolnej” nie przewiduje się stosowania formuł pomiarowych i wyrównawczych.

    7.2 Planowane jest rozegranie 5 wyścigów. Przy rozegraniu już 1 wyścigu regaty uznaje się za ważne.

    7.3 W przypadku rozegrania 5 wyścigów, 1 najgorszy rezultat zostanie odrzucony

    7.4 Nie klasyfikuje się zawodników, którzy nie ukończyli żadnego wyścigu lub zostali w nim zdyskwalifikowani.

    8. INSTRUKCJA ŻEGLUGI Instrukcja Żeglugi będzie dostępna w Biurze Regat po zakończeniu procedury zgłoszeniowej.

    9. TRASY Regaty zostaną rozegrane na trasie trójkątnej.

    10. SYSTEM KAR Dodatek „P” PRŻ nie będzie miał zastosowania.

    11. ZASTRZEŻENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI

    Wszyscy uczestnicy biorą udział w regatach na własną odpowiedzialność. Żadna z czynności wykonana lub nie wykonana przez organizatorów nie zwalnia uczestników regat od ponoszenia odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę spowodowaną przez zawodnika lub jego jacht wynikającą z udziału w regatach.

    12. NAGRODY Zawodnicy, którzy zajmują miejsce 1 otrzymują „Błękitną Wstęgę” i  nagrody okolicznościowe. Pozostali upominki.

    13. PRAWO DO WIZERUNKU

    Zgłaszając się do regat zawodnik wyraża zgodę na bezpłatne wykorzystanie swego wizerunku przez sponsorów podczas zdjęć, filmów i innych reprodukcji w czasie trwania regat oraz we wszystkich materiałach dotyczących regat.

    ORGANIZATOR


    mniej ...
    ogłoszono 06-08-2015

    CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE - 6 SIERPNIA

    W dniu 6.08.2015 r. na Stadionie Miejskim przy ul. Kraszewskiego odbyły się V zawody w ramach „Czwartków lekkoatletycznych 2015” . W zawodach wzięło udział  104 dzieci i młodzieży. W poszczególnych konkurencjach zwyciężyli:
    więcej ...

    PRZEDSZKOLAKI
    Tor przeszkód
    I miejsce – Lena Rogowska – 12,16 s
    II miejsce – Laura Żukowska – 12,50 s
    III miejsce – Michał Gorząd – 12,67 s
    IV miejsce – Filip Pepel – 13,16 s
    V miejsce – Łukasz Kocierz – 13,97 s

    Bieg na 50 m
    I miejsce – Lena Rogowska – 10,64 s
    II miejsce – Filip Pepel – 10,69 s
    III miejsce – Laura Żukowska – 10,70 s
    IV miejsce – Michał Gorząd – 10,75 s
    V miejsce – Łukasz Kocierz- 12,69 s

    SZKOŁY PODSTAWOWE KL. I – III
    Bieg na 100 m - dziewczęta
    I miejsce – Zuzanna Maj – 17,80 s
    II miejsce – Ola Malara – 18,64 s
    III miejsce – Hanna Kownacka – 19,31 s
    IV miejsce – Roksana Brząkała – 20,09 s
    V  miejsce – Wiktoria Dykta – 20,58 s

    Bieg na 100 m - chłopcy
    I miejsce – Jakub Olejniczak – 17,74 s
    II miejsce – Adrian Malara – 18,08 s
    III miejsce – Mariusz Wajskopf – 18,26 s
    IV miejsce – Krzysztof  Pawlik – 18,64 s
    V miejsce – Patryk Antkowicz – 19,28 s

    Skok w dal - dziewczęta
    I miejsce – Zuzanna Maj – 2,70 m
    II miejsce – Małgorzata Brzezińska – 2,65 m
    III miejsce – Ola Malara – 2,63 m
    IV miejsce – Hanna Kownacka – 2,47 m
    V  miejsce – Roksana Brząkała – 2,44 m

    Skok w dal - chłopcy
    I miejsce – Jakub Olejniczak – 3,02 m
    II miejsce – Adrian Malara – 2,86 m
    III miejsce – Krzysztof  Pawlik – 2,60 m
    IV miejsce – Mikołaj Oleś – 2,56 m
    V  miejsce – Patryk Antkowicz – 2,45 m

    SZKOŁY PODSTAWOWE KL. IV - VI
    Bieg na 200 m - dziewczęta
    I miejsce – Ola Janusz – 34,97 s
    II miejsce – Nina Słobodzian – 36,48 s
    III miejsce – Agnieszka Dudek – 36,53 s
    IV miejsce – Wiktoria Gełgut – 37,68 s
    V  miejsce – Julia Rogowska – 37,81 s

    Bieg na 200 m - chłopcy
    I miejsce – Gracjan Figura – 30,80 s
    II miejsce – Mateusz Wieczorek – 35,28 s
    III miejsce – Adam Tarnowski – 35,44 s
    IV miejsce – Wiktor Pliś – 38,02 s
    V  miejsce – Filip Leja – 42,61 s

    Skok w dal - dziewczęta
    I miejsce – Ola Janusz – 3,18 m
    II miejsce – Agata Chudy – 3,10 m
    III miejsce – Ivana Liber – 2,95 s
    IV miejsce – Wiktoria Gełgut – 2,79 s
    V  miejsce – Iga Dziadkiewicz – 2,29 m

    Skok w dal - chłopcy
    I miejsce – Gracjan Figura – 3,35 m
    II miejsce – Mateusz Wieczorek – 3,33 m
    III miejsce – Adam Tarnowski – 3,27 m
    IV miejsce – Wiktor Pliś – 2,84 m
    IV  miejsce – Filip Leja – 2,84 m

    Rzut piłeczką palantową - dziewczęta
    I miejsce – Agnieszka Dudek – 30,00 m
    II miejsce – Nina Słobodzian – 27,30 m
    III miejsce – Joanna Kocierz – 20,80 m
    IV miejsce – Julia Rogowska – 19,50 m
    V  miejsce – Natalia Kijas – 17,80 m

    Rzut piłeczką palantową - chłopcy
    I miejsce – Mateusz Wieczorek- 28,80 m
    II miejsce – Filip Leja – 27,60 m
    III miejsce – Gracjan Figura – 25,00 m
    IV miejsce – Daniel Hubka – 17,50 m

    SZKOŁY GIMNAZJALNE
    Bieg na 400 m - dziewczęta
    I miejsce – Julia Dudek – 1.32,06 s
    II miejsce – Małgorzata  Polak – 1.47,71 s
    III miejsce – Julia Stalka – 1.48,22 s

    Bieg na 400 m - chłopcy
    I miejsce – Radosław Pawlik – 1.13,46 s
    II miejsce – Szymon Kotygin – 1.20,00 s
    III miejsce – Adrian Janczak – 1.33,69 s

    Skok w dal - dziewczęta
    I miejsce – Julia Dudek – 3,38 m
    II miejsce – Małgorzata Polak – 3,33 m
    III miejsce – Izabela Drabik – 2,91 m
    IV miejsce – Julia Stalka – 2,69 m

    Rzut piłeczką palantową - chłopcy
    I miejsce – Szymon Kotygin – 40,00 m
    II miejsce – Adrian Janczak – 37,30 m
    III miejsce – Paweł Kocierz – 25,40 m


    Uczestnicy zawodów otrzymali medale, dyplomy, nagrody rzeczowe oraz słodycze.

    Były to piąte zawody w ramach „Czwartków lekkoatletycznych 2015”. Kolejne spotkania odbędą się w dniach 13 i 20 sierpnia.
    Organizatorem zawodów jest Nyski Ośrodek Rekreacji a współorganizatorem Urząd Miejski w Nysie. Sponsor główny zawodów – Intersnack.

    mniej ...
    ogłoszono 23-07-2015

    CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE - 23 LIPCA

    Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją
    więcej ...

    mniej ...
    ogłoszono 30-07-2015

    CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE - 30 LIPCA

    W dniu 30.07.2015 r. na Stadionie Miejskim przy ul. Kraszewskiego odbyły się IV zawody w ramach „Czwartków lekkoatletycznych 2015” . Do zawodów zgłosiło się 135 dzieci i młodzieży. W poszczególnych konkurencjach zwyciężyli:


    więcej ...
     

    W poszczególnych konkurencjach zwyciężyli:

     

    PRZEDSZKOLAKI

    Tor przeszkód

    I miejsce – Laura Żukowska – 13,10 s

    II miejsce – Michał Gorząd – 13,38 s

    III miejsce – Filip Pepel – 14,01 s

    IV miejsce – Hania Jurczyk – 14,57 s

    V miejsce – Kacper Buczma – 14,91 s

     

    Bieg na 50 m

    I miejsce – Laura Żukowska – 10,92 s

    II miejsce – Filip Pepel – 11,38 s

    III miejsce – Michał Gorząd – 12,09 s

    IV miejsce – Tomasz Tarnowski – 12,10 s

    V miejsce – Hania Jurczyk – 12,11 s

     

    SZKOŁY PODSTAWOWE KL. I – III

    Bieg na 100 m - dziewczęta

    I miejsce – Zuzanna Lizon – 17,53 s

    II miejsce – Zuzanna Król – 18,00 s

    III miejsce – Ola Malara – 19,11 s

    IV miejsce – Małgorzata Brzezińska – 19,28 s

    V  miejsce – Hanna Kownacka – 19,60 s

     

    Bieg na 100 m - chłopcy

    I miejsce – Oskar Skirzewski – 17,12 s

    II miejsce – Tobiasz Kupis – 17,46 s

    III miejsce – Wojtek Mazański – 17,91 s

    IV miejsce – Jakub Olejniczak – 18,22 s

    V miejsce – Mariusz Wajskopf – 18,48 s

     

    Skok w dal - dziewczęta

    I miejsce – Ola Malara – 2,73 m

    II miejsce – Zuzanna Król – 2,49 m

    III miejsce –Zuzanna Lizon – 2,45 m

    IV miejsce – Wiktoria Adamów – 2,44 m

    V  miejsce – Małgorzata Brzezińska – 2,40 m

     

    Skok w dal - chłopcy

    I miejsce – Jakub Olejniczak – 2,86 m

    II miejsce – Oskar Skirzewski – 2,80 m

    III miejsce – Tobiasz Kupis – 2,70 m

    IV miejsce – Jakub Łuć – 2,43 m

    V miejsce – Mariusz Wajskopf – 2,37 m

     

    SZKOŁY PODSTAWOWE KL. IV - VI

    Bieg na 200 m - dziewczęta

    I miejsce – Natalia Bentka – 34,27 s

    II miejsce – Aleksandra Strąk – 34,64 s

    III miejsce – Katarzyna Ostrowska – 34,99 s

    IV miejsce – Paulina Włodarczyk – 36,58 s

    V miejsce – Nina Słobodzian – 37,05 s

     

    Bieg na 200 m - chłopcy

    I miejsce – Dominik Rydlewski – 35,43 s

    II miejsce – Adam Tarnowski – 35,98 s

    III miejsce – Daniel Hund – 36,16 s

    IV miejsce – Jacob Herman – 37,68

    V miejsce – Wiktor Pliś – 38,24 s

     

    Skok w dal - dziewczęta

    I miejsce – Aleksandra Strąk – 3,53 m

    II miejsce – Katarzyna Ostrowska – 3,52 m

    III miejsce – Natalia Bentka – 3,47 m

    IV miejsce – Zuzanna Terteka – 2,60 m

    V miejsce – Małgorzata Chełpa – 2,31 m

     

    Skok w dal - chłopcy

    I miejsce – Adam Tarnowski – 2,89 m

    II miejsce – Jacob Herman – 2,70 m

    III miejsce – Wiktor Pliś – 2,44 m

     

    Rzut piłeczką palantową - dziewczęta

    I miejsce – Nina Słobodzian – 26,40 m

    II miejsce – Paulina Włodarczyk – 18,00 m

    III miejsce – Natalia Kijas – 14,80 m

    IV miejsce – Karolina Łukaszyńska – 13,00 m

    V miejsce – Nikola Seis – 12,70 m

     

    Rzut piłeczką palantową - chłopcy

    I miejsce – Daniel Hund – 26,70 m

    II miejsce – Filip Leja – 26,80 m

    III miejsce – Dominik Rydlewski – 26,70 m

    III miejsce – Mikołaj Raczek – 26,70 m

    IV miejsce – Konrad Jemielewski – 24,20 m

     

    SZKOŁY GIMNAZJALNE

    Bieg na 400 m - dziewczęta

    I miejsce – Zuzanna Żukowska – 1.11,64 s

    II miejsce – Martyna Tarnowska – 1.20,64 s

    III miejsce – Aleksandra Stefanowicz – 1.28,64 s

     

    Bieg na 400 m - chłopcy

    I miejsce – Tomasz Szymków – 1.07,10 s

    II miejsce – Błażej Wasiak – 1.16,84 s

    III miejsce – Szymon Kotygin – 1.27,22 s

     

    Skok w dal - dziewczęta

    I miejsce – Zuzanna Żukowska – 3,63 m

    II miejsce – Martyna Tarnowska – 3,05 m

     

    Skok w dal - chłopcy

    I miejsce – Błażej Wasiak – 3,70 m

     

    Rzut piłeczką palantową - dziewczęta

    I miejsce – Aleksandra Stefanowicz – 20,60 m

     

    Rzut piłeczką palantową - chłopcy

    I miejsce – Tomasz Szymków – 40,00 m

     

     

    Uczestnicy zawodów otrzymali medale, dyplomy, nagrody rzeczowe oraz słodycze.


    Były to czwarte zawody w ramach „Czwartków lekkoatletycznych 2015”. Kolejne spotkania odbędą się w dniach 6, 13, 20 sierpnia.

    Organizatorem zawodów jest Nyski Ośrodek Rekreacji a współorganizatorem Urząd Miejski w Nysie. Sponsor główny zawodów – Intersnack.

    mniej ...
    ogłoszono 28-07-2015

    CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE - RANKING ZAWODNIKÓW

    Najlepsze wyniki po zakończeniu pięciu „Czwartków LA” tj. 9, 16, 23, 30 lipca oraz 6 sierpnia br. uzyskali zawodnicy:

    więcej ...

    PRZEDSZKOLAKI
    I miejsce – Filip Pepel – 87 pkt.
    II miejsce – Lena Rogowska – 57 pkt.
    III Miejsce – Michał Gorząd – 52 pkt.
    IV miejsce – Kacper Buczma – 41 pkt.
    V miejsce –  Łukasz Kocierz – 29 pkt.

    SZKOŁY PODSTAWOWE KL. I – III
    DZIEWCZĘTA
    I miejsce – Ola Malara – 54 pkt.
    II miejsce – Bianka Telatyńska – 25 pkt.
    III miejsce – Hanna Kownacka  – 24 pkt.
    III miejsce – Ola Smakulska – 24 pkt.
    IV miejsce – Laura Żukowska – 22 pkt.
    IV miejsce – Ula Kocierz – 22 pkt.
    IV miejsce – Małgorzata Brzezińska – 22 pkt.
    V miejsce – Kinga Ternik – 21 pkt.
    V miejsce – Roksana Brząkała – 21 pkt.

    CHŁOPCY
    I miejsce – Jakub Olejniczak – 85 pkt.
    II miejsce – Oskar Skirzewski – 38 pkt.
    III miejsce – Patryk Antkowicz – 33 pkt.
    IV miejsce – Mateusz Sosulski – 32 pkt.
    V miejsce – Mariusz Wajskopf – 31 pkt.

    SZKOŁY PODSTAWOWE KL. IV - VI
    DZIEWCZĘTA
    I miejsce – Ola Janusz  – 51 pkt.
    II miejsce – Agnieszka Dudek – 47 pkt.
    III miejsce – Kasia Ostrowska – 46 pkt.
    IV miejsce – Nina Słobodzian – 45 pkt.
    V miejsce – Iwana Liber – 39 pkt.

    CHŁOPCY
    I miejsce – Filip Leja – 54 pkt.
    II miejsce – Daniel Hund – 48 pkt.
    III miejsce – Denis Dudek – 36 pkt.
    IV miejsce – Adam Tarnowski – 35 pkt.
    V miejsce – Dominik Rydlewski – 33 pkt.

    SZKOŁY GIMNAZJALNE
    DZIEWCZĘTA
    I miejsce – Zuzanna Żukowska – 50 pkt.
    II miejsce – Julia Dudek  – 35 pkt.
    III miejsce – Agata Krawczyk – 34 pkt.
    IV miejsce – Aleksandra Stefanowicz – 31 pkt.
    V miejsce – Wiktoria Bagrowska – 28 pkt.

    CHŁOPCY
    I miejsce – Piotr Hajdas – 49 pkt.
    II miejsce – Mateusz Jemielewski – 44 pkt.
    III miejsce – Tomasz Szymków – 40 pkt.
    IV miejsce – Kacper Smakulski – 28 pkt.
    V miejsce – Szymon Kotygin – 27 pkt.


    mniej ...
    ogłoszono 16-07-2015

    CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE - 16 LIPCA 2015

    W dniu 16.07.2015 r. na Stadionie Miejskim przy ul. Kraszewskiego odbyły się II zawody w ramach „Czwartków lekkoatletycznych 2015” .
    więcej ...
    Do zawodów zgłosiło się 126 dzieci i młodzieży z: Nysy, Aleksandrowa Łódzkiego, Przełęku, Kałkowa, Opola, Goświnowic, Swarzędza, Wrocławia, Korfantowa, Ennis, Niemodlina, Prusinowic, Jeleniej Góry, Warszawy oraz Muszyny. Dzieci i młodzież rywalizowali ze sobą w konkurencjach:   bieg na 50 m, 100 m oraz 400 m, tor przeszkód dla przedszkolaków oraz rzut piłeczką palantową.

    W poszczególnych konkurencjach zwyciężyli:


    PRZEDSZKOLAKI

    Tor przeszkód

    I miejsce – Filip Pepel – 11,22 s

    II miejsce – Wojtek Durejko – 12,13 s

    III miejsce – Lena Rogowska – 12,47 s

     

    Bieg na 50 m

    I miejsce – Lena Rogowska – 11,05 s

    II miejsce – Filip Pepel – 11,44 s

    III miejsce – Hania Jurczyk – 12,29 s

     

    SZKOŁY PODSTAWOWE KL. I – III

    Bieg na 100 m chłopców

    I miejsce – Mikołaj Antczak – 18,54 s

    II miejsce – Rafał Krupa – 18,60 s

    III miejsce – Patryk Antkowicz – 18,88 s

     

    Bieg na 100 m dziewczęta

    I miejsce – Ola Smakulska – 19,86 s

    II miejsce – Kalina Kusterka – 19,89 s

    III miejsce – Bianka Telatyńska – 20,44 s


    SZKOŁY PODSTAWOWE KL. IV - VI

    Bieg na 200 m chłopców

    I miejsce – Denis Dudek – 31,35 s

    II miejsce – Maciej Ryszewski – 32,00 s

    III miejsce – Dominik Rydlewski – 35,10 s

     

    Bieg na 200 m dziewczęta

    I miejsce – Kasia Ostrowska – 33,01 s

    II miejsce – Maja Dumańska – 34,28 s

    III miejsce – Ola Janusz – 34,56 s

     

    Rzut piłeczką palantową chłopcy

    I miejsce – Daniel Hund – 40,00 m

    II miejsce – Michał aczek – 34,00 m

    III miejsce – Denis Dudek – 32,70 m

     

    Rzut piłeczką palantową dziewczęta

    I miejsce – Wiktoria Dyrek – 30,40 m

    II miejsce – Agnieszka Dudek – 28,00 m

    III miejsce – Julia Rogowska – 24,70 m

     

    SZKOŁY GIMNAZJALNE

    Bieg na 400 m chłopców

    I miejsce – Piotr Hajdas – 1.05,63 s

    II miejsce – Mateusz Jemielewski – 1.12,88 s

    III miejsce –Marek Zabłotni – 1.14,94 s

     

    Bieg na 400 m dziewczęta

    I miejsce – Zuzanna Żukowska – 1.11,45 s

    II miejsce – Izabela Tarasek – 1.13,49 s

    III miejsce – Agata Krawczyk – 1.16,58 s

     

    Rzut piłeczką palantową chłopcy

    I miejsce – Oskar Nowosad – 63,00 m

    II miejsce – Piotr Hajdas – 55,50 m

    III miejsce – Mateusz Jemielewski – 50,70 m

     

    Rzut piłeczką palantową dziewczęta

    I miejsce – Julia Dudek – 32,30 m

    II miejsce – Wiktoria Bagrowska – 28,00 m

    III miejsce – Agata Krawczyk – 24,70 m

     

    Uczestnicy zawodów otrzymali medale, dyplomy, nagrody rzeczowe oraz słodycze.

     

    Były to drugie zawody w ramach „Czwartków lekkoatletycznych 2015”. Kolejne spotkania odbędą się w dniach 23, 30 lipca oraz 6, 13, 20 sierpnia.

    Organizatorem zawodów jest Nyski Ośrodek Rekreacji a współorganizatorem Urząd Miejski w Nysie. Sponsor główny zawodów – Intersnack.

    mniej ...
    ogłoszono 09-07-2015

    CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE

    W dniu 9 lipca br. odbyły się pierwsze  zawody w ramach cyklicznej imprezy sportowej Nyskiego Ośrodka Rekreacji - "Czwartki Lekkoatletyczne 2015". Zawody organizowane są na Stadionie Miejskim w Nysie przy ul. Kraszewskiego.
    więcej ...
     

    Uroczystego otwarcia zawodów dokonał Dyrektor Nyskiego Ośrodka Rekreacji – Pan Mirosław Aranowicz.

    Do zawodów zgłosiło się 70 dzieci i młodzieży z: Nysy, Katowic, Prusinowic, Szczawina, Wrocławia oraz Ennis, którzy rywalizowali ze sobą w konkurencjach:   bieg na 50 m, 100 m oraz 400 m, tor przeszkód dla przedszkolaków, rzut piłeczką palantową oraz skok w dal.

    W poszczególnych konkurencjach zwyciężyli:


    PRZEDSZKOLAKI

    Tor przeszkód

    I miejsce – Filip Pepel – czas 15,78 s

    II miejsce – Łukasz Kocierz – czas 16,34 s

    III miejsce – Kacper Buczma – czas 25,50 s

     

    Bieg na 50 m

    I miejsce – Filip Pepel – czas 10,94 s

    II miejsce – Kacper Buczma – czas 13,22 s

    III miejsce – Łukasz Kocierz – czas 13,32 s

     

    SZKOŁA PODSTAWOWA KL. I – III

    Bieg na 100 m chłopcy

    I miejsce – Jakub Olejniczak – czas 18,25 s

    II miejsce – Mikołaj Antczak – czas 18,50 s

    III miejsce – Mateusz Sosulski – czas 19,52 s

     

    Bieg na 100 m dziewczęta

    I miejsce – Ula Kocierz – czas 21,40 s

    II miejsce – Laura Żukowska – czas 22,07 s

    III miejsce – Kinga Ternik – czas 23,06 s

     

    Skok w dal chłopcy

    I miejsce – Jakub Olejniczak – 290 cm

    II miejsce – Mikołaj Antczak – 260 cm

    III miejsce – Mateusz Sosulski – 190 cm

     

    Skok w dal dziewczęta

    I miejsce – Natalia Soloch – 179 cm

    II miejsce – Kinga Ternik – 166 cm

    III miejsce – Ula Kocierz – 144 cm

     

    SZKOŁA PODSTAWOWA KL. IV - VI

    Bieg na 200 m chłopcy

    I miejsce – Denis Dudek – czas 31,90 s

    II miejsce – Łukasz Biela – czas 32,38 s

    III miejsce – Jakub Soloch – czas 35,51 s

     

    Bieg na 200 m dziewczęta

    I miejsce – Natalia Zatorska – czas 28,82

    II miejsce – Ola Janusz – czas 30,00 s

    III miejsce – Iwona Liber – czas 39,97 s

     

    Skok w dal chłopcy

    I miejsce – Jakub Soloch – 349 cm

    II miejsce – Daniel Hund – 346 cm

    III miejsce – Denis Dudek – 334 cm

     

    Skok w dal dziewczęta

    I miejsce – Ola Janusz – 330 cm

    II miejsce – Iwona Liber – 273 cm

    III miejsce – Kornelia Kalisz – 187 cm

     

    Rzut piłeczką palantową chłopcy

    I miejsce – Łukasz Biela – 41,00 m

    II miejsce – Mateusz Dejewski – 20,00 m

     

    Rzut piłeczką palantową dziewczęta

    I miejsce – Natalia Zatorska – 31,50 m

    II miejsce – Maja Kimla – 13,00 m

     

    SZKOŁA GIMNAZJALNA

    Bieg na 400 m chłopców

    I miejsce – Piotr Hajdas – czas 1.01,41 s

    II miejsce – Mateusz Jemielewski – czas 1.09,12 s

    III miejsce – Mariusz Woźniak – czas 1.13,78 s

     

    Bieg na 400 m dziewczęta

    I miejsce – Natalia Łęska – czas 1.19,84 s

    II miejsce – Małgorzata Kocierz – czas 1.21,18 s

    III miejsce – Alicja Tomaszewska – czas 1.22,44 s

     

    Skok w dal chłopcy

    I miejsce – Piotr Hajdas – 444 cm

    II miejsce – Mateusz Jemielewski – 401 cm

    III miejsce – Krystian Jemielewski – 385 cm

     

    Skok w dal dziewczęta

    I miejsce – Małgorzata Kocierz – 352 cm

    II miejsce – Alicja Tomaszewska – 315 cm

    III miejsce – Wiktoria Bagrowska – 272 cm

     

    Rzut piłeczką palantową chłopcy

    I miejsce – Piotr Hajdas – 51,00 m

    II miejsce ex aequo – Mateusz Jemielewski, Krystian Jemielewski – 48,00 m

    III miejsce – Mariusz Woźniak – 41,50 cm

     

    Rzut piłeczką palantową dziewczęta

    I miejsce – Natalia Łęska – 35,00 m

     

    Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali medale, dyplomy, nagrody rzeczowe oraz słodycze które wręczali: Z-ca Naczelnika Wydziału Rozwoju Polityki Społecznej - Pani Zofia Kajling - Rudzka oraz Kierownik Nyskiego Ośrodka Rekreacji – Pan Jan Taramina.

     

    Były to pierwsze zawody w ramach „Czwartków lekkoatletycznych 2015”. Kolejne spotkania odbędą się w dniach 16, 23, 30 lipca oraz 6, 13, 20 sierpnia.

    Organizatorem zawodów jest Nyski Ośrodek Rekreacji a współorganizatorem Urząd Miejski w Nysie. Sponsor główny zawodów – Intersnack.

    mniej ...
    ogłoszono 22-06-2015

    CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE

    W okresie lipiec - sierpień br. na Stadionie Miejskim w Nysie przy ul. Kraszewskiego odbędzie się cykl zawodów sportowych w ramach Czwartków lekkoatletycznych.
    więcej ...

    PROGRAM:
    Zawody biegowe na dystansie:

    • 100 m w kat. szkół podst. klas I - III dziewcząt i chłopców
    • 200 m w kat. szkół podst. klas IV - VI dziewcząt i chłopców
    • 400 m w kat. szkół gimnazjalnych dziewcząt i chłopców
    • 50 m w kat. przedszkolaków
    • tor przeszkód w kat. przedszkolaków
    • rzut piłeczką palantową lub skok w dal

    Zawody odbędą się o godz. 10.00 w dniach:
    9, 16, 23, 30 lipca
    6, 13, 20 sierpnia

    Zapisy przyjmowane są w dniu zawodów od. godz. 9.00.

    Serdecznie zapraszamy

    Sponsor główny zawodów: Intersnack Poland

    mniej ...
    ogłoszono 26-06-2015

    KĄPIELISKO MIEJSKIE - gry dla dzieci

    W okresie lipiec – sierpień będą organizowane na kąpielisku gry i zabawy dla dzieci oraz elementy gry w piłkę siatkową i koszykową.

    wtorki, czwartki, soboty 
    w godzinach: 12.00 – 13.00.
    więcej ...
    zdjęcia z ostatnich zajęć ...
    mniej ...

    Regulamin ścianki wspinaczkowej

    1. Warunkiem koniecznym rozpoczęcia wspinania jest zapoznanie się z regulaminem oraz podpisanie oświadczenia o zobowiązaniu się do jego stosowania.
    2. Należy wspinać się w strojach niekrępujących ruchu oraz obuwiu sportowym. Zabronione jest wspinanie bez obuwia.
    3. Wspinanie odbywa się na własną odpowiedzialność.
    4. Osoby niepełnoletnie mogą wspinać się wyłącznie za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych.
    5. Ponadto, osoby, które nie ukończyły 16 lat, mogą się wspinać wyłącznie pod bezpośrednią opieką rodziców/prawnych opiekunów lub instruktora podczas zorganizowanych zajęć. Osoby takie nie mogą tez samodzielnie asekurować.
    6. Początkujący mają obowiązek zgłosić się do operatora ściany. Operator dokonuje instruktarzu wstępnego w zakresie asekuracji górnej.
    7. Dyżurny operator odpowiada za bezpieczeństwo na ścianie. Należy bezwzględnie stosować się do jego poleceń.
    8. Operator ma prawo usunąć osoby nie stosujące się do regulaminu lub jego zaleceń z terenu ściany.
    9. Obowiązuje absolutny zakaz wspinania oraz asekurowania pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających oraz spożywanie ich na terenie ścianki.
    10. Asekurować innych, szczególnie z dolną asekuracją, mogą wyłącznie osoby robiące to prawidłowo. Ocena należy do dyżurnego operatora.
    11. Wspinanie z dolną asekuracją dozwolone jest dla osób z ukończonym kursem wspinaczkowym lub przeszkolonych przez instruktora wspinaczki (na podstawie okazanego zaświadczenia); - ocena poprawności należy do instruktora (pod warunkiem, że jest na ścianie), asekuracja dolna jest możliwa także podczas zorganizowanych zajęć z instruktorem. Operator ma prawo zabronić wspinaczki z dolną asekuracją, nawet jeśli wspinający się udokumentuje że przeszedł przeszkolenie w tym zakresie.
    12. Zabronione jest wszelkie postępowanie zagrażające bezpieczeństwu własnemu lub innych użytkowników ściany, w szczególności:
      • przeszkadzanie w asekuracji lub wspinaniu
      • wspinanie nad lub pod inną osobą
      • asekurowanie w oddaleniu od ściany
    13. Osoba wspinająca się może ważyć maksymalnie do 1,5 razy więcej niż osoba asekurująca!
    14. Do zmian w systemach asekuracji (liny do asekuracji górnej - wędki, stanowiska, ekspresy itp.) oraz przekręcania i oznaczania chwytów upoważniona jest wyłącznie obsługa ściany.
    15. Bezpośrednio pod ścianą powinny znajdować się wyłącznie osoby aktualnie wspinające się oraz asekurujący. Na zeskoku ściany nie wolno zostawiać ani kłaść żadnych przedmiotów i sprzętu. Niedopuszczalne jest też pozostawianie przyrządów asekuracyjnych wpiętych w linę.
    16. Wspinacze są obowiązani do używania wyłącznie sprzętu sprawnego technicznie, posiadającego atest (UIAA, CE, DIN).
    17. Podczas wspinania zabronione jest chwytanie się spitów, ringów oraz stanowisk
    18. Zabrania się zbyt szybkiego opuszczania wspinaczy zjeżdżających pod ścianę.
    19. Zabronione jest huśtanie się na linach, wciąganie po linach do góry oraz inne wykorzystanie sprzętu i urządzeń niezgodne z ich prawidłowym przeznaczeniem.
    20. Asekurować należy bezpiecznie i skutecznie wg najlepszych zasad, oszczędzając sprzęt i wyposażenie ściany. Asekurujący ponosi odpowiedzialność za bezpieczeństwo wspinacza.
    21. Wszelkie zauważone usterki techniczne lub niebezpieczne sytuacje wspinający się są zobowiązani zgłaszać dyżurnemu operatorowi.

    Forteczna wieża ciśnień

    Wieża, zwana niegdyś Bismarckturm - na cześć kanclerza Otto von Bismarcka - wybudowana została najprawdopodobniej w 1870 roku (chociaż niektóre źródła podają rok 1907). Podobne "pomniki” powstawały wówczas w całej Europie, a nawet na całym świecie i wszystkie pełniły nie tylko funkcje monumentalną, ale również były miejscem wszelkich uroczystości narodowo-patriotycznych. Później wieża była również atrakcją turystyczną regionu, mauzoleum Hindenburga i żołnierza niemieckiego (ponoć jego duch wciąż błąka się po okolicy, narzekając iż został niesprawiedliwie rozstrzelany za zbrodnię, której nie popełnił). A ponieważ od 1924 roku za pomocą instalacji w wieży zaopatrywano całą Nysę w wodę, stąd późniejsza nazwa budynku: wieża ciśnień.

    POŁOŻENIE OBIEKTU

    Lodowisko - Sierpień 2016



    Warning: file(htm/grafik_lodowisko1608.dat) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /fun.php on line 110
    12345678910111213141516171819202122232425262728293031
    PnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSr

    8.00 - 9.00
    9.00 - 10.00
    10.00 - 11.00
    11.00 - 12.00
    12.00 - 13.00
    13.00 - 14.00
    14.00 - 15.00
    15.00 - 16.00
    16.00 - 17.00
    17.00 - 18.00
    18.00 - 19.00
    19.00 - 20.00
    20.00 - 21.00

    Regulamin Sztucznego Lodowiska

    1. Sztuczne lodowisko jest obiektem administrowanym przez Nyski Ośrodek Rekreacji.
    2. Lodowisko jest otwarte w dni powszednie od godz. 8.00 do 21.00 , w soboty i niedziele od godz. 9.00 do 21.00.
    3. Każdy korzystający z lodowiska przebywa na nim na własną odpowiedzialność.
    4. Dzieci do lat 7 mogą przebywać na tafli lodowiska w obecności pełnoletniego opiekuna, który odpowiada za bezpieczeństwo i właściwe zachowanie dziecka.
    5. Codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00 obiekt rezerwowany jest dla dzieci i młodzieży szkolnej w grupach zorganizowanych pod nadzorem opiekuna – nauczyciela.
    6. Korzystanie z lodowiska odbywa się w tercjach 45 minutowych.
    7. Na tafli lodowiska może przebywać maksymalnie 50 osób.
    8. Korzystanie z szatni jest bezpłatne.
    9. Nakazuję się jazdę w rękawiczkach, szczególnie dla małych dzieci.
    10. Na tafli lodowiska należy zachować maksymalną ostrożność i stosować się do zaleceń obsługi.
    11. Zarządzający nie odpowiada za rzeczy pozostawione, zagubione lub zniszczone na terenie obiektu a nie oddanych do depozytu.
    12. W czasie przebywania na tafli zabrania się :
      • wchodzenia w obuwiu bez łyżew,
      • jazdy na długich łyżwach (panczenach),
      • jazdy z kijem hokejowym lub innym przedmiotem stanowiącym zagrożenie dla pozostałych użytkowników lodowiska,
      • jazdy z dzieckiem na ręku,
      • urządzania wyścigów, niebezpiecznych zabaw, potrącania, podcinania, wykonywania skoków i gwałtownych hamowań,
      • zabrania się jazdy w kierunku przeciwnym do nakazanego,
      • siadania na bandach, tafli lodu,
      • palenia tytoniu, picia alkoholu, przebywania w stanie nietrzeźwym, pod wpływem środków odurzających na terenie całego obiektu,
      • wprowadzania zwierząt,
      • wnoszenia na lód napoi, pożywienia i spożywania ich podczas jazdy,
      • rzucania śnieżkami i jakimikolwiek przedmiotami,
      • skuwania lodu i niszczenia band łyżwami.
    13. O wszelkich aktach wandalizmu lub innych niebezpiecznych zdarzeniach należy natychmiast informować obsługę zarządzającego.
    14. W przypadku stwierdzenia szkody, osoba odpowiedzialna za dokonanie zniszczeń zostanie za nią obciążona materialnie.
    15. Każdy korzystający z lodowiska jest zobligowany do zapoznania się z powyższym regulaminem i przestrzegania jego zasad.
    16. Osoby nie stosujące się do postanowień niniejszego regulaminu zostaną usunięte z lodowiska.
    

    CENNIK USŁUG SZTUCZNEGO LODOWISKA

    bilet normalny
    (do 1 godz. 1 osoba)
    ,00 zł
    bilet ulgowy
    (do 1 godz. 1 osoba)
    4,00 zł
    karnet normalny
    (8 godz. 1 osoba)
    49,00 zł
    karnet ulgowy
    (8 godz. 1 osoba)
    28,00 zł
    bilet rodzinny
    (dla 3 osób 1 godz.)
    11,00 zł
    bilet rodzinny
    (dla 4 osób 1 godz.)
    15,00 zł
    bilet rodzinny
    (dla 5 osób 1 godz.)
    19,00 zł
    bilet norm. na imprezę
    sportową na lodzie
    6,00 zł
    bilet ulgowy na imprezę
    sportową na lodzie
    3,50 zł
    wynajem lodowiska
    (1 godz. do 50 osób)
    210,00 zł
    wypożyczenie łyżew 4,50 zł
    wypożyczenie łyżew
    bilet szkolny
    2,50 zł
    udostępnienie szafki
    (depozyt) 1 godz.
    1,50 zł
    ostrzenie łyżew 3,50 zł

    Wstęp bezpłatny przysługuje:

    • dzieciom do lat 4 – na podstawie dokumentu stwierdzającego wiek dziecka,

    Bilet i karnet ulgowy przysługuje:

    • dzieciom od lat 4 – na podstawie dokumentu stwierdzającego wiek dziecka,
    • młodzieży szkolnej i studentom – na podstawie ważnej legitymacji szkolnej lub studenckiej,
    Zamieszczanie ogłoszeń reklamowych
    format do A4 16,00 zł / miesiąc
    format do A3 45,00 zł / miesiąc
    format do A2 75,00 zł / miesiąc
    format do A1 110,00 zł / miesiąc
    format do A0 160,00 zł / miesiąc
    powyżej formatu A0 do indywidualnych negocjacji przy czym przy umowach zawieranych na okres funkcjonowania lodowiska, stawka podlega indywidualnym negocjacjom z Prezesem Zarządu Nyskiego Ośrodka Rekreacji sp. z o.o. z tym, że nie może być niższa niż 90,00 zł/ miesiąc i wyższa niż 200,00 zł/miesiąc

    Od 1 grudnia 2009 roku mieszkańcy Nysy i okolic, po 20 latach przerwy mogą korzystać z profesjonalnego lodowiska, które zostało zainstalowane na kortach tenisowych stadionu miejskiego przy ul. Kraszewskiego. Do dyspozycji mieszkańców – Nyski Ośrodek Rekreacji udostępnił płytę lodowiska sztucznie mrożonego o powierzchni 20m x 40m. Wokół tafli lodowiska znajdują się bandy samokotwiące w lodzie o wysokości 1,2 m. Przy lodowisku znajdują pomieszczenia kasy, ogrzewanej szatni wraz z wypożyczalnią łyżew na 115 par oraz punkt gastronomiczny.

    System ziębniczy tafli lodowiska spełnia warunki techniczne pozwalające na korzystanie z lodowiska przy temp. powietrza do +10°C. Do pielęgnacji lodu zakupiono maszynę "rolbę", która umożliwia czyszczenie oraz struganie tafli.

    Obiekt jest czynny w sezonie zimowym w zależności od warunków temperaturowych.

    otwarte od 3 listopada
    poniedziałek - piątek8:00 - 21:00
    sobota - niedziela9:00 - 21:00
    POŁOŻENIE OBIEKTU

    Boisko - Sierpień 2016



    Warning: file(htm/grafik_orlik1608.dat) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /fun.php on line 110
    12345678910111213141516171819202122232425262728293031
    PnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSr

    10:00-10:30
    10:30-11:00
    11:00-11:30
    11:30-12:00
    12:00-12:30
    12:30-13:00
    13:00-13:30
    13:30-14:00
    14:00-14:30
    14:30-15:00
    15:00-15:30
    15:30-16:00
    16:00-16:30
    16:30-17:00
    17:00-17:30
    17:30-18:00
    18:00-18:30
    18:30-19:00
    19:00-19:30
    19:30-20:00
    20:00-20:30
    20:30-21:00

    REGULAMIN KORZYSTANIA Z KOMPLEKSU BOISK SPORTOWYCH - MOJE BOISKO 2012

    1. Boiska są czynne w następujących terminach:
      planowe zajęcia szkolne dla uczniów nyskich szkół
      poniedziałek - piątek 8:00 - 15:00
      boiska dostępne dla wszystkich chętnych
      poniedziałek - piątek 15:30 - 21:00
      sobota 10:00 - 21:00
      niedziela 10:00 - 21:00
    2. Zajęcia sportowe "ogólnodostępne" koordynuje pełniący dyżur instruktor sportu.
    3. Osoby korzystające z boisk obowiązane są do wpisywania się do rejestru użytkowników.
    4. Dopuszcza się możliwość rezerwacji korzystania z boiska u instruktora sportu.
    5. Teren objęty jest ciągłym monitoringiem.
    6. Warunkiem korzystania z obiektu jest posiadanie odpowiedniego stroju i obuwia sportowego z zastrzeżeniem pkt. 7 "a" (na boisku piłkarskim dopuszcza się obuwie z małymi korkami z tworzywa sztucznego).
    7. W celu zapewnienia bezpieczeństwa użytkownikom i korzystania z boisk zgodnie z ich przeznaczeniem - zabrania się:
      1. używania butów piłkarskich na wysokich i metalowych korkach oraz kolców
      2. wprowadzania i użytkowania sprzętu innego niż zgodnego z przeznaczeniem boisk, na przykład. rower, motorower, deskorolka, rolki itp.
      3. niszczenia urządzeń sportowych i płyty boiska
      4. wchodzenia na ogrodzenie i urządzenia sportowe
      5. palenia tytoniu i spożywania alkoholu
      6. zaśmiecania
      7. przeszkadzania w zajęciach lub grze
      8. zakłócania porządku i używania słów wulgarnych
      9. wprowadzania zwierząt
      10. korzystania z boisk bez zgody instruktora sportu
      11. przebywania i korzystania z obiektów poza godzinami otwarcia
    8. NOR nie ponosi odpowiedzialności za wypadki powstałe w trakcie korzystania z obiektu.
    9. Użytkownicy korzystają z boisk na własną odpowiedzialność i odpowiadają za wyrządzone szkody.
    10. Osoby korzystające z obiektu mogą korzystać z pomieszczeń socjalnych.
    11. Za zniszczenia powstałe w czasie korzystania z boisk odpowiedzialność materialną ponoszą osoby korzystające.
    12. Korzystanie z boisk jest bezpłatne.
    13. Korzystający z obiektu są zobowiązani do przestrzegania niniejszego regulaminu,
    14. a w szczególności do uwag instruktora sportu.
    15. W sytuacji niekorzystnych warunków atmosferycznych o korzystaniu z boisk decyduje instruktor sportu.
    16. W miesiącach lipiec i sierpień obowiązuje odrębny harmonogram korzystania z obiektu.
    17. Rozstrzygnięcia dotyczące zgodnego z postanowieniami pkt. 7 korzystania z boisk podejmuje instruktor sportu, który w zależności od sytuacji może:
      • nakazać zmianę obuwia sportowego
      • zwrócić uwagę na niewłaściwe, niegodne z regulaminem zachowanie
      • nakazać opuszczenie terenu boisk
    18. Nadzór nad "Orlikeim 2012" i przestrzeganiem regulaminu pełni Kierownik Zespołu Obiektów Nyskiego Ośrodka Rekreacji

    Kompleks boisk przy ul. Kordeckiego, zbudowany w ramach programu Moje Boisko - Orlik 2012, jest dostępny dla wszystkich mieszkańców.

    W ramach budowy Orlika wykonano: boisko piłkarskie, boisko wielofunkcyjne do piłki siatkowej i koszykówki oraz budynek sanitarno-szatniowy. Zamontowano również 8 słupów oświetleniowych.

    Nowy kompleks sportowy jest doskonałym miejscem do spędzania czasu wolnego dla dzieci i młodzieży oraz organizacji wielu imprez i rozgrywek.

    Koszt budowy Orlika wyniósł ok. 1 040 000 zł, który obejmował również budowę przez gminę Nysa, kanalizacji sanitarnej, deszczowej oraz sieci energetycznej. Dla porównania średni koszt budowy Orlików w 2008 r. w kraju, wyniósł 1,35 mln zł. Gmina sfinansowała 1/3 kosztów tej inwestycji. Reszta środków finansowych pochodziła z budżetu państwa i Urzędu Marszałkowskiego w Opolu.

    GODZINY OTWARCIA
    od marca - codziennie10.00 - 21.00
    POŁOŻENIE OBIEKTU

    Regulamin korzystania ze Skateparku

    1. Urządzenia Skateparku przeznaczone są wyłącznie do jazdy na łyżworolkach, deskorolkach i rowerach BMX
    2. Wskazane jest używanie hełmów, rękawic, nakolanników, ochraniaczy nadgarstków oraz używanie odpowiedniego obuwia
    3. Chodzenie po konstrukcjach, przebywanie w strefie najazdów oraz zeskoków z przeszkód jest zabronione.
    4. Jazda i przebywanie na terenie Skatepatrku osób, znajdujących się pod wpływem alkoholu lub środków odurzających jest zabronione.
    5. Użytkownicy korzystają ze Skateparku na własną odpowiedzialność. Za wypadki jakie mogą się wydarzyć podczas jazdy, nie spowodowane zaniedbaniami administratora Skateparku, odpowiadają osoby korzystające z urządzeń.
    6. Użytkowników Skateparku ostrzega się przed niebezpieczeństwem korzystania z boiska podczas złej pogody – opady deszczu i śniegu.
    7. Zabrania się przebywania bez opieki dorosłych dzieciom poniżej 8 lat.
    8. W przypadku osób niepełnoletnich, odpowiedzialność ponoszą rodzice lub prawni opiekunowie.
    9. Zabrania się jazdy pojazdami o napędzie silnikowym.
    10. Zabrania się wprowadzania zwierząt.
    11. Zabrania się malowania graffiti, bojek, palenia papierosów, używania alkoholu, narkotyków, oraz wnoszenia szklanych butelek.
    12. Na terenie Skateparku obowiązuje kultura i uprzejmość wobec innych użytkowników.
    13. Osoby nie przestrzegające Regulaminu zostaną wyproszone z terenu Skateparku.
    UWAGA!!!

    NIE PRZCENIAJ SWOICH MOŻLIWOŚCI, NIE WYKONUJ AKROBACJI BEZ SPORTOWEGO PRZYGOTOWANIA

    Skate Park otwarto 21 października 2010 w przy ul. Aleja Lompy.

    Wykonawcą inwestycji była firma American Ramp Company z Missouri w USA. Obiekt, który oficjalnie oddano do użytku, jest obecnie najnowocześniejszym w kraju. Należy do najbardziej ekskluzywnej serii X, posiada metalową konstrukcję, na którą jest 20 lat gwarancji oraz trzy warstwowe podłoże jezdne.

    W Skate Parku w Nysie po raz pierwszy w Polsce zamontowano przeszkody, które są replikami amerykańskich, takich jak: Las Vegas bench oraz Jersey barier.

    GODZINY OTWARCIA
    1 maja - 30 września9.00 - 22.00
    1 października - 30 kwietnia9.00 - 19.00

    Nyska Ekstremlandia to ok. 60 elementów do ćwiczenia akrobatycznych trików na dwóch i czterech kółkach. Rampy, poręcze i inne przeszkody ustawiono na powierzchni prawie 1300 m². Obiekt został ogrodzony i oświetlony, docelowo teren zostanie też objęty monitoringiem. Wybudowano także chodnik pieszo-rowerowy prowadzący do skateparku.

    Zaintalowane urządzenia:
    • Jarsey Barier
    • Bank Ramp
    • Grand Rail
    • Pyramid Section
    • Bowl
    • Halt pipe
    • Stairs
    • Marble benche
    POŁOŻENIE OBIEKTU

    Korty tenisowe

    Kort tenisowy nr 1 - Sierpień 2016


    PnWtSrCzPtSoNd

    8:00-9:00
    9:00-10:00
    10:00-11:00
    11:00-12:00
    12:00-13:00
    13:00-14:00
    14:00-15:00
    15:00-16:00
    16:00-17:00
    17:00-18:00
    18:00-19:00
    19:00-20:00
    ogólnodostępny
    zarezerwowany

    Kort tenisowy nr 2 - Sierpień 2016


    PnWtSrCzPtSoNd

    8:00-9:00
    9:00-10:00
    10:00-11:00
    11:00-12:00
    12:00-13:00
    13:00-14:00
    14:00-15:00
    15:00-16:00
    16:00-17:00
    17:00-18:00
    18:00-19:00
    19:00-20:00
    ogólnodostępny
    zarezerwowany

    Kort tenisowy nr 3 - Sierpień 2016


    PnWtSrCzPtSoNd

    8:00-9:00
    9:00-10:00
    10:00-11:00
    11:00-12:00
    12:00-13:00
    13:00-14:00
    14:00-15:00
    15:00-16:00
    16:00-17:00
    17:00-18:00
    18:00-19:00
    19:00-20:00
    ogólnodostepny
    zarezerwowany

    Kort tenisowy nr 4 - Sierpień 2016


    PnWtSrCzPtSoNd

    8:00-9:00
    9:00-10:00
    10:00-11:00
    11:00-12:00
    12:00-13:00
    13:00-14:00
    14:00-15:00
    15:00-16:00
    16:00-17:00
    17:00-18:00
    18:00-19:00
    19:00-20:00
    ogólnodostepny
    zarezerwowany

    Kort tenisowy nr 5 - Sierpień 2016


    PnWtSrCzPtSoNd

    8:00-9:00
    9:00-10:00
    10:00-11:00
    11:00-12:00
    12:00-13:00
    13:00-14:00
    14:00-15:00
    15:00-16:00
    16:00-17:00
    17:00-18:00
    18:00-19:00
    19:00-20:00
    ogólnodostepny
    zarezerwowany

    Korty tenisowe przy Stadionie Miejskim ul.Kraszewskiego w Nysie
    Kierownik Zespołu Obiektów - Jan Taramina - tel. 606 749 881

    Stadion miejski - Sierpień 2016


    12345678910111213141516171819202122232425262728293031
    PnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSr

    8:00-9:00
    9:00-10:00
    10:00-11:00
    11:00-12:00
    12:00-13:00
    13:00-14:00
    14:00-15:00
    15:00-16:00
    16:00-17:00
    17:00-18:00
    18:00-19:00
    19:00-20:00
    20:00-21:00

    Stadion Miejski ul.Kraszewskiego w Nysie
    Gospodarz Obiektu - tel. 669 730 222
    Kierownik Zespołu Obiektów - Jan Taramina - tel. 606 749 881

    Regulamin Stadionu Miejskiego


    Stadion Miejski jest czynny:
  • w sezonie letnim (od 1 maja do 30 września) od poniedziałku do soboty w godz. 7.00 - 21.00, a w niedzielę oraz święta w czasie uzgodnionym z gospodarzem obiektu,
  • poza sezonem letnim (od 1 października do 30 kwietnia) od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 15.00, w sobotę i w niedzielę oraz w święta w czasie uzgodnionym z Gospodarzem Obiektu
    1. Wszelkiego rodzaju zajęcia sportowo – rekreacyjne, zawody, treningi odbywają się w uzgodnieniu z Gospodarzem Obiektu i muszą być wpisane w ogólny harmonogram korzystania ze stadionu.
    2. Dzieci i młodzież muszą podczas zajęć wychowania fizycznego, treningów, zawodów przebywać pod opieką trenerów, instruktorów, nauczycieli, innych opiekunów.
    3. Prawo do wjazdu pojazdem mechanicznym na teren stadionu mają osoby posiadające karnet lub bilet parkingowy zakupiony u gospodarza obiektu. W szczególnych przypadkach / organizatorzy imprez, kluby, obsługa / mogą wjeżdżać po wcześniejszym uzgodnieniu z gospodarzem stadionu.
    4. Pojazdy mogą poruszać się z prędkością nie przekraczającą 15 km/h.
    5. Parkingi na terenie stadionu są płatne, niestrzeżone
    6. Na terenie obiektu zabrania się:
      • wnoszenia i spożywania alkoholu oraz innych środków odurzających
      • niszczenia urządzeń i sprzętu oraz drzew, krzewów i zieleni stadionu
      • zanieczyszczania obiektu
      • wjazdu nieupoważnionym pojazdom
      • wprowadzania psów i innych zwierząt
      • zakaz jazdy rowerem po koronie, bieżni i obu płytach boiska
      • przebywania na stadionie po godzinach jego zamknięcia
      • prowadzenia działalności gospodarczej i handlu obnośnego bez zezwolenia administratora obiektu
    7. Osoby naruszające porządek publiczny lub przepisy niniejszego regulaminu będą usuwane z terenu stadionu niezależnie od ewentualnego skierowania sprawy na drogę postępowania o wykroczeniach.
    8. Regulamin wchodzi w życie z dniem jego podpisania na czas nieokreślony.
    Nysa, dnia 1 stycznia 2002 r.

    Regulamin kortów tenisowych

    1. Do korzystania z kortów uprawnione są osoby mające bilet, karnet, kartę wolnego wstępu upoważniającą do korzystania z obiektu.
    2. Bilety należy nabyć u Gospodarza Kortów lub w biurze NOR.
    3. Opłata za korty pobierana jest zgodnie z cennikiem opłat zatwierdzonym Zarządzeniem Burmistrza Nysy nr 401/2007 z dnia 31 grudnia 2007.
    4. Wejście na korty musi być uzgodnione z Gospodarzem Kortów, który wyznacza kort do gry.
    5. Rezerwacji można dokonywać osobiście lub telefonicznie.
    6. Dokonujący rezerwacji musi dokonać wpłaty zaliczki w wysokości 25% ceny miesięcznego wynajmu kortu. Rozliczenie następuje z ostatnim dniem każdego miesiąca. Anulowania rezerwacji można dokonać w każdy dzień od poniedziałku do soboty do godz. 14:00. Natomiast w niedzielę i święta anulowania należy dokonać na dzień przed ustalonym terminem. W innym przypadku wpłata zaliczki przepada.
    7. Ostatnia godzina gry na korcie kończy się na 10 min. przed wyznaczonym końcem gry.
    8. Po skończonej grze obowiązkiem grających jest wyrównanie kortu wg szkicu na rysunku.
    9. Na terenie kortów poruszamy się i zachowujemy w sposób nie utrudniający innym korzystania z kortów.
    10. Osoby korzystające z kortu treningowego (ściany) wchodzą osobnym wejściem na teren kortów.
    11. Grający powinni posiadać obuwie sportowe o miękkiej płytkoprofilowanej podeszwie bez ostrych brzegów.
    12. Za wszelkie urazy i kontuzje Gospodarz Kortów nie ponosi odpowiedzialności.
    13. Osoby korzystające z kortów ponoszą pełną odpowiedzialność materialną za wyrządzone szkody.
    14. Za przedmioty wartościowe i inne pozostawione na terenie kortów jak i całego stadionu gospodarz obiektu nie odpowiada.
    15. Na terenie kortów zabrania się:
      • niszczenia urządzeń i wyposażenia oraz zieleni obiektu
      • zanieczyszczania obiektu
      • wprowadzania psów i innych zwierząt
      • wjazdu pojazdami mechanicznymi bez zgody gospodarza stadionu
      • prowadzenia działalności gospodarczej i handlu obnośnego bez zezwolenia administratora obiektu
      • zakłócania spokoju i powodowanie sytuacji, które mogą utrudniać korzystanie z kortów pozostałym ich użytkownikom.
    16. Rowery należy pozostawić nad trybuną kortu nr 1 lub w miejscu do tego wyznaczonym (obowiązuje zakaz wprowadzania rowerów na teren kortów)
    17. Osoby naruszające porządek publiczny lub przepisy niniejszego regulaminu jak i także regulaminu całego obiektu będą usuwane z terenu obiektu niezależnie od ewentualnego skierowania sprawy na drogę postępowania o wykroczeniach.
    18. Regulamin wchodzi w życie z dniem jego podpisania na czas nieokreślony.
    19. Nysa, dnia 31 marca 2009 r.
    

    CENNIK USŁUG STADIONU MIEJSKIEGO

    Miesięczny karnet parkingowy 25,00 zł
    Bilet parkingowy
    od godz. 7.00 do godz. 16.00
    3,00 zł
    Wynajem płyty głównej
    wraz z szatnią
    210,00 zł
    Wynajem płyty głównej
    wraz z szatnią i bieżnią
    320,00 zł
    Opłata za jednorazowy wjazd
    w celach handlowych
    65,00 zł/m²
    powierzchni handlowej
    Wynajem płyty bocznej *)
    bez sprzedaży alkoholu
    1.010 zł za dzień + koszty
    Wynajem płyty bocznej *)
    ze sprzedażą alkoholu
    3.030 zł za dzień + koszty
    Wynajem stadionu *)
    bez sprzedaży alkoholu
    3.030 zł za dzień + koszty
    Wynajem stadionu *)
    ze sprzedażą alkoholu
    5.050 zł za dzień + koszty
    *) na imprezy masowe, tj. festyny, występy artystyczne i inne o charakterze komercyjnym
    koszty - koszty eksploatacji według stanu liczników, tj. energia elektryczna, woda oraz koszty sprzątania Stadionu.
    Opłata za korzystanie z kortu tenisowego za 60 min.
    przy świetle dziennym
    singiel - bilet normalny 17,00 zł
    singiel - bilet ulgowy 12,00 zł
    debel - bilet normalny 24,00 zł
    debel - bilet ulgowy 16,00 zł
    8-godzinna nauka
    gry w tenisa ziemnego
    100,00 zł
    ścianka do ćwiczeń *) nieodpłatnie
    *) w ramach promocji dyscypliny i podniesienia umiejętności
    Opłata za korzystanie z kortu tenisowego za 60 min.
    przy sztucznym oświetleniu
    singiel – bilet normalny 25,00 zł
    debel – bilet normalny 30,00 zł
    Zamieszczanie ogłoszeń reklamowych
    format do A4 18,00 zł / miesiąc
    format do A3 49,00 zł / miesiąc
    format do A2 75,00 zł / miesiąc
    format do A1 110,00 zł / miesiąc
    format do A0 160,00 zł / miesiąc
    powyżej formatu A0 170,00 zł/ miesiąc

    Przy umowach zawieranych na okres nie krótszy niż 6 miesięcy, stawka podlega indywidualnym negocjacjom z Prezesem Zarządu Nyskiego Ośrodka Rekreacji, z tym że nie może być niższa niż 80,00 zł/miesiąc i nie wyższa niż 200,00 zł/miesiąc.

    Ceny nie obowiązują klubów sportowych, z którymi Nyski Ośrodek Rekreacji ma zawarte umowy-porozumienia.

    Stadion Miejski w Nysie znajduje się w centrum miasta u zbiegu ulic Kraszewskiego i Asnyka. Na terenie stadionu znajduje się płyta główna, płyta boczna jako boisko treningowe lub plac do organizowania festynów, scena artystyczna oraz korty tenisowe (5 boisk do tenisa, ścianę treningową oraz widownie na 100 miejsc).

    Od dnia 24 lipca 2009 r. uruchoniono na korcie nr 1 sztuczne oświetlenie pozwalające na grę w tenisa po zmroku. Stadion posiada widownię z plastikowymi krzesłami na blisko 1500 miejsc, także zaplecze administracyjno-socjalne (pomieszczenia biurowe, szatnie, magazyny, toalety, natryski)

    STADION w sezonie od 1 maja do 30 września
    poniedziałek - sobota7.00 - 21.00
    niedziela i świętaw czasie uzgodnionym
    z Gospodarzem Obiektu
    STADION poza sezonem od 1 paźdz. do 30 kwietnia
    poniedziałek - sobota7.00 - 15.00
    niedziela i świętaw czasie uzgodnionym
    z Gospodarzem Obiektu
    KORTY TENISOWE (w sezonie)
    codziennie8.00-20.00

    Od dziesięciu lat na terenie stadionu w ostatni weekend maja organizowane są Dni Miasta Nysy. Podczas trwania imprezy można zobaczyć kilku znanych wykonawców muzyki rozrywkowej. Koncertom towarzyszą organizowane na płycie bocznej imprezy towarzyszące do późnych godzin nocnych. Ukoronowaniem Dni Nysy jest pokaz sztucznych ogni i fajewerków.

    POŁOŻENIE OBIEKTU

    Regulamin Kąpieliska Miejskiego

    1. Kąpielisko jest obiektem zarządzanym przez Nyski Ośrodek Rekreacji.
    2. Kąpielisko jest czynne w godzinach od 10.00 do 19.00
    3. Przebywanie na terenie kąpieliska przed lub po wyznaczonych godzinach jest niedozwolone.
    4. Do korzystania z kąpieliska uprawnione są osoby mające bilet wstępu, który należy zachować do kontroli
    5. Dzieci do lat 7 mogą przebywać na terenie kąpieliska oraz kąpać się wyłącznie pod opieką osób dorosłych.
    6. Zabrania się wstępu lub przebywania osobom, których stan wskazuje na spożycie alkoholu oraz wnoszenia i spożywania napojów alkoholowych na terenie kąpieliska.
    7. Za przedmioty wartościowe nie oddane na przechowanie do depozytu u kasjera za dodatkową opłatą kierownictwo kąpieliska nie ponosi odpowiedzialności.
    8. Osoby korzystające z kąpieliska obowiązane są stosować się do poleceń ratowników.
    9. Ratownikami są osoby noszące ubiór z emblematem "ratownik WOPR"
    10. Osobom znajdującym się na terenie kąpieliska nie wolno :
      • przekraczać granicy strefy oznaczonej specjalnym napisem, jeżeli nie potrafią pływać.
      • wchodzić do wody wbrew zakazowi ratownika oraz w czasie, w którym wywieszona jest flaga czerwona.
      • niszczyć urządzeń i sprzętu kąpieliska.
      • zakłócać wypoczynku i kąpieli innych osób, a w szczególności :
      • popychać i wrzucać innych osób do wody,
      • biegać po pomostach,
      • zaśmiecać i brudzić terenu kąpieliska,
      • skakać z pomostów
      • niszczyć znaki informacyjne,
      • wprowadzać na teren kąpieliska zwierząt,
      • używać mydła i innych środków myjących na terenie basenu wodnego,
      • korzystać z kąpieli osobom chorym na choroby skóry lub zakaźne.
    11. Osoby naruszające porządek publiczny lub przepisy niniejszego regulaminu będą usuwane z terenu kąpieliska, niezależnie od ewentualnego skierowania sprawy na drogę postępowania w sprawach o wykroczenie.
    12. Osoby niszczące i uszkadzające sprzęt wodny lub urządzenia kąpieliska ponoszą odpowiedzialność materialną za wyrządzone szkody.
    13. Parkowanie pojazdów mechanicznych w pobliżu kąpieliska dozwolone jest w miejscu przeznaczonym na ten cel za osobną opłatą
    14. Na terenie kąpieliska czynna jest wypożyczalnia sprzętu turystycznego.
    15. Ustawianie rowerów dozwolone jest w miejscach do tego celu przeznaczonych.
    16. Skargi i wnioski należy kierować do kierownika kąpieliska.
    17. Regulamin wchodzi w życie z dniem jego podpisania na czas nieokreślony.
    Nysa, dnia 1 stycznia 2002 r.
    

    CENNIK USŁUG

    Bilet wstępu
    Normalny 6,00 zł
    Ulgowy 3,50 zł
    Karnet normalny - 10 wejść 54,00 zł
    Karnet ulgowy - 10 wejść 31,00 zł
    Bilet rodzinny 3–osobowy12,00 zł
    Bilet rodzinny 4–osobowy16,00 zł
    Bilet rodzinny 5–osobowy18,00 zł

    Bilet oraz karnet ulgowy przysługuje:

    • dzieciom od lat 4, młodzieży szkolnej i studentom na podstawie ważnej legitymacji,
    • inwalidom na podstawie dokumentu potwierdzającego inwalidztwo i ich opiekunom,
    • emerytom i rencistom na podstawie legitymacji emeryta lub rencisty.

    Wstęp bezpłatny przysługuje dzieciom do lat 4 – na podstawie dokumentu stwierdzającego wiek dziecka.

    14,00/h
    Wjazd w celach handlowych
    (czas handlu do 8 godzin)
    65,00 zł
    Opłata za parking 4,00 zł
    Wypożyczenie sprzętu
    Rowerek wodny 7,00/ 30 min
    Strefa leżakowania 12,00 zł/dzień/osobę
    Leżak 9,00 zł/dzień
    Parasol 7,00 zł/dzień
    Piłka siatkowa 5,50/ 2h

    Kąpielisko Miejskie przy ul. Ujejskiego usytuowane jest bliżej centrum miasta, co pozwala na aktywny wypoczynek dzieci i młodzieży, która spędza wakacje w mieście.

    Jest to obiekt o powierzchni 20.000 m² posiadający piaszczystą plażę i tereny zielone. Na terenie Kąpieliska znajdują się małe punkty gastronomiczne. Osoby preferujące aktywny wypoczynek mogą skorzystać z boiska do koszykówki lub siatkówki, a także wypożyczyć rowery wodne.

    Akwen podzielony jest na:

    • brodzik dla osób nieumiejących pływać o głębokości 1,2 m oznaczony liną torową;
    • pozostały akwen dla umiejących pływać: 2,5 m do żółtej boi; 4m do czerwonej boi.

    Dużą atrakcją jest mała i duża ślizgawka dla dzieci i młodzieży.

    Istnieje możliwość wynajmu wiaty na organizację ognisk. Organizator zapewnia drewno i szpikulce na kiełbaski.

    GODZINY OTWARCIA
    poniedziałek - niedziela10.00 - 19.00

    W okresie lipiec – sierpień będą organizowane na kąpielisku gry i zabawy dla dzieci oraz elementy gry w piłkę siatkową i koszykową.

    wtorki, czwartki, soboty w godzinach: 12.00 – 13.00.

    POŁOŻENIE OBIEKTU

    Niecka duża - Sierpień 2016


    12345678910111213141516171819202122232425262728293031
    PnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSr

    7:00-8:00
    8:00-9:00
    9:00-10:00
    10:00-11:00
    11:00-12:00
    12:00-13:00
    13:00-14:00
    14:00-15:00
    15:00-16:00
    16:00-17:00
    17:00-18:00
    18:00-19:00
    19:00-20:00
    20:00-21:00
    21:00-22:00
    pływalnia czynna
    pływalnia nieczynna

    Niecka mała - Sierpień 2016


    12345678910111213141516171819202122232425262728293031
    PnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSr

    7:00-8:00
    8:00-9:00
    9:00-10:00
    10:00-11:00
    11:00-12:00
    12:00-13:00
    13:00-14:00
    14:00-15:00
    15:00-16:00
    16:00-17:00
    17:00-18:00
    18:00-19:00
    19:00-20:00
    20:00-21:00
    21:00-22:00

    Kryta pływalnia, ul.Piłsudskiego 40
    tel. 77 433 09 95
    Kierownik obiektu - tel./fax 77 409 01 77

    Regulamin Krytej Pływalni

    1. Kryta pływalnia podlega Nyskiemu Ośrodkowi Rekreacji z siedzibą w Skorochowie.
    2. Użytkownikiem basenu jest osoba, która posiada ważną kartę wstępu i przebywa na terenie pływalni.
    3. Osoby, których stan wskazuje na spożycie alkoholu oraz osoby z zewnętrznymi oznakami chorób stwarzających niebezpieczeństwo utonięcia lub zagrożenie dla otoczenia.
    4. Dzieci do lat sześciu mogą przebywać na terenie obiektu wyłącznie pod opieką osób dorosłych.
    5. Osoby korzystające z basenu obowiązuje noszenie specjalnie przeznaczonego do tego celu stroju kąpielowego (mężczyźni slipy) oraz czepka.
    6. Osoby bez odpowiedniego stroju i obuwia mają zakaz wstępu na nieckę obiektu.
    7. Osoby prowadzące zajęcia mogą wchodzić na basen wyłącznie w strojach sportowych, klapkach i boso.
    8. Nakrycie wierzchnie należy pozostawić w szatni głównej obiektu.
    9. W przebieralni obowiązuje obuwie zmienne.
    10. Odzież osobistą należy przechowywać wyłącznie w szafkach ubraniowych.
    11. Za przedmioty wartościowe pozostawione w szatni lub przebieralni a nie oddane do depozytu, kierownictwo pływalni nie ponosi odpowiedzialności.
    12. Każdą osobę przed wejściem do wody basenowej obowiązuje umycie się pod natryskiem przy użyciu mydła.
    13. Korzystanie z niecki z basenu może się odbywać się tylko w obecności ratownika.
    14. Ratownikami są osoby , które noszą ubiór z emblematem „RATOWNIK”, zgodny z przepisami Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.
    15. Grupa zorganizowana korzystająca z usług Krytej Pływalni wchodzi do obiektu równocześnie. Prowadzący zajęcia lub opiekun grupy sprawdza jej stan liczbowy przed i po zajęciach.
    16. Grupa bez opiekuna lub prowadzącego zajęcia nie będzie wpuszczana na obiekt pływalni.
    17. Osoby korzystające z basenu nie mogą powodować sytuacji zagrażającej bezpieczeństwu osób przebywających w obiekcie, a w szczególności:
      • biegać po terenie otaczającym nieckę basenu,
      • skakać do wody,
      • hałasować,
      • spożywać na terenie niecki basenu produkty żywnościowe,
      • wprowadzać na teren pływalni zwierząt.
    18. Na terenie pływalni obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu i spożywania napojów alkoholowych.
    19. Kierownik Pływalni może kontrolować zajęcia odbywające się w obiekcie, a w razie stwierdzenia uchybień zakazać dalszego ich prowadzenia.
    20. Grupy korzystające z basenu zobowiązane są po zajęciach złożyć sprzęt pływacki w wyznaczonym miejscu.
    21. Osoby korzystające z usług Krytej Pływalni ponoszą pełną odpowiedzialność materialną za wyrządzone szkody.
    22. Ratownicy pełniący dyżur sprawują nadzór nad przestrzeganiem niniejszego regulaminu.
    23. Wykupienie karty wstępu jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu bez zastrzeżeń.
    24. Osoby korzystające z usług Krytej Pływalni zobowiązane są do zapoznania się z niniejszym regulaminem i bezwzględnym jego przestrzeganiem.
    25. Osoby naruszające porządek publiczny lub przepisy niniejszego regulaminy będą usuwane z obiektu Krytej Pływalni.
    26. Regulamin wchodzi w życie z dniem podpisania i obowiązuje na czas nieokreślony.
    Nysa, dnia 1 stycznia 2002 r.

    Regulamin sauny

    SAUNA jest czynna:
  • poniedziałek - piątek - 16.00 - 22.00
  • sobota - niedziela - 11.00 - 21.00
    1. Klienci z sauny mogą korzystać bezpośrednio przed zakończeniem pobytu na pływalni.
    2. Z sauny nie mogą korzystać:
      • osoby chore, które powinny leżeć w łóżku,
      • osoby z pdwyższoną temperaturą,
      • osoby cierpiące na stany zapalne organów wewnętrznych (takie jak: choroby serca)
      • osoby z niezupełnie wyleczoną gruźlicą płuc,
      • osoby z nowotworami,
      • osoby z chorobami spazmatycznymi,
      • osoby cierpiące na alergie i choroby skóry.
    3. Do sauny wchodzimy po dokładnym umyciu i osuszeniu ciała.
    4. Korzystający z sauny musi zaopatrzyć się w obuwie typu "japonki" oraz conajmniej 1 ręcznik.
    5. Przed wejściem do strefy basenowej po skorzystaniu z sauny należy dokładnie umyć całe ciało pod natryskiem.
    6. Z sauny należy korzystać zupełnie nago z owinięciem ciała w suchy ręcznik, strój kąpielowy zatrzymuje pot na ciele i może spowodować podrażnienia skóry.
    7. Etapy korzystania z sauny:
      • pobyt w saunie 8-12 minut - I cykl,
      • stopniowe schłodzenie zimną wodą - do 8 minut,
      • w drugim cyklu przebywanie w saunie nie powinno być dłuższe niż 10 minut,
    8. Na ławach można siedzieć lub leżeć.
    9. Po opuszczeniu gorącego pomieszczenia należy usiąść w pozycji pionowej tak, aby krążenie mogło się znowu dostosować.
    10. Przed opuszczeniem sauny i wyjściem do strefy basenowej istnieje bezwzgledny nakaz schłodzenia całego ciała pod prysznicem, niewskazane jest używanie mydła.
    11. Po pobycie w saunie kategorycznie nie można korzystać z wanny jacuzzi oraz nie zaleca się wysiłku fizycznego.
    12. Osoby początkujące stosują jeden etap kąpieli, to znaczy nagrzewanie i ochładzanie, natomiast osoby przyzwyczajone stosują dwa etapy.
    13. Według specjalistów z dziedziny fitness i rekreacji z sauny korzysta się raz na tydzień, zwykle w tym samym dniu tygodnia. Regularne korzystanie z sauny pozwala na skuteczną ochronę organizmu przed przeziębieniem i grypą.
    14. Istnieje możliwość rezerwacji sauny na określoną godzinę.
    15. Z sauny można korzystać tylko w towarzystwie innej osoby, co pozwoli na natychmiastową pomoc w wypadku złego samopoczucia.
    16. Wszelkie zmiany samopoczucia, wskazujace na nietolerancję kąpieli w saunie, należy zgłosić dyżurującemu ratownikowi.
    17. Z sauny nie mogą korzystać dzieci i młodzież podczas szkolnych zajeć zorganizowanych.
    18. Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z sauny tylko i wyłącznie w towarzystwie dorosłego opiekuna.
    19. Dyrekcja NOR zaleca wszystkim osobom korzystajacym z sauny konsultacje z lekarzm przed skorzystaniem z sauny oraz po kilku pobytach wsaunie w celu sprawdzenia wpływu sauny na stan zdrowia osób korzystajacych.
    20. Dyrekcja NOR nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie zdarzenia powstałe na skutek złamania zasad niniejszego Regulaminu.

    ZASADY KORZYSTANIA Z SAUNY

    • Klient przy wejściu na pływalnię otrzymuje pasek elektroniczny, który inicjuje pobyt klienta na obiekcie.
    • Od momentu otrzymania paska do jego zdania klient ma 20 darmowych minut w ramach korzystania z sauny na: przebranie się, przerwy podczas korzystania z sauny itp.
    • W przypadku przekroczenia 20 minut klient uiszcza opłatę w wysokości 90 gr za każde rozpoczęte 6 minut.
    • Wejście na saunę inicjuje czytnik elektroniczny znajdujący się przed wejściem do sauny. Przy wyjściu z sauny oraz ponownym wejściu należy każdorazowo inicjować pasek elektroniczny.
    • Korzystanie z sauny naliczane jest minutowo – 50 gr / 1 min.
    

    CENNIK KRYTEJ PŁYWALNI

    Opłata za indywidualne korzystanie z niecek basenowych
    Bilet normalny 9,00 zł
    Bilet ulgowy 6,00 zł
    Bilet rodzinny 3-osobowy 19,50 zł
    Bilet rodzinny 4-osobowy 24,00 zł
    Bilet rodzinny 5-osobowy 30,00 zł
    Karnet normalny (8 wejść) 63,00 zł
    Karnet ulgowy (8 wejść) 42,00 zł
    • Bilety rodzinne 3, 4 i 5 - osobowe przysługują maksymalnie 2 osobom dorosłym + dzieci.
    • Opłaty dotyczą korzystania z obiektu przez 60 minut (w przypadku karnetów 8 x 60 minut) liczone od otrzymania czytnika do momentu jego zdania. Przekroczenie tego czasu powoduje naliczenie opłaty dodatkowej – impulsowo, co 6 minut w wysokości 1/10 podstawowej, godzinowej opłaty.
    Opłata za grupowe korzystanie z niecek basenowych
    Wejście na dużą nieckę (do 40 osób) 290,00 zł
    Cały basen (do 65 osób)
    duża niecka, brodzik, wanna SPA
    360,00 zł
    Wejście do brodzika (do 25 osób) 150,00 zł
    Wejście na 1 tor niecki (do 5 osób) 65,00 zł
    Nauka pływania (10 lekcji x 45 min.) 300,00 zł
    • Opłaty dotyczą wejścia na nieckę na 45 minut w ramach 1 godziny pobytu.
    Opłata za grupowe korzystanie z niecek basenowych
    dla przedszkoli i szkół
    Wejście na dużą nieckę
    (do 40 osób)
    265,00 zł
    • Opłaty dotyczą wejścia na nieckę na 45 minut w ramach 1 godziny pobytu.
    Sauna
    Wejście do sauny 0,50 zł/za 1 osobę/za 1 min.
    Wynajem sauny na 1 godz.
    (do 6 osób)
    120,00 zł
    Zamieszczanie ogłoszeń reklamowych
    Format do A4 18,00 zł / miesiąc
    Format do A3 49,00 zł / miesiąc
    Format do A2 75,00 zł / miesiąc
    Format do A1 110,00 zł / miesiąc
    Format do A0 160,00 zł / miesiąc
    Powyżej formatu A0 170,00 zł / miesiąc przy czym przy umowach zawieranych na okres nie krótszy niż 6 m-cy, stawka podlega indywidualnym negocjacjom z Prezesem Zarządu Nyskiego Ośrodka Rekreacji sp. z o.o., z tym, że nie może być niższa niż 80,00 zł/miesiąc i wyższa niż 200,00 zł/miesiąc
    OBJAŚNIENIA:

    Ceny i opłaty zawierają podatek VAT i są kwotami brutto.

    Bilet i karnet ulgowy przysługuje:

    • dzieciom od lat 4 – na podstawie dokumentu stwierdzającego wiek dziecka,
    • młodzieży szkolnej i studentom – na podstawie ważnej legitymacji szkolnej lub studenckiej,
    • emerytom i rencistom – na podstawie legitymacji emeryta lub rencisty bądź dowodu osobistego przedłożonego wraz z aktualnym odcinkiem emerytury lub renty,
    • inwalidom i osobom posiadającym orzeczenie o niepełnosprawności oraz ich opiekunom – na podstawie dokumentu potwierdzającego inwalidztwo lub stopień niepełnosprawności.

    Wstęp bezpłatny przysługuje dzieciom do lat 4 – na podstawie dokumentu stwierdzającego wiek dziecka.

    Wstęp ulgowy przysługuje:

    • dzieciom od lat 4 - na podstawie dokumentu stwierdzającego wiek dziecka,
    • uczniom i studentom - na podstawie ważnej legitymacji szkolnej lub studenckiej,
    • emerytom i rencistom - na podstawie legitymacji emeryta lub rencisty,
    • osobom posiadającym orzeczenie o niepełnosprawności oraz ich opiekunom - na podstawie dokumentu potwierdzającego stopień niepełnosprawności.

    Kryta pływalnia przy ul.Piłsudskiego to obiekt w pełni nowoczesny, spełniający wszystkie normy sanitarne i funkcjonalne dające optymalne warunki do wypoczynku i rekreacji. W ostatnich latach obiekt został poddany gruntownej modernizacji. Nowa niecka, plaża i wystrój wnętrza prezentuje wysoki standart.

    długość szerokość głębokość
    25 m 12,5m 1,35m – 1,95m

    Korzystając z najnowocześniejszych technologii zmodernizowano całkowicie stację uzdatniania wody basenowej. Temperatura wody jak i powietrza są w pełni kontrolowane elektronicznie. Nieckę basenu dostosowano tak, aby spełniała zarówno funkcje rekreacyjne jak i sportowe.

    Prowadzone są tu zajęcia nauki pływania dla dzieci i dorosłych.

    Na terenie obiektu znajduje się również sauna dająca możliwość kompleksowego relaksu. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu, stworzono możliwość funkcjonowania grup korekcji wad postawy dla dzieci i dorosłych. Nad bezpieczeństwem osób kąpiących się czuwa wykwalifikowana grupa ratowników.

    Kryta Pływalnia czynna:
    poniedziałek - piątek7.00 - 21.00
    sobota - niedziela11.00 - 21.00
    Godziny otwarcia SAUNY:
    poniedziałek - piątek16.00 - 21.00
    sobota - niedziela11.00 - 21.00
    POŁOŻENIE OBIEKTU

    Regulamin strzeżonego kąpieliska nad Jeziorem Nyskim

    1. Kąpielisko jest strzeżone w godz. 9.00-18.00, gdy jest wywieszona biała flaga.
    2. Kolory flag oznaczają:
      • biała - kąpiel dozwolona
      • czerwona - zakaz kąpieli.
    3. Do korzystania z kąpieliska uprawnione są osoby posiadające aktualny bilet wstępu.
    4. Dzieci w wieku do 7 lat mogą przebywać na terenie kąpieliska oraz kąpać się wyłącznie pod opieką dorosłych.
    5. Zabrania się wstępu i przebywania na terenie kąpieliska osobom, których stan wskazuje na spożycie alkoholu.
    6. Akwen wód przybrzeżnych podzielono na:
      • brodzik dla osób nie umiejących pływać o głębokości 1,2m oznaczony sznurem z pływakami;
      • pozostały akwen dla umiejących pływać: 2,5m do żółtej boi; 4m do czerwonej boi.
    7. Osobom długo przebywającym na słońcu, lub po intensywnym wysiłku nie wolno gwałtownie zanurzać się w wodzie.
    8. Zaleca się korzystanie z kąpieli w jeziorze najwcześniej godzinę po obfitym posiłku.
    9. Ze względu na bezpieczeństwo osób korzystających z kąpieli zaleca się wzajemną obserwację, a w razie potrzeby udzielenie pomocy.
    10. Ratownikami są osoby noszące ubiór w kolorze pomarańczowym z emblematem WOPR.
    11. Osoby korzystające z kąpieliska zobowiązane są ściśle stosować się do zaleceń ratownika.
    12. Osobom znajdującym się na terenie kąpieliska nie wolno:
      • przekraczać granic stref wyznaczonych kąpielisk
      • niszczyć urządzeń i sprzętu kąpieliska
      • zakłócać wypoczynku i kąpieli innych osób, a w szczególności hałasować, popychać i wrzucać inne osoby do wody
      • zaśmiecać i brudzić teren kąpieliska.
    13. Wprowadzanie psów na teren kąpieliska SUROWO ZABRONIONE !
    14. Osoby naruszające porządek publiczny lub przepisy niniejszego regulaminu usuwane będą z terenu kąpieliska i ośrodka niezależnie od ewentualnego skierowania sprawy na drogę postępowania o wykroczeniach.
    15. Osoby korzystające ze sprzętu wodnego lub urządzeń kąpieliska oraz ośrodka ponoszą pełną odpowiedzialność materialną za wyrządzone szkody.
    16. Propozycje i uwagi prosimy wpisywać do książki skarg i wniosków lub zgłaszać Dyrektorowi NOR. Książka skarg i wniosków znajduje się u Kierownika wypożyczalni.
    17. Na terenie Kąpieliska znajduje się czynna w sezonie letnim wypożyczalnia sprzętu wodnego i rekreacyjnego.
    18. W sezonie letnim na terenie NOR wędkowanie dozwolone jest od godz. 19.00 do 8.00 dnia następnego.

    Regulamin pola namiotowego

    1. Do korzystania z urządzeń pola namiotowego i caravaningowego uprawnione są osoby zameldowane w recepcji Ośrodka oraz posiadające aktualną kartę pobytu, a w przypadku wjazdu pojazdem mechanicznym również kartą wjazdu.
    2. Miejsce rozbicia namiotu oraz ustawienia pojazdu określa gospodarz pola.
    3. Mieszkańcy pola namiotowego i caravaningowego zobowiązani są w szczególności do:
      • utrzymywania wokół miejsca biwakowania czystości i porządku
      • przestrzegania ciszy nocnej od poniedziałku do piątku w godzinach od 23.00 - 8.00 a w sobotą i niedzielą od 0.30 - 8.00
      • ograniczenia poruszania się pojazdami mechanicznymi po terenie Ośrodka do niezbędnego minimum, a w przypadku takiej konieczności przestrzegania przepisów ruchu drogowego oraz zaleceń określonych znakami ośrodka
      • korzystania z urządzeń pola namiotowego i Ośrodka w sposób kulturalny oraz nie powodujący uszkodzen ani pogorszenia ich stanu technicznego
      • racjonalnego korzystania z wody pitnej w trakcie mycia i kąpieli.
    4. Doba hotelowa w Ośrodku trwa od godz. 15.00 - 12.00 dnia następnego i wszyscy korzystający z usług bazy noclegowej zobowiązani są do jej przestrzegania.
    5. Po upływie doby hotelowej, korzystający z usług pola namiotowego mają obowiązek zgłosić swój wyjazd lub przedłużenie pobytu na terenie Ośrodka.
    6. Kategorycznie zabrania się :
      • palenia ogniska poza wyznaczonym do tego celu miejscem
      • niszczenia urządzeń i zieleni Ośrodka
      • okopywania namiotów
      • korzystania z pojazdów mechanicznych w godz. 23.00 - 8.00
      • ogradzania lub wydzielania terenu biwakowania bez zgody gospodarza
      • prowadzenia działalności gospodarczej bez zezwolenia Dyrekcji Ośrodka
      • zaśmiecania terenu Ośrodka.
    7. Za szkody powstałe wskutek nie przestrzegania Regulaminu N.O.R. nie ponosi odpowiedzialności

    Regulamin kempingu

    1. Do korzystania z urządzeń domków kempingowych i pola namiotowego uprawnione są osoby zameldowane w domkach kempingowych i posiadające aktualną kartę pobytu.
    2. Prawo do wjazdu pojazdem mechanicznym na teren ośrodka mają osoby posiadające kartę wjazdu, którą otrzymują po dopełnieniu formalności w recepcji.
    3. Osoby, korzystające z kempingu zobowiązane są przestrzegać regulaminy NOR, tworząc odpowiednie warunki pozostałym uczestnikom wypoczynku.
    4. Mieszkańcy pokoi gościnnych i domków kempingowych szczególnie zobowiązani są do:
      • utrzymywania porządku i czystości w zamieszkałych przez siebie kwaterach
      • przestrzegania ciszy nocnej w godzinach od 23.00 - 7.00
      • ograniczenia poruszania się pojazdami mechanicznymi po terenie ośrodka do niezbędnego minimum, a w przypadku takiej konieczności przestrzegania przepisów ruchu drogowego oraz zaleceń określonych znakami ośrodka
      • korzystania z urządzeń domków kempingowych i ośrodka w sposób kulturalny oraz nie powodujący uszkodzeń ani pogorszenia ich stanu technicznego
      • racjonalnego korzystania z wody pitnej w trakcie mycia i kąpieli.
    5. Do przeprowadzenia kontroli, dotyczącej przestrzegania Regulaminu kempingu uprawnieni są: funkcjonariusze policji, służby porządkowej oraz pracownicy funkcyjni Nyskiego Ośrodka Rekreacji, legitymujący się zatwierdzonymi przez Dyrektora identyfikatorami.
    6. Meldowanie osób przybyłych do ośrodka odbywa się od godz. 16.00.
    7. W przypadku stwierdzenia ewentualnych różnic spisu wyposażenia pokoju ze stanem faktycznym, należy ten fakt zgłosić w recepcji w ciągu pierwszej doby pobytu.
    8. Za rzeczy pozostawione w pokojach NOR nie ponosi odpowiedzialności.
    9. Za zniszczenia bazy noclegowej i jej wyposażenia pełną odpowiedzialność materialną ponosi osoba korzystająca z danej kwatery. Rekompensata pieniężna zostanie naliczona w/g cennika NOR.
    10. Po upływie terminu wypoczynku osoby, korzystające z pokoi gościnnych i domków kempingowych, mają obowiązek zgłosić swój wyjazd lub przedłużenie pobytu w ośrodku.
    11. Pokój lub domek kempingowy należy opuścić w dniu wyjazdu do godz. 12.00.
    12. Po zakończeniu wypoczynku kwaterę odbiera upoważniony do tego pracownik NOR.
    13. Kategorycznie zabrania się:
      • niszczenia drzew, krzewów i zieleni ośrodka
      • korzystania z pojazdów mechanicznych w godz. 23.00 - 7.00
      • prowadzenia działalności gospodarczej bez zezwolenia administracji ośrodka.
      • zaśmiecania terenu ośrodka.

    Regulamin wypożyczalni rowerów Nyskiego Ośrodka Rekreacji

    1. Wypożyczalnia rowerów na Ośrodku w Skorochowie jest czynna:
    2. 1 czerwca – 30 września – w godz. 9:00 – 17:00.
    3. 1 października – 31 maja – w godz. 8:00 – 15:00.
    4. Wypożyczane rowery są własnością Nyskiego Ośrodka Rekreacji.
    5. Rowery wyposażone są w: kask z daszkiem, zapięcie, pompkę, na życzenie klienta za dodatkową opłatą można wypożyczyć sakwę rowerową.
    6. Aby wypożyczyć rower, należy spełnić następujące warunki:
      • przedstawić dokument tożsamości ze zdjęciem, z którego pracownik wypożyczalni spisze dane,
      • podpisać druk wypożyczenia roweru i oświadczenie o zapoznaniu się z niniejszym regulaminem, zaakceptowaniu jego treści oraz przyjęciu roweru sprawnego technicznie,
      • w przypadku osoby niepełnoletniej (ukończone 16 lat) wymagane jest przedstawienie karty rowerowej,
      • osoba poniżej 16 roku życia może wypożyczyć rower wyłącznie pod opieką osoby pełnoletniej, która bierze pełną odpowiedzialność za wypożyczony rower,
      • osoba wypożyczająca rower nie może być pod wpływem alkoholu oraz innych środków odurzających.
    7. Opłata za wypożyczenie roweru pobierana jest z góry. Po przekroczeniu deklarowanego czasu opłata będzie pobierana według obowiązującego cennika.
    8. Wypożyczający obowiązuje się do:
      • korzystania z roweru oraz jego wyposażenia zgodnie z przeznaczeniem,
      • oddania roweru oraz jego wyposażenia sprawnego technicznie w stanie nieuszkodzonym,
      • pokrycia kosztów naprawy uszkodzonego roweru lub jego wyposażenia, wynikłych z winy wypożyczającego.
    9. W przypadku utraty wypożyczonego roweru lub jego wyposażenia, na skutek kradzieży lub zgubienia, wypożyczający jest zobowiązany do zwrotu równowartości kosztów odpowiadających wartości roweru lub jego wyposażenia (na podstawie cen obowiązujących na rynku w dniu stwierdzenia faktu).
    10. Istnieje możliwość wypożyczenia roweru na kilka dni (wg obowiązującego cennika).
    11. W przypadku wypożyczenia rowerów przez grupę zorganizowaną konieczne jest wcześniejsze uzgodnienie terminu oraz ilości rowerów z pracownikiem wypożyczalni.
    12. W przypadku nie zwrócenia roweru do momentu zamknięcia wypożyczalni dane klienta będą przekazane policji.
    13. W sprawach nie ujętych w niniejszym regulaminie zastosowanie będą mieć przepisy Kodeksu cywilnego i karnego.
    Nysa, dnia 1 stycznia 2002 r.

    REZYGNACJA Z REZERWACJI

    Zarządzenie Nr 21/16 Prezesa Nyskiego Ośrodka Rekreacji sp. z o.o. w sprawie kosztów rezygnacji z wypoczynku w domkach campingowych NOR z dnia 19.05.2016r.

    Z dniem 01.06.2016r. wprowadza się następujące warunki rezygnacji z wypoczynku w Nyskim Ośrodku Rekreacji :

    §1
    Rezygnacja z rezerwowanych domkówlub pokoi może nastąpić jedynie w formie pisemnej złożonej przez uczestnika – podpisanej i oznaczonej datą jej złożenia.
    §2
    Nyski Ośrodek Rekreacji dokonuje następujących potrąceń z dokonanych przedpłat :
    1. opłatę manipulacyjną w wysokości 20,- zł, jeżeli rezygnacja nastąpiła do 14 dni przed datą rozpoczęcia pobytu, jednak nie mniej niż wartość podatku VAT.
    2. w przypadku rezygnacji w terminie od 14 do 7 dni przed datą rozpoczęcia pobytu – 10% wartości przedpłaty, jednak nie mniej niż 20,- zł, jednak nie mniej niż wartość podatku VAT.
    3. w przypadku rezygnacji w terminie od 7 do 1 dnia przed datą rozpoczęcia pobytu – 50% wartości przedpłaty.
    4. w przypadku rezygnacji w dniu rozpoczęcia pobytu – 100% wartości przedpłaty.
    §3
    Wszystkie przypadki rezygnacji rozpatruje Prezes Nyskiego Ośrodka Rekreacji Sp. z o.o.
    §4
    Od powyższych ustaleń nie ma odwołania.
    §5
    Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podjęcia.

    Usługi campingowe w terminie
    od 1 lipca do 31 sierpnia 2015

    Opis, wyposażenie Nazwy
    domków
    Wielkość Cena
    (doby 1-7)
    Cena
    (od 8.doby)
    Domek z łazienką i kuchnią Oława 6–osob. 200,00180,00
    Pokój z łazienką i kuchnią Oława
    dolna
    4–osob. 160,00140,00
    Pokój z łazienką R2,R3 2–osob. 90,00 85,00
    Pokój z łazienką R4,R5 4–osob. 170,00150,00
    Pokój z łazienką R1 3–osob. 110,0090,00
    Pokój z aneksem kuch.
    Łazienka i WC na korytarzu
    P1,P2 4–osob. 135,00115,00
    Pokój z łazienką i aneksem kuchennym P3,P4 4–osob. 160,00140,00
    Pokój z aneksem kuch.
    Łazienka i WC na korytarzu
    P5,P6 3–osob. 110,0090,00
    Pokój z WC, łazienka na zewnątrz BR1,BR6,
    BR7
    2–osob. 55,00 50,00
    Pokój z łazienką na zewnątrz
    i WC na korytarzu
    BR3,BR9 3–osob. 75,00 65,00
    Pokój z łazienką na zewnątrz
    i WC na korytarzu
    BR2,BR8 3–osob. 75,00 65,00
    Pokój z łazienką na zewnątrz
    i WC na korytarzu
    BR4,BR5,
    BR10,BR11
    2–osob.55,0050,00

    Usługi campingowe w terminie
    od 1 września 2015 do 30 czerwca 2016

    Opis, wyposażenie Nazwy
    domków
    Wielkość Cena
    (doby 1-7)
    Cena
    (od 8.doby)
    Domek z łazienką i kuchnią Oława 6–osob. 175,00155,00
    Pokój z łazienką i kuchnią Oława
    dolna
    4–osob. 140,00120,00
    Pokój z łazienką R2,R3 2–osob. 90,00 85,00
    Pokój z łazienką R4,R5 4–osob. 170,00150,00
    Pokój z łazienką R1 3–osob. 110,0090,00
    Pokój z aneksem kuch.
    Łazienka i WC na korytarzu
    P1,P2 4–osob. 115,00110,00
    Pokój z łazienką i aneksem kuchennym P3,P4 4–osob. 140,00110,00
    Pokój z aneksem kuch.
    Łazienka i WC na korytarzu
    P5,P6 3–osob. 85,00 75,00
    Pokój z WC, łazienka na zewnątrz BR1,BR6,
    BR7
    2–osob. 45,00 40,00
    Pokój z łazienką na zewnątrz
    i WC na korytarzu
    BR3,BR9 3–osob. 60,00 54,00
    Pokój z łazienką na zewnątrz
    i WC na korytarzu
    BR2,BR8 3–osob. 60,00 55,00
    Pokój z łazienką na zewnątrz
    i WC na korytarzu
    BR4,BR5,
    BR10,BR11
    2–osob.45,0040,00
    

    Cennik usług na terenie Ośrodka w Skorochowie

    Pobytowa opłata dla osób przebywających w domkach zakładowych i prywatnych
    normalna 3,50 zł / osobę / dobę
    ulgowa 2,00 zł / osobę / dobę
    samochód5,00 zł / dobę
    Wjazd w celach handlowych
    opłata jednorazowa za 1m²
    powierzchni zajętej na handel
    65,00 zł / dzień
    Opłata jednorazowa za parking przy ośrodku
    1 lipca - 31 sierpnia 4,00 zł
    Opłata jednorazowa za parking na terenie ośrodka
    1 lipca - 31 sierpnia 8,00 zł
    1 września - 30 czerwca 5,00 zł

    Wstęp na teren ośrodka

    bilet normalny 4,00 zł
    bilet ulgowy 3,00 zł
    karnet normalny (10 wejść) 35,00 zł
    karnet ulgowy (10 wejść) 27,00 zł
    karnet przejazdowy
    lub przejściowy *)
    4,00 zł
    *) z rejestrowanym czasem pobytu, uprawniający do zwrotu opłaty w przypadku opuszczenia terenu ośrodka w czasie nie dłuższym niż 15 minut od chwili wjazdu
    Wjazd samochodem z:
    windsurfingiem 12 zł
    pontonem 12 zł
    skuterem wodnym 12 zł
    bananem 12 zł
  • W kazdym przypadku obowiązuje dodatkowo bilet parkingowy i bilet wstępu za każdą osobę.
  • Wjazd płatny w recepcji, bilet u biletera
  • Wypożyczenie sprzętu pływającegogodzina dzień
    kajak 12,00 zł 55,00 zł
    kajak 2-osob. 16,50 zł 66,00 zł
    rower wodny 2-osob.16,50 zł 90,00 zł
    rower wodny 4-osob. 20,00 zł 130,00 zł
    rower wodny 6-osob. 30,00 zł 195,00 zł
    łódź wiosłowa 14,00 zł 65,00 zł
    żaglówka "Omega" 30,00 zł 140,00 zł
    Przejażdżki łodzią (od 5 do 12 osób) ze sternikiem
    od 1 lipca do 31 sierpnia 12,00 zł / h / osobę
    9,00 zł / ½ h / osobę
    Dzieci do 6 lat bezpłatnie
    od 1 września do 30 czerwca 9,00 zł / h / osobę
    7,00 zł / ½ h / osobę
    Dzieci do 6 lat bezpłatnie
    Wypożyczenie sprzętu rekreacyjnego
    piłka siatkowa 10 zł za / dzień
    siatka 15 zł za / dzień
    leżak 8 zł za / 4 h
    parasol 6 zł za / 4 h
    leżak + parasol 10 zł za / 4 h
    rower szosowy + kask 5 zł / h
    35 zł / dzień
    30 zł / każdy następny dzień
    sakwy rowerowe 1 zł / h
    5 zł / dzień
    4 zł / każdy następny dzień
    Wynajem wiaty ogniskowej
    do 2 godz. 45,00 zł
    każde rozpoczęte
    kolejne 2 godz.
    27,50 zł
    podłączenie energii 11,00 zł
    Usługi
    slipowanie łodzi 20,00 zł
    cumowanie łodzi (doba) 6,00 zł
    cumowanie łodzi (miesiąc)90,00 zł
    + w sezonie bilet parkingowy i wstępu za każdą osobę
    Zamieszczanie ogłoszeń reklamowych
    format do A4 18,00 zł / miesiąc
    format do A3 49,00 zł / miesiąc
    format do A2 75,00 zł / miesiąc
    format do A1 110,00 zł / miesiąc
    format do A0 160,00 zł / miesiąc
    powyżej formatu A0 170,00 zł/ miesiąc *)
    *) przy umowach zawieranych na okres nie krótszy niż 6 miesięcy, stawka podlega indywidualnym negocjacjom z Prezesem Zarządu Nyskiego Ośrodka Rekreacji, z tym że nie może być niższa niż 80,00 zł/miesiąc i nie wyższa niż 200,00 zł/miesiąc.

    Pole namiotowe i carawaningowe

    pobyt osób:
    Bilet normalny 9,00 zł / osoba / doba
    Dzieci do lat 4 bez pobierania opłaty
    Bilet ulgowy 6,50 zł / osoba / doba
    ustawienie:
    namiotu 8,00 zł / doba
    samochodu 6,00 zł / doba
    motocykla 4,00 zł / doba
    przyczepy 9,00 zł / doba
    campbusa 10,00 zł / doba
    podłączenie energii el.
    do przyczepy i campusa
    13,00 zł
    za każdą rozpoczętą dobę
    podłączenie energii el.
    do namiotu
    11,00 zł
    za każdą rozpoczętą dobę

    Bilet ulgowy przysługuje:

    • dzieciom od lat 4 – na podstawie dokumentu stwierdzającego wiek dziecka,
    • młodzieży szkolnej i studentom – na podstawie ważnej legitymacji szkolnej lub studenckiej,
    • emerytom i rencistom – na podstawie legitymacji emeryta lub rencisty bądź dowodu osobistego przedłożonego wraz z aktualnym odcinkiem emerytury lub renty,
    • inwalidom i osobom posiadającym orzeczenie o niepełnosprawności oraz ich opiekunom – na podstawie dokumentu potwierdzającego inwalidztwo lub stopień niepełnosprawności.

    Wstęp bezpłatny przysługuje dzieciom do lat 4 – na podstawie dokumentu stwierdzającego wiek dziecka.

    Powyższe ceny i opłaty zawierają podatek VAT i są kwotami brutto.

    Nyski Ośrodek Rekreacji położony jest na północno-wschodnim brzegu Jeziora Nyskiego przy drodze krajowej nr 46 zwanej Trasą Sudecką. Ośrodek oferuje noclegi o zróżnicowanym charakterze, oddając turystom do dyspozycji:

    • 65 miejsc w domkach kempingowych i pokojach gościnnych,
    • 500 miejsc na polu namiotowym,
    • 42 stanowiska karawaningowe.

    Z oferty można skorzystać również w okresie zimowym, kiedy do dyspozycji są miejsca noclegowe w domku typu POLSPORT.

    Ośrodek posiada doskonale prosperująca bazę gastronomiczną, sklep spożywczy na terenie Ośrodka, bazę sanitarną oraz parkingi, które tworzą niezbędne zaplecze sanitarno-bytowe.

    Udany wypoczynek gwarantuje bogata oferta atrakcji turystycznych, która usatysfakcjonuje nawet najbardziej wybrednego klienta. Rozległa, piaszczysta plaża ze strzeżonymi kąpieliskami jest doskonałym miejscem do bezpiecznego plażowania.

    Z brzegów jeziora roztacza się piękny widok na Góry Opawskie i Rychlebskie Hory.

    Wody jeziora są bardzo atrakcyjne dla wędkarzy. Licznie występują tu sandacze, okonie, sumy czy szczupaki. Można również spotkać chronione gatunki ryb, jak pstrąg potokowy, troć jeziorowa lub śliz. Zbiornik wodny upodobały sobie, jako miejsce koncentracji i postoju wczesną wiosną i jesienią, liczne gatunki przelotnych ptaków wodnych i błotnych m.in. dzikich kaczek i gęsi. Ptaki te tworzą niejednokrotnie wielotysięczne stada. Z tego względu uznano Jezioro Nyskie za ostoję ptactwa wodnego o randze europejskiej.

    Bliskość miast Dolnego Śląska o bogatej przeszłości historycznej, granicy polsko-czeskiej oraz terenów górzystych dostarcza dodatkowych możliwości uatrakcyjniania pobytu w ośrodku poprzez organizowanie wycieczek o charakterze krajoznawczym i historyczno-kulturalnym.

    BIURO
    16 czerwca - 31 sierpnia7:30 - 18:00
    1 września - 23 czerwca7:30 - 15:30
    RECEPCJA
    21 czerwca - 31 sierpnia8:00 - 22:00

    W sezonie letnim w ośrodku odbywa się wiele imprez sportowych, rekreacyjnych i kulturalnych. Należy tu wymienić:

    • Festiwal Ognia i Wody
    • regaty żeglarskie „O Błękitną Wstęgę Jeziora Nyskiego”
    • Grand Prix Mistrzostw Polski w siatkówce polażowej
    • koncerty muzyczne i inne.

    POŁOŻENIE OBIEKTU

    Witamy na stronie Nyskiego Ośrodka Rekreacji

    Trwa ładowanie aktualności i zdjęć.

    Proszę czekać ...

    NAGRODY
    Podziękowanie PZPS za organizacje turniejów GP Polski Mężczyzn w Siatkówce Plażowej w latach 2002-2012.
    pokaż wcześniejsze Dyplom uznania za jakość usług w 2011 roku
    Najlepszy produkt turystyczny Śląska Opolskiego
    Jezioro nr 1 na opolszczyźnie w 2008r.
    W 2006r. 10 miejsce w Polsce!
    Perła w Koronie 2008
    BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

    Usunąć wiadomość #045 ?